loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Color Queen Tekli Farlar

Favoriye Ekle

Makyaj çantasında far paleti taşımayı sevmeyenler, tek farla göz makyajı yapmak isteyenler, en önemlisi yoğun renk veren ve kolay uygulanan bir far arayanlar! L’Oréal Paris’in yeni Color Queen farlarını şimdi birlikte izliyoruz!

Göz makyajı bazen içinden çıkılmaz bir boyuta varabiliyor. Çoklu far paletleri sayesinde hangi rengi uygulayacağımıza karar vermek, her bir rengi uygulamak için farklı ve temiz (!) bir far fırçası bulmak, bir de bazı durumlarda o far paletini makyaj çantamıza sığdırmaya çalışmak zor olabiliyor. Her ne kadar birçok renk kullandığımız dumanlı göz makyajlarını çok sevsek de, pratiklik açısından günlük makyajımızda tekli farları sık sık tercih ediyoruz. Neyse ki L’Oréal Paris’in Color Queen tekli farları imdadımıza yetişti!

L’Oréal Paris Color Queen Farlar

L’Oréal Paris Color Queen Farlar

Yeri geliyor, her ne kadar bizim için arzu nesnesi olsalar da bazen büyük far paletleri gözümüzü korkutabiliyor. “Bugün nasıl bir göz makyajı yapsam?” diye düşünürken, elimizde olan tek farla düşünmeden, iyi bir sonuç çıkacağından emin olarak yapılan göz makyajlarına da ihtiyacımızın olduğu da bir gerçek.

L’Oréal Paris Color Queen Farlar da tam da böyle anlar için birebir. Yoğun renk veren, çok kolay uygulanan ve kolay sabitlenip uzun süre bozulmayan bu farlar, tekli far sevdamızı tekrar alevlendirdi. Şimdi gel, birlikte bu harika farları inceleyelim!

L’Oréal Paris Color Queen Farların Yapısı

L’Oréal Paris Color Queen Farların Yapısı

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Hem yumuşacık hem de yoğun renkli farlar bizim için bağımlılık sebebi. Bir far paletinde bir sürü far tonunu yan yana görmek her ne kadar çok çekici de olsa, tek bir farı parmaklarımızla uygulayıp, “pıt” diye makyaj çantamıza atıp çıkma kolaylığı da ayrı bir güzel.

Özellikle tek farla yapılan göz makyajlarının popülerliği tekrar kendini hissettirirken, makyaj koleksiyonumuzdaki farları da gözden geçirmenin vakti geldi! İçerisindeki %40 değerli yağlarla çok zengin bir yapıya sahip olan Color Queen farlar, renklerini tek seferde verdikleri için çok kullanışlılar. Yoğun pigmentli ve kremsi yapılarıyla o kadar kolay uygulanıyorlar ve dağıtılabiliyorlar ki, tek bir farla kusursuz bir göz makyajı elde edebiliyorsunuz. Hele bir de iç ferahlatan hoş bir kokuları var ki! Bir an önce koklamalısın!

L’Oréal Paris Color Queen Farların Renkleri

L’Oréal Paris Color Queen Farların Renkleri

L’Oréal Paris Color Queen Farların 4 farklı bitişi var: Mat, simli, saten ve metalik. Hepsi de birbirinden farkı olmadan inanılmaz pigmentliler. Bu farların en güzel taraflarından biri de tam 36 tonunun olması. Evet, 36! Yani her duruma, her makyaj stiline her ana uygun bir renk bulabilirsin. Hem de istersen mat istersen de en ışıltılısından!

En zengin kahve tonları, elektrik mavisi, gümüş ve altın rengi, pembeler, yeşiller ve dahası, gerçekten say say bitmez! Göz makyajında ihtiyacın olabilecek tüm tonları içeriyor demek çok daha doğru olur :)

L’Oréal Paris Color Queen Farların Renkleri 2

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Eğer bu farlarla, toprak tonlarda dumanlı bir göz makyajı yapmak istersen, mat krem renkli Unsurpassed rengini tüm göz kapağına uyguladıktan sonra, katlanma bölgesine biraz derinlik vermek için mat bitişli açık kahverengi Force rengi ideal. Gözünün dış köşelerini belirginleştirmek için de metalik kahverengi Superior rengini kullanabilirsin. Son adımda üzerine bir ışıltı istersen de altın renkli Extra ideal!

Color Queen farların yapıları çok kremsi olduğu için birbirleriyle çok rahat bir şekilde karışıyorlar. Far fırçasına bile ihtiyaç duymadan böyle bir buğulu göz makyajını parmaklarınla saniyeler içinde tamamlayabilirsin. Birden fazla rengi bir arada kullanabileceğin gibi tüm tonlar tek başına da gözde harika duruyor!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler