loader

Deniyoruz: L’Oréal Paris Brow Artist Genius Kaş Kiti & Brow Pomade Nasıl Kullanılır?

Favoriye Ekle

Yüz ifademizi etkileyen, bakışlarımızdaki anlamı bile değiştiren kaşlarımız için L’Oréal Paris Brow Artist Genius Kaş Kiti ve Brow Pomade’ı deniyoruz!

Şimdi işaret parmaklarını kaşlarının üzerine koy ve kaşların olmadan nasıl göründüğüne bir bak. Evet, yüz hatlarının belirgin gözükmesinde etkili olan ve o an ne hissettiğinin en önemli göstergesi kaşların olmadan bir tuhaf gözüküyorsun. Bu yüzdendir ki hepimizin hayali düzgün ve birbiriyle eşit duran kaşlara kavuşmak. Bu uğurda denediğimiz ürün sayısını bilmiyoruz ama bu yazımızda hem ilk çıktığı günden beri kullandığımız için L’Oréal Paris Brow Artist Genius Kaş Kitinden hem de yeni bebeğimiz Brow Pomade’ından bahsedeceğiz!

Kaşlarımıza Şekil Vermek İçin İhtiyacımız Olan Her Şey İçinde Saklı! 

via GIPHY

Başlıktan da anlaşılacağı gibi L’Oréal Paris Brow Artist Genius Kaş Kiti’nde hem kaş makyajında hem de kaşlarımızı şekillendirmede kullanabileceğimiz her şey mevcut! Hem kremsi hem de toz yapıya sahip iki bölmesi bulunan kitte bir de kaş maskarası ve cımbız bulunuyor. Çantamızda kolaylıkla taşıyabileceğimiz boyutlarda olması da kendisini ayrıca sevimli yapıyor. Peki, sen bu kiti nasıl kullanmalısın? Bakışlarının daha temiz ve aydınlık görünmesi için öncelikle kitin içerisinde bulunan cımbız yardımıyla kaşlarının etrafında bulunan dağınık görünümlü kıllardan kurtulmalısın. Ancak bu işlemi yaparken

kaş şeklini

bozmamaya dikkat etmelisin. Daha sonra kaşlarının orta kısımlarında bulunan boşluk görünümünü azaltmak için daha

yoğun bir görünüm

istiyorsan kremsi tarafını, daha az yoğun görünen kaş görünümü arayışı içerisindeysen toz tarafını kaşlarına uygula. Uygulama işlemi sırasında doğal kıl görünümü elde etmek adına kaşlarının bitiş bölgesinden başlayarak yukarı doğru fırça ile doğrusal hareketler yaparak ürünü kaşlarına uygulamaya dikkat et. Bu işlem sırasında ürün yoğunluğuna da dikkat etmekte fayda var çünkü fazla ürün kullanırsan doğallıktan uzaklaşmış olursun. Ürünü uyguladıktan sonra yine kitin içerisinde bulunan maskara yardımıyla da kaşlarını tarayarak ürünü dağıtmayı unutma. Bu işlem de seni bir adım daha doğallığa yaklaştıracak!

Pratik Kaş Makyajı için İdeal! 

Deniyoruz: L’Oréal Paris Brow Artist Genius Kaş Kiti & Brow Pomade Nasıl Kullanılır?_1

Yeni tanıştığımız L’Oréal Paris Brow Pomade kremsi yapısı ve uzun süre kalıcılıyla makyajımızı pratik bir şekilde hızlıca yapmak istediğimiz günlerde imdadımıza yetişen bir kaş ürünü oldu. Yine kendi haznesinde bulunan kaş fırçası yardımıyla kaşlarımızın bitiş noktasından yukarı doğru doğrusal hareketlerle kaş boşluklarımızı kolaylıkla dolduruyor ve tüm gün asla uçup gitmiyor. Kremsi yapısı sayesinde kıllara sıkıca tutunup tüm gün bırakmayan bir ürün olduğundan senin de hiç şüphen olmasın! Pratik, doğal ve kalıcı. Kaşlarındaki boşlukları doldurmak için kullanacağımız bir üründen daha fazla ne bekleyebilirdik ki? Tanıştığımıza çok sevindik L’Oréal Paris Brow Pomade. Bizden sana kocaman kalp! 

Deniyoruz: L’Oréal Paris Brow Artist Genius Kaş Kiti & Brow Pomade Nasıl Kullanılır?_2

L’Oréal Paris Brow Artist Genius Kaş Kiti’ni ve Brow Pomade’ı mutlaka ben de deneyeceğim diyorsan ürünleri denediğin fotoğrafını #makyajselfiem etiketiyle bizlerle de paylaşmayı sakın unutma! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/