loader

Deniyoruz: L’Oréal Paris Cherry My Cheri Far Paleti

Favoriye Ekle

Bu yaz makyajlarının baş kahramanı olacak; L’Oréal Paris’in yeni Cherry My Cheri far paletini tüm yönleriyle inceliyoruz!

Her yeni far paleti bizi sonsuz heyecanlandırıyor, bugünkü heyecanımızın kaynağı da L’Oréal Paris’in yeni Cherry My Cheri far paleti. Vişne ve şeftali tonlarının bir arada bulunduğu tam 12 renk ve mis gibi şeftali kokusuna sahip bu harika palet, bu yaz makyajlarımızın vazgeçilmezi olmaya aday. Şimdi gel, birlikte daha yakından bir göz atalım.

L’Oréal Paris Cherry My Cheri far paleti

Deniyoruz: L’Oréal Paris Cherry My Cheri Far Paleti_1

Son zamanların en leziz far paletlerinden biri de L’Oréal Paris Cherry My Cheri far paleti olsa gerek. Wake Up & Glow ailesindeki Life’s a Peach allığın o iştah açıcı şeftali kokusuna şimdi bir de yeni Cherry My Cheri paleti eklendi. Muhteşem kokusunun yanında, paletin içerisindeki 16 sıcacık tonu tartışmasız mis gibi yaz kokuyor.

Hem günlük makyajlarda doya doya kullanabilceğimiz L’Oréal Paris Cherry My Cheri far paleti, içerisindeki koyu tonlarla da gece makyajına uyum sağlamak için birebir. Her duruma ve her moda uygun bu palet, aynı zamanda her cilt tonuna da son derece uyumlu.

L’Oréal Paris Cherry My Cheri far paletin yapısı

Deniyoruz: L’Oréal Paris Cherry My Cheri Far Paleti_2

Mat ve ışıltılı bitişe sahip L’Oréal Paris Cherry My Cheri far paletindeki farlar, sürüldüğünde kremsi bir yapıya dönüşüp çok kolay uygulanıyorlar. Bu kadar yumuşak oldukları için de, birbirleriyle çok kolay karıştıkları için en zor dumanlı göz makyajlarını yapmak da çocuk oyuncağına dönüyor.

L’Oréal Paris Cherry My Cheri far paletin farları aynı zamanda çok pigmentli, far fırçası ile bile uygulandığında palette gördüğünüz rengi gözünüzde de aynı yoğunlukta görebiliyorsunuz.

L’Oréal Paris Cherry My Cheri far paletin renkleri

Deniyoruz: L’Oréal Paris Cherry My Cheri Far Paleti_3

Şeftali ve vişne tonlarının bir arada bulunduğu L’Oréal Paris Cherry My Cheri far paletinde ışıltılı altın tonları, sıcak turuncular, iştah açıcı bordo, mor ve kahverengi tonları bulunuyor. İster tek bir farla göz makyajı yap, ister nötr renklerle katlanma bölgene doğal bir geçiş ekleyerek dumanlı göz makyajları yap, istersen de koyu tonlar ile dramatik ve buğulu bir etki elde et, tamamen sana kalmış.

L’Oréal Paris Cherry My Cheri far paletteki tüm renkler birbiriyle uyumlu olduğu için bir çok renk kombini ile hem ışıltılı hem mat göz makyajı yapmak mümkün. Sakın gözün korkmasın, renkler birbirleriyle çok kolay karıştığı için hata yapman neredeyse imkansız.

L’Oréal Paris Cherry My Cheri far paleti nasıl kullanılır?

Deniyoruz: L’Oréal Paris Cherry My Cheri Far Paleti_4

L’Oréal Paris Cherry My Cheri far paleti makyaja başlamak için ilk elimize aldığımızda uzun bir karar süresi geçirdik desek yalan olmaz. Renklerin hepsi o kadar çekici ki, ilk olarak hangisiyle başlayacağına karar vermen biraz zamanını alabilir :)

Günlük olarak da çok rahat kullanılabilecek bir göz makyajı için biz ilk olarak paletin 3. sırasının 2. rengi olan metalik şeftali tonunu tüm göz kapağımıza uygulayarak başladık. Gözlerimizi derinleştirmek ve buğulu bir etki elde etmek için de 2. sıranın sonundaki mat kahve tonunu gözlerimizin dış köşesine, biraz da katlanma bölgesine gelecek şekilde uyguladık ve dağıttık.

Bakışlarımıza yaza yakışır bir ışıltı ve aydınlık etki katmak için de paletin ilk rengi olan şampanya tonlu metalik farı da göz pınarlarımıza ve kaş altlarımıza uyguladık. Son adımda da, buğulu etkiyi devam ettirmek için göz kapağımızda kullandığımız farı alt kirpik diplerimize uyguladık.

Deniyoruz: L’Oréal Paris Cherry My Cheri Far Paleti_5

Maskara olarak da, göz makyajımızdaki bu canlı etkiyi tamamlamak için ekstra hacime ihtiyaç duyduk. Bunun için de L’Oréal Paris’in suya dayanıklı Paradise Waterproof maskarasını uyguladık ve göz makyajımızı tamamladık!

Eğer sen de şeftali ve vişne tonlarını göz makyajında kullanmayı seviyorsan, L’Oréal Paris Cherry My Cheri far paletini mutlaka denemelisin! Bu paleti kullanarak yaptığın makyajları, bizimle Instagram hesabımızı etiketleyerek paylaşmayı unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler