loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Bambi Extra Black Maskara

Favoriye Ekle

Gözleri daha büyük ve açık gösteren, aynı zamanda simsiyah bir etki veren L’Oréal Paris Bambi Extra Black maskarayı birlikte deniyoruz!

Son zamanların yükselen makyaj trendlerinden biri de, daha büyük ve açık görünen, ceylan göz makyajları. Bunun için de maskaralar en önemli yardımcılarımız. L’Oréal Paris’in Bambi Eye Ceylan Göz Etkili maskarasını ilk çıktığı günden beri çok severek kullandığımızı biliyor olmalısın. Şimdi de, gözleri daha büyük gösteren, ceylan göz etkisi veren, aynı zamanda da simsiyah etkili L’Oréal Paris Bambi Extra Black maskarayı denedik ve tüm yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz.

L’Oréal Paris Bambi Extra Black maskara

L’Oréal Paris Bambi Extra Black maskara

Loreal Bambi maskaranın, anında daha büyük bakış etkisi sayesinde en iyi maskaralar listemiz iyice kalabalıklaşmış durumda. Bir de bu listeye, Bambi maskaranın ekstra siyah versiyonu eklendi. Kirpiklere anında ceylan göz etkisi veren, daha kıvrık, kalkık ve hacimli görünmesini sağlayan bu maskara, artık ekstra siyah etkili. Özellikle açık renk kirpiklerin varsa çok işine yarayacak bu maskaranın siyahlığı, çok daha belirgin ve yoğun bir görünüm elde etmeye yarıyor.

L’Oréal Paris Bambi Extra Black maskara’nın etkisi

L’Oréal Paris Bambi Extra Black maskara’nın etkisi

Bambi Extra Black maskara, uzman fırçası sayesinde en kısa kirpiklere bile ulaşıyor, içten dışa doğru hacim veriyor, kıvırıyor ve kaldırıyor. En önemlisi ise ekstra siyah formülü ile en açık renkteki kirpikleri bile simsiyah yapıyor. Böylece, gözlerin daha büyük ve açık görünmesini sağlarken, daha yoğun bir görünüm veriyor.

L’Oréal Paris Bambi Extra Black maskara, tıpkı normal versiyonu gibi harika bir formüle sahip. Uygularken kirpikleri birbirine yapıştırmıyor, topaklanmıyor, akıp bulaşmıyor ve gün boyu da etkisini sürdürüyor. Özellikle daha yoğun siyah bir formüle sahip ama aynı zamanda göz altlarına dökülme yapmaması bizden tam not alması için yeter de artar bile!

L’Oréal Paris Bambi Extra Black maskara nasıl uygulanır?

L’Oréal Paris Bambi Extra Black maskara nasıl uygulanır?

Daha büyük, daha kıvrık ve daha siyah kirpikler elde etmek için, L’Oréal Paris Bambi Extra Black maskaranın fırçasını kirpik diplerine oturt ve yukarı doğru hareketlerle uygula. Daha belirgin bir sonuç elde etmek için kirpiklerinin dış kısımlarına daha yoğun bir şekilde uygulayabilirsin. Özel formlu fırçası kirpiklere içten dışa doğru bir hacim verdiği için gözlerin anında çok daha açık ve büyük görünecek. Hele ki açık renk kirpiklerin varsa, L’Oréal Paris Bambi Extra Black maskaranın ekstra siyah etkisinin seni çok memnun edeceğine eminiz.

Ekstra siyah formülün gözlerinden daha zor temizleneceğini düşünüyorsan tamamen yanılıyorsun! Göz makyajını her zaman nasıl temizliyorsan, L’Oréal Paris Bambi Extra Black maskaranın da kolayca temizlendiğini göreceksin. Çift fazlı bir göz makyajı temizleyicisi ve pamukla, gözlerini ovalamadan maskaranı temizleyebilirsin. 

Yorumlar

2 Yorum

Melike 16 May 2020 - 21:51

Şiirler de tasvir edilen o kirpiklere sahip olmak artık mümkün Bambi mascara sayesinde :)

Faydalı Buldum
16 May 2020 - 21:51

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler