loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Paradise Renkli Maskaralar

Favoriye Ekle

Seni bu yazın en renkli maskaralarıyla tanıştırmaya geldik! L’Oréal Paris Paradise maskaranın şimdi kayısı, orman meyvesi ve vanilya kokulu yeni renkli maskaralarını tek tek deniyoruz!

Renkli maskara trendi, her yıl giderek popülerliğini artırıyor, özellikle de yaz mevsiminde. Klasik göz makyajlarına ara verip biraz daha renklenmeyi sevdiğimiz sıcak havalarda, L’Oréal Paris Paradise maskaranın yeni renkleriyle tanışmak harika oldu! Kahverengi, turuncu ve mor renkli bu maskaraların hem canlı tonları hem de mis gibi kokuları ilk denemede aşk yaşatacak cinsten! Şimdi gel, ikonik Paradise maskaranın yeni renklerini birlikte keşfedelim.

L’Oréal Paris Renkli Paradise Maskaralar

L’Oréal Paris Renkli Paradise Maskaralar

Paradise maskarayı çıktığı ilk günden beri çok severek kullanıyoruz. En iyi rimel önerilerimizin ilk sıralarında bulunan Paradise maskaranın bu yaz yeni renkleri de hayatımıza girdi. Yazı iliklerimize kadar hissettiren bu renkli Paradise maskaralar, tıpkı klasik Paradise maskaranın hacim etkisiyle birbirinden göz alıcı renkleri bir araya getirmiş.

Hem günlük hem de gece ve parti makyajları için çok kullanışlı olan bu renkli maskaralar, makyajına biraz daha renk katmak istediğin zamanlarda imdadına yetişecek. Özellikle canlı göz makyajlarıyla birlikte kombinlediğinde çok daha enerjik ve özgün bir görünüm elde etmiş olacaksın.

L’Oréal Paris Paradise Renkli Maskaraların Özellikleri

L’Oréal Paris Paradise Renkli Maskaraların Özellikleri

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Tıpkı L’Oréal Paris Paradise siyah maskara gibi kirpiklere göz alıcı bir hacim veren bu renkli maskaralar kirpiklerin üzerinde resmen kayıp gidiyorlar. Dalgalı, ortadan basık ve ultra konforlu fırçası ile kirpiklere verdiği dolgunluk ve yoğun hacim gerçekten harika. Klasik Paradise maskara ile etkisi aynı olan renkli versiyonları, kirpiklerde hem hacim hem de renkli görünüm isteyenler için ideal.

L’Oréal Paris Paradise Renkli Maskaraların Renkleri

L’Oréal Paris Paradise Renkli Maskaraların Renkleri

Doğal pigmentlerle zenginleştirilmiş formülleri sayesinde renkli Paradise maskaralar, kirpiklere tek seferde yoğun bir renk veriyorlar. Renkli maskaraların genelde renk verme özellikleri düşük olmasına rağmen, Paradise maskaralar yoğun pigmentleriyle son derece başarılılar. Hele kokuları inanılmaz lezzetli!

L’Oréal Paris Paradise Vanilya Kokulu Kahverengi Maskara

L’Oréal Paris Paradise Vanilya Kokulu Kahverengi Maskara

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Kahverengi maskaralar son zamanlarda hepimizin dikkatini çeken bir trend. Klasik siyah maskaraların yerini hızla alan kahverengi maskaraları, daha doğal bir göz makyajı elde etmek istediğinde kullanabilirsin.

Vanilya kokulu kahverengi 01 Sandalwood Wonder Paradise maskara, kestane özleri içeriyor. Tek katta bile yoğun renk ve hacim veren bu maskarayı, yaz makyajlarında daha doğal bir etki için deneyebilirsin. L’Oréal Paris Color Queen farlardan satin bitişli bej renkteki Don’t Stop Me ile birlikte harika bir uyum yakalıyor.

L’Oréal Paris Paradise Orman Meyvesi Kokulu Mor Maskara

L’Oréal Paris Paradise Orman Meyvesi Kokulu Mor Maskara

Mor renkli ve mis gibi orman meyveleri kokan 02 Forbidden Berry Paradise maskara da böğürtlen özleri içeriyor. Kirpiklere anında yoğun mor renk veren bu maskara, tam yaz rengi olan turuncu ve bakır tonlarıyla çok iyi anlaşıyor. L’Oréal Paris Color Queen farlardan metalik bitişteki Extraordinaire rengi ile tam yaza uygun bir etki veriyor!

L’Oréal Paris Paradise Kayısı Kokulu Turuncu Maskara

L’Oréal Paris Paradise Kayısı Kokulu Turuncu Maskara

Turuncu renkli ve kayısı kokulu 05 Nectar Pleasure Paradise maskara ise kayısı özleri içeriyor. Kirpklerde kayıp giden ve tek katta bile kirpiklere turuncu rengini veren bu maskara özellikle canlı makyajlar için birebir. Göz makyajında açık tonlu ışıltılı farlarla birlikte kullanabilirsin. L’Oréal Paris Color Queen farlardan şampanya tonlu Queen rengi ile uyumuna biz bayıldık!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler