loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu

Favoriye Ekle

Kaşları doğal bir şekilde dolgunlaştıran, gün boyu sabitleyen L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu’nu birlikte inceliyoruz!

Dolgun görünen, gün boyu sabitlenmiş kaş şekilleri, makyajda pek çoğumuzun hedefi. Bunun için de kaş maskaraları en büyük yardımcılarımız. Kaş şekillendirirken artık eskisi gibi kalemle keskin bir şekilde çizilmiş kaşlar değil, doğal bir şekilde dolgunlaşmış, yukarı doğru taranmış doğal kaş modelleri son derece moda. Bu görünümü bize tek seferde veren, L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu’nu denedik ve yorumlarımızı şimdi seninle paylaşıyoruz!

L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu

L'Oréal Paris Brow Artist Plump and Set kaş serumu

L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu, özel tasarlanmış fiber bir fırçaya sahip, kaşları dolgunlaştıran ve sabitleyen bir kaş maskarası. Suya, tere, tüm şartlara dayanıklı oluşu, kaşları tek tek doğal bir şekilde dolgunlaştırması ve gün boyu da kalıcı olması ile dener denemez favori kaş ürünümüz haline geldi. Doğal ve yukarı doğru taranmış kaş modellerini seviyorsan, bu kaş maskarasını senin de en az bizim kadar seveceğine eminiz.

L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu ile Instagram ve Tiktok makyajlarında gördüğün, doğal, taranmış ve sabitlenmiş kaş şekillerini kolayca elde edebilirsin. Üstelik kaş makyajı yaparken, kaşlarının daha güçlü ve sağlıklı olmalarını da sağlayabilirsin. Şimdi gel bu kaş serumuna daha yakından bakalım. 

L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu’nun Etkisi

L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumunun etkisi

L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu’nun en dikkat çekici kısmı, özel tasarımlı fiber fırçası. Çok kıllı bu fırça, tüm kaşları kavrayıp doğal bir şekilde dolgunlaştırıyor. Jel formülü ise uyguladıktan sonra sabitleniyor ve kaşların gün boyunca sabit kalmasını sağlıyor.

Suya, tere, tüm şartlara dayanıklı olması da bu kaş serumunun en sevdiğimiz özelliklerinden biri olmasını sağladı. Doğal ve dolgun kaş makyajının gün boyunca bozulmadan sabit kalacağını bilmek gerçekten de güzel bir his, tazeleme derdi asla yok!

L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu’nun Renkleri

L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu'nun renkleri

L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu, şeffaf haricinde 4 farklı renk seçeneğine sahip. Eğer kaşlarını renklendirmek istemiyorsan, L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu’nun şeffaf rengini kullanabilirsin. Sarışından 101 Blonde rengini, kumralsan 105 Brunette rengini, esmersen de 108 Dark Brunette ve 109 Ebony rengini kullanabilirsin. Bu kaş sabitleyici maskara, tüm kaş kıllarını doğal bir şekilde dolgunlaştırdığı için kaşların son derece doğal görünecek.

L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu Nasıl Uygulanır?

L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu Nasıl Uygulanır?

L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu’nu istersen makyaj yapmadığın günlerde tek başına kaşlarını sabitlemek için kullanabilir, istersen de ten makyajını tamamladıktan sonra kaşlarını doğal bir şekilde dolgunlaştırmak ve belirginleştirmek için kullanabilirsin.

L’Oréal Paris Brow Artist Plump & Set Kaş Serumu’nu uygularken, kaşlarının iç kısımlarından başlayabilirsin. Kaşlarını yukarı doğru yumuşak hareketlerle tara. Kaşlarının ortasından dış köşelerini ise 45 derecelik açıyla yukarı doğru tarayabilirsin. Böylece kaşların son derece doğal, kalkık ve dolgun görünecek. Sabitlendikten sonra da asla bozulmayacağı için, doğal kaş makyajının tadını gün boyunca çıkarabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler