loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara

Favoriye Ekle

Maskarada boyut atlamaya hazırsan, seni L’Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara ile tanıştırıyoruz!

Bakışlara ceylan göz etkisi veren Loreal Bambi Eye maskarayı ne kadar çok sevdiğimizi biliyor olmalısın. Kocaman ve iri gözler için bu maskara, makyaj çantamızın değişmez üyelerinden. Şimdi ise aileye yepyeni bir maskara katıldı: L’Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara! Ceylan göz etkisi ile kirpik liftingi etkisini birleştiren bu harika maskarayı denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz.

L’Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara

L’Oréal Paris Bambi Eye Oversized Maskara

L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara’nın bakışlara verdiği ceylan göz etkisi, çıktığı ilk günden beri favorimiz! Kirpikleri kıvırma ve belirginleştirme sayesinde daha açık ve iri göz görünümü veren Bambi Eye maskaranın şimdi yepyeni bir versiyonu ile tanıştık: L’Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara!

Kirpiklerde ceylan göz etkisi yanında, kirpik liftingi etkisini de sunan Bambi Oversized Eye Maskara, kirpiklere resmen boyut atlatıyor. Biliyorsun ki kirpik liftingi etkili maskaralar, artık birçoğumuz için vazgeçilmez. Bir de bunun üzerine Bambi Eye’ın ceylan göz etkisi ekleninde, kirpikler 3 boyutlu bir etkiye kavuşuyor. Şimdi gel Bambi Oversized Maskara özelliklerine daha yakından bakalım…

L’Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara’nın Özellikleri

L’Oréal Paris Bambi Eye Oversized Maskara’nın Özellikleri

Bambi Eye ailesine katılan L’Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara’nın, görür görmez kendine aşık edecek harika özellikleri var:

  • Ceylan göz etkisi ile kirpik liftingi etkisini bir arada sunuyor.
  • Kirpiklere ekstrem hacim veriyor.
  • Kirpiklerin daha uzun görünmesini sağlıyor.
  • Esnek silikon fırçası sayesinde, kökten uca her kirpiği yakalayabiliyor.
  • Üst üste uygulanabiliyor ve daha fazla hacim verirken topaklanmaya da engel oluyor.
  • Kolajen ve seramid içeren formülü ile kirpiklere bakım yapıyor.
  • Yoğun siyah ve parlak bir bitişe sahip.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L’Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara’nın Etkisi

L’Oréal Paris Bambi Eye Oversized Maskara’nın Etkisi

Eğer daha önce Loreal Bambi maskara kullandıysan çok iyi biliyorsundur, bu maskara tüm kirpikleri kavrayıp kıvırma etkisine sahip. Bu sayede gözler olduklarından daha büyük ve açık görünüyor. L’Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara’nın esnek silikon fırçası sayesinde bu ceylan göz etkisi, kirpik liftingi etkisiyle birlikte resmen boyut atlıyor ve katlanarak artıyor. Sonuç: Açık ve büyük bakışlar, kirpik liftingi etkisiyle daha uzun ve hacimli kirpikler. Hem hacim hem kıvrıklık bir arada!

L’Oréal Paris Bambi Eye Oversized Maskara’nın Etkisi 2

L’Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara, etkisini uygular uygulamaz veriyor ama hacim etkisini artırmak için birkaç kat üst üste uygulamaya da son derece uygun. Uygularken kirpikler birbirine yapışmıyor ve maskara topaklanmıyor.

Kirpiklere verdiği yoğun siyah ve parlak etki sayesinde kirpikler seyrek olsalar bile çok belirgin görünüyor. Ayrıca verdiği lifting etkisi gün içinde kaybolmuyor, son derece kalıcı. Eğer sen de kirpiklerinde hem ceylan göz hem de kirpik liftingi etkisini bir arada elde etmek istersen, L’Oréal Paris Bambi Eye Oversized Maskara’yı bir an önce denemelisin.

Yorumlar

3 Yorum

Esra Üstündağ 17 Tem 2021 - 11:24

Cansız olan kirpiklerimi bile harika yapan bir maskara bu. Severek kullanıyorum kirpiklerimi yapıştırmaması da hoşuma gidiyor gerçekten.

Faydalı Buldum
17 Tem 2021 - 11:24

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler