loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Chroma Morphose Serisi

Favoriye Ekle

Neon, metalik ve simli makyaj trendlerini sevenler buraya: L’Oréal Paris Chroma Morphose makyaj koleksiyonunu birlikte inceliyoruz!

Zaman zaman klasik, siyah-nude-toprak tonlu makyajlardan sıkılıp canlı renkli, metalik bitişli ve ışıltılı makyajları denemeyi hepimiz seviyoruz. Özellikle parti, festival ve gece makyajları söz konusu olduğunda, her zaman en sıra dışı, dikkat çekici ve fark yaratan makyaj görünümlerini denemeyi ihmal etmiyoruz. Neon makyaj, metalik makyaj ve simli makyaj dendiğinde heyecanlanıyor, değişik stiller yaratmak için can atıyoruz. L’Oréal Paris’in Chroma Morphose makyaj koleksiyonu da tam bu konudaki iştahımızı kabartacak cinsten! Şimdi gel birlikte en dikkat çekici, yaratıcı ve cesur ürünleriyle L’Oréal Paris Chroma Morphose makyaj koleksiyonunu birlikte inceleyelim!

L’Oréal Paris Chroma Morphose makyaj koleksiyonu

L’Oréal Paris Chroma Morphose makyaj koleksiyonu

Doğal ve klasik makyaj stillerine biraz olsun ara verip, cesur, canlı ve trendlere yön veren makyaj stilleri denemek seni de bizim kadar heyecanlandırıyor mu? Özellikle makyajda neon , duo-chromatic yani yanardönerli renkleri denemek, metalik ve ışıltılı bitişler elde etmek bizce çok heyecan verici. Makyajda farklı bir yanımızı öne çıkarmak için bu makyaj stillerini denemek çok keyif veriyor. Eğer sen de bizim gibiysen, sana harika bir haberimiz var!

L’Oréal Paris Chroma Morphose makyaj koleksiyonu, vahşi doğa ve elegan paris havasını bir arada barındıran, neon ve duochromatic renkler içeren, metalik ve simli makyaj malzemelerinden oluşan harika bir koleksiyon. Chroma Morphose koleksiyonunda 2 metalik far, yanar-dönerli bir aydınlatıcı paleti, iki neon renkte eyeliner ve simli bir likit ruj bulunuyor. Renklerin her biri çok canlı ve hiçbir yerde bulunmayacak cinsten! Şimdi gel birlikte L’Oréal Paris Chroma Morphose makyaj koleksiyonuna daha yakından bakalım.

L’Oréal Paris Chroma Morphose Metalik Krem Farlar

Krem farları günlük göz makyajımızda kullanmayı ne kadar çok sevdiğimizi biliyor olmalısın. Ugulaması son derece pratik olan krem farlar, makyaj çantalarımızın vazgeçilmezleri. İşin içine biraz renk ve canlılık katmak için Chroma Morphose Metalik Krem Farlar bir harika. Metalik mürdüm ve metalik turkuaz renkli bu iki far, renkli metalik göz makyajları yapmak için biçilmiş kaftan. Serideki 02 Dark Mermaid, tıpkı bir denizkızı kuyruğu renginde, insanı resmen hayallere daldırıyor! 03 Dark Celestial ise metalik mürdüm tonuyla resmen masallar dünyasından geliyormuş gibi büyülü bir renk. Bu iki krem far özellikle gece makyajları için ideal.


L’Oréal Paris Chroma Morphose Neon Liner

Sıradan eyeliner görünümüne biraz ara verip, neon eyeliner ile tarzını canlandırmak istersen, Chroma Morphose serisindeki Neon Liner göz kalemlerini deneyebilirsin. 20 Neon Green ve 21 Electric Zoo renkleri, hiçbir yerde bulamayacağın neon göz kalemi renklerinden. Neon yeşil ve neon pembe bu eyelinerları ister tek başına uygulayabilir, ister iki rengi birlikte uygulayarak yaratıcılığını sergileyebilirsin. Kalemlerin yumuşacık formülü çok kolay uygulanmalarını sağlarken, renkleri de son derece yoğun ve kalıcı. Bir kere uygulanıp sabitlendikten sonra hiçbir yere kıpırdamıyorlar.

L’Oréal Paris Chroma Morphose Duo Chrome Aydınlatıcı Paleti

Sıra dışı makyaj söz konusu olduğunda, duo chrome yani yanar dönerli aydınlatıcılar en zayıf noktamız! Mor, mavi ve beyaz yansımalı aydınlatıcılar bizi her zaman çok heyecanlandırıyorlar. Chroma Morphose serisindeki aydınlatıcı paleti de bakıldığında doğal tonlarda görünse de uygulandığında mor, pembe ve beyaz yanar dönerli bitişe sahipler. Toz yapıdaki bu aydınlatıcı, uygularken kremsi bir formüle dönüşüyor ve çok kolay bir şekilde dağılıyor. Uyguladıktan sonra da kilometrelerce uzaktan fark edilmemen mümkün değil!

L’Oréal Paris Chroma Morphose Simli Likit Mat Ruj

Likit mat rujlar hayatımızın vazgeçilmezleriyken, bir de simli mat bitişli bir ruja hangimiz “Hayır” diyebiliriz ki? Chroma Morphose serisinde, kırmızı ve bordo olmak üzere 2 likit mat ruj bulunuyor. Son derece kalıcı ve yoğun pigmentli olan bu rujlar, canlı ve ışıltılı dudak makyajlarını sevenler için kaçırılmayacak cinsten!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler