Deniyoruz: L’Oréal Paris Unlimited Maskara ile Kirpiklerde Lifting Etkisi

Kirpik Liftingine Son: L’Oréal Paris Unlimited Maskarayı Deniyoruz!

L'Oréal Paris'in kirpik liftingi etkili yeni Unlimited maskarasını deniyoruz!

Kısa ve düz kirpiklere sahipsen, bugüne kadar eminiz ki kirpik kıvırıcılar en yakın arkadaşların olmuştur. Daha kıvrık, kalkık ve uzun görünen kirpik görünümü için kirpik liftingi uygulamasını bile denemiş olabilirsin. İşte sana güzel haber: L’Oréal Paris’in yeni Unlimited maskarası ile kalkık, kıvrık ve uğuzun kirpiklere sahip olabilirsin! Bu harika maskarayı denedik ve tüm detaylarıyla seninle paylaşıyoruz.

L’Oréal Paris Unlimited maskaranın özellikleri


L'Oréal Paris Unlimited maskara

Kirpik liftingine hem uzun zaman hem de azımsanmayacak ölçüde para harcamayı artık unutabilirsin çünkü artık L’Oréal Paris Unlimited maskara var. Bükülebilen çift açılı fırçası ile en kısa kirpikleri bile kökünden kavrayarak kaldıran ve kıvıran bu maskara, hayallerimizdeki kirpik görünümünü bize veriyor.

L’Oréal Paris Unlimited maskaranın gövdesi bükülebiliyor ve bu sayede hem uygulama kolaylığı sağlıyor hem de kirpikleri iyi kavramaya yarıyor. Tabii bununla da kalmıyor ve konik şekildeki fırçası da esnek bir şekilde hareket ettiği için en kısa kirpikleri bile atlamadan tutuyor ve kökten kaldırarak inanılmaz bir kıvrıklık kazandırıyor. Sonuç ise kirpik liftingi etkisinde upuzun ve kıvrık kirpikler!

L’Oréal Paris Unlimited maskaranın yapısı


L'Oréal Paris Unlimited maskara

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L'Oréal Paris - Unlimited Maskara

L'Oréal Paris - Unlimited Maskara


L’Oréal Paris Unlimited maskara kirpikleri mükemmel bir şekilde kıvırdığı gibi aynı zamanda tek tek ayırma ve yoğunlaştırma özelliğine sahip. Bunu yaparken de abartıdan uzak, doğal bir görünüm veriyor. Muhteşem değil de ne!

Ultra yoğun ve ultra siyah bir etki veren bu maskaranın en sevdiğimiz diğer bir özelliği de 24 saat boyunca kalıcı olması. Yani kirpiklere verdiği kıvrıklık bir süre sonra düşmüyor, aksine gün boyu kalıcı bir etki veriyor.

L’Oréal Paris Unlimited maskara nasıl kullanılır?


L'Oréal Paris Unlimited maskara

Göz makyajını tamamladıktan sonra, kıvrık ve uzun kirpiklere kavuşmak için o büyük hileyi yapman yeterli: L’Oréal Paris Unlimited maskaranın gövdesini bük ve fırçasını kirpik diplerine oturt. Bükülen fırçası sayesinde zaten hiç zorlanmayacaksın. Uyguladıktan sonra kirpiklerinin uzun ve kıvrık görünümü seni şaşırtacak, buna eminiz! Eğer farkı bizimle paylaşmak istersen, Makyajcom Instagram hesabımızdan bizi etiketlemeyi unutma!


BU GÖRÜNÜM İÇİN
L'Oréal Paris - Unlimited Maskara

L'Oréal Paris - Unlimited Maskara

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
L'Oréal Paris - Unlimited Maskara

L'Oréal Paris - Unlimited Maskara