loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Berry Much Love Far Paleti

Favoriye Ekle

L’Oréal Paris’in yeni Berry Much Love far paletinin iştah kabartan böğürtlen tonlarıyla bu sonbahar belli ki her zamankinden daha canlı geçecek!

Sonbaharın gelişiyle hepimiz battaniyelerimize sarılıp konfor alanımıza geçiş yaparken, öyle bir far paletiyle tanıştık ki, sonbaharın tüm melankolisini üzerimizden atmamıza sebep oldu. L’Oréal Paris’in yeni Berry Much Love far paleti, içerisindeki mor ve pembe tonlarıyla bugüne kadar en canlı, iştah açıcı ve enerjik sonbaharını geçirmemizi sağlayacak gibi görünüyor!

L’Oréal Paris Berry Much Love far paleti

L’Oréal Paris Berry Much Love far paleti

Canlı böğürtlen, mürdüm ve şarap tonlarını bir arada barındıran L’Oréal Paris Berry Much Love far paleti, son zamanlarda hayatımıza giren ve bize enerji veren en güzel paletlerden. Tam sonbaharın gelişiyle kahve ve tonlarına dönüş yapmışken, morun en güzel tonlarıyla tekrar canlanmamızı sağlayan bu palet ile hem günlük hem de gece makyajı yapmak mümkün, üstelik en dikkat çekicisinden!

Pembe alt tonlu toprak tonları, paletteki canlı mor ve pembe farlarla çok uyumlu birer geçiş yakalıyor. Bir de L’Oréal Paris Berry Much Love far paletin, iştah açıcı böğürtlen kokusuna sahip olduğunu da ekleyelim. Daha güzeli olamazdı herhalde?

Bu yaz boyunca elimizden düşüremediğimiz L’Oréal Paris Cherry My Cheri far paletinden, farların yumuşak ve kadife etkisine aşinayız ve beklentimiz tabii ki en üstte. Birbiriyle kolayca karışan yumuşak yapılı farlar, zengin ve yoğun renkler, göz makyajında en acemi olana bile profesyonel seviyede mükemmel göz makyajları yapma imkanı sağlıyor.

L’Oréal Paris Berry Much Love far paletinin renkleri

Deniyoruz: L'Oréal Paris Berry Much Love Far Paleti_1

Toplam 16 renk bulunan L’Oréal Paris Berry Much Love far paletinde ışıltılı, metalik ve mat farlar bir arada. İster tamamen mat, ister metalik istersen de spotlight makyajı olsun, o gün modun nasılsa istediğin yoğunlukta bir makyaj çıkarmak bu paletle son derece kolay.

İlk sıradaki pembe, bej ve mercan tonları, günlük makyajlar için idealken aynı zamanda yoğun dumanlı göz makyajları için harika birer geçiş rengi olarak kullanılabiliyor. Paletin genelinde bulunan iştah açıcı böğürtlen tonlarından sadece birini seçmek oldukça zor ama renklerin hepsi birbiriyle o kadar uyumlu ki, tüm renkleri bir arada kullansan bile sonuç hep harika.

L’Oréal Paris Berry Much Love far paletin yapısı

L’Oréal Paris Berry Much Love far paleti

Mat, ışıltılı veya metalik bitişli farlarda hiç fark olmaksızın kremsi bir pudra bitiş var. Bu sayede farlar birbirleriyle çok kolay bir şekilde karışıyor. İlk bakışta morlar insanı cezbetse de, palette metalik mercan, koyu sıcak bordo ve magenta tonları da gizli starlar.

Böyle canlı ve yoğun renkleri göz makyajında kullanmaya çekinenler için tekrar eklemekte fayda var, farlar gerçekten uygulanırken kadife etkisi sayesinde çok kolay karışıyorlar. Risksiz ama iddialı bir göz makyajı için gerçekten de doğru bir palet L’Oréal Paris Berry Much Love far paleti.

L’Oréal Paris Berry Much Love far paleti nasıl kullanabilirsin?

L’Oréal Paris Berry Much Love far paleti

Geçtiğimiz yıldan beri ultra violet göz makyajları popülerliğini sürdürüyor. Bu sonbahar da morun hem nötr hem de canlı tonlarına makyajında yer vermemen için hiçbir sebep yok!

L’Oréal Paris Berry Much Love far paleti kullanarak yaptığımız göz makyajında, ilk olarak göz kapağımıza ilk sıranın en sonuncusu olan metalik mor rengini uyguladık. Katlanma bölgesinde ise biraz daha sıcak bir etki elde etmek için üçüncü sıranın üçüncü rengi olan metalik magenta tonunu yumuşak uçlu bir far karıştırma fırçasıyla uyguladık. Gözlerin dış köşesinde biraz derinlik katmak için mat bordo rengini dış köşelere hafif bir şekilde uyguladık. Gözümüze biraz daha boyut kazandırmak için ilk sıradaki ışıltılı toz pembeyi de göz pınarlarımıza ve iç kısıma uyguladık.

L’Oréal Paris Berry Much Love far paleti

Kirpiklerde de bu canlı renkleri iyice çekici hale getirecek mükemmel bir maskara kullandık: son zamanların en çok konuşulan makyaj malzemelerinden biri olan L’Oréal Paris Unlimited maskara, kirpik liftingi etkisiyle bu iddialı göz makyajını bir üst seviyeye taşıdı!

Eğer mor tonlarını bu sonbaharda göz makyajına taşımak istersen, L’Oréal Paris Berry Much Love far paleti gönül rahatlığıyla kullanabileceğin, içerisinde en iyi mor tonlarını barındıran bir far paleti. Sen de bizim gibi bu sonbahar biraz daha canlı renklere yer verme niyetindeysen, bu paleti mutlaka denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/