loader

Deniyoruz: Lancome Teint Miracle Fondöten ile Işıltılı Makyaj

Favoriye Ekle

Işıltılı ten makyajlarının trendi ile birlikte Lancome Teint Miracle fondöteni denedik ve yorumluyoruz!

Makyaj trendleri arasında ışıltılı ten makyajları bir süredir yükselişte. Mat cilt görünümleri kendini ışıltılı, aydınlık ve parlak bitişlere bırakırken, biz de makyaj çantamızı güncellemeye karar verdik. Işıltılı fondöten arayışımızda karşımıza çıkan Lancome Teint Miracle fondöteni denedik ve tüm detaylarıyla yorumluyoruz!

Lancome Teint Miracle Fondöten

Lancome Teint Miracle Fondöten

Cildin doğal ışıltısını ön plana çıkaran, aydınlık, sağlıklı ve canlı bir görünüm veren ışıltılı bitişli fondötenler, son zamanlarda radarımızda. Işıltılı fondötenleri ararken karşımıza çıkan ve etkisi ile ilk denemede bizden geçer not alan Lancome Teint Miracle fondöten, bu yazımızın başkahramanı.

Işıltılı fondöten kullanmak, daha doğrusu doğru fondöteni bulmak incelikli bir iş. Cildin daha parlak, aydınlık ve ışıltılı görünmesini amaçlarken, yağlanmış gibi görünmemesi gerek. Bunun için de kullanacağın fondötenin formülü son derece önemli. Cildin doğal ışıltısını ön plana çıkarmalı, cildi yağlandırmamalı ve aynı zamanda da doğal görünmeli. Lancome Teint Miracle fondöten de özel formülü ile tüm beklentimizi karşıladı. Doğal, içten gelen sağlıklı bir ışıltı için favori fondötenlerimizden biri oldu.

Lancome Teint Miracle Fondöten’in Yapısı

lancome teint miracle fondöten

Ciltteki kusurları, izleri, renk eşitsizliğini tek seferde gizleyebilecek kadar iyi bir kapatıcılığa sahip olan Lancome Teint Miracle fondöten, özel bir formüle sahip. Aura-Inside adı verilen teknoloji ile formüle edildiği için, cildin ışıltısını düzenleme özelliğine sahip. Her cilde özgü bir ışıltı veren bu fondöten, uygular uygulamaz cilde aydınlık bir etki veriyor. Günden güne de cildin daha pürüzsüz ve taze görünmesini sağlıyor.

Lancome Teint Miracle fondötenin en sevdiğimiz yönlerinden biri ise etkisinin son derece kalıcı olması. Cildin 18 saate kadar pürüzsüz görünmesini ve nemli kalmasını sağlarken, 12 saate kadar da kalıcılığından ödün vermiyor. Gün boyu aydınlık, ışıltılı ve taze bir cilt görünümüne hangimiz “Hayır” diyebiliriz ki?

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Lancome Teint Miracle Fondötenin Renkleri

lancome teint miracle fondötenin renkleri

Lancome Teint Miracle fondöten, tüm cilt tonlarına uyacak renk seçeneklerine sahip. En açık tenliler, buğday tenliler ve esmerler için, soğuk ve sıcak alt tonlu olmak üzere toplam 8 farklı renk seçeneği bulunuyor. Açık ve beyaz tenliler için Tein Miracle 01 Beige Albatre, buğday tenliler için 03 Beige Diaphane ve esmer tenliler için de 05 Beige Noisette renkleri son derece uygun.

Lancome Teint Miracle fondöten nasıl uygulanır?

Lancome Teint Miracle fondöten nasıl uygulanır?

Lancome Teint Miracle fondöten, 18 saate kadar nemlendirme özelliği bulunduğu için öncesinde cildine nemlendirici uygulamana bile gerek kalmayabilir, tabii çok kuru ciltli değilsen. Bir fırça veya nemli makyaj süngeri ile çok kolay bir şekilde uygulanıyor ve ciltle bütünleşiyor. Verdiği aydınlık ve ışıltılı etkiyi artırmak için likit aydınlatıcılar da kullanabilirsin. Lancome Custom Drops likit aydınlatıcılardan Moonligt Glow rengini, elmacık kemiklerinin üzerine, burnunun ucuna ve göz pınarlarına uygulayarak maksimum ışıltı elde edebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/