loader

Deniyoruz: L'Oreal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Rujlar

Favoriye Ekle

L’Oréal Paris’in çok sevilen Color Riche serisine ait yeni Color Of Worth Intense Volume Matte Ruj incelememiz ile karşındayız!

Makyaj trendleri her geçen gün değişse de mat rujlar makyaj çantalarımızın en sevilen ürünleri arasında kalmaya devam ediyor. En iyi mat ruju seçme noktasında özellikle yoğun renk vermesi, bunu yaparken dudakları kurutmaması, hatta dolgunlaştırması ve çizgilere dolmaması gibi özellikler önem kazanıyor. Sen de deneyimlemiş olmalısın ki hem mükemmel matlık sunan hem de dudakları kurutmayan bir ruj bulmak o kadar da kolay değil. 

Neyse ki müjde! L’Oréal Paris’in yeni Color Riche Colors of Worth Intense Volume Matte rujları, bize “kurutmayan mat ruj da varmış” dedirtenler arasına girdi. Hazırsan, L'Oréal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Ruj yorumlarımıza başlıyoruz!

L'Oréal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Rujların Özellikleri Nelerdir?

L'Oréal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Rujların Özellikleri Nelerdir?

  • Pudramsı mat bir bitişe sahip, tek kat uygulandığında bile yoğun renk sağlıyor.
  • Hyaluronik asit içeriği ile dudaklara yoğun hacim veriyor.
  • 16 saate kadar kalıcı bir formüle sahip.
  • Dudakların daha dolgun ve belirgin görünmesini sağlıyor.
  • Dudaklarda kuruluk yaratmıyor, nemlenmesini sağlıyor.
  • 5 renk seçeneğiyle makyajseverlere birbirinden çekici alternatifler sunuyor.

L'Oréal Paris’in dudak makyajı konusundaki başarısını biliyoruz. Ancak bu seri editör ekibimizin bile beklentilerinin üzerine çıkmayı başardı. Oldukça yoğun pigmentli bir yapıya sahip olan Loreal Paris Color Riche Colors of Worth Intense Volume Matte rujlar tek katta yoğun örtücülük sağlıyor. Pudramsı mat bitişiyle hayalini kurduğumuz görünümü de sağlamayı başarıyor. Hyaluronik asit içeren özel formülüyle dudakların daha dolgun ve belirgin görünmesini sağlamayı da ihmal etmeyen bu Loreal mat rujlar, anında çarpıcı bir görünüm yaratıyor.“E daha ne olsun?” dediğini duyar gibiyiz!

L'Oréal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Ruj Renkleri

L'Oreal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Ruj Renkleri

L'Oréal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Ruj renkleri oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Seride sıcak-soğuk, her cilt tonuna uygun olacak 5 çeşit renk bulunuyor. Şimdi, seride denediğimiz Colors Of Worth Intense Volume Matte ruj numaralarına şimdi biraz daha yakından bakalım!

1. L'Oréal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Ruj 100 Pink Worth It

L'Oreal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Ruj 100 Pink Worth It

100 Pink Worth It ruj hoş bir koyu pembe tonuna sahip. Bu pembe mat ruj editör ekibimizdeki herkese yakıştı desek abartmış olmayız. Hem açık hem de koyu ten rengine sahip kişiler bu rengi gerek günlük gerekse de gece makyajında rahatlıkla tercih edebilir.

2. L'Oréal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Ruj 200 Orange Stand Up

L'Oreal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Ruj 200 Orange Stand Up

Orange Stand Up kiremiti andıran turuncumsu bir renge sahip. Bu farklı rengin sıcak görünümü mat yapıyla birleşince ortaya doğal ama çarpıcı bir sonuç çıkıyor. Buğday tende harika göründüğünü söylemeden geçmek olmaz. Bu ruju kullandığın günlerde tüm gözleri üzerine toplamaya hazır olmalısın!

3. L'Oréal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Ruj 300 Rouge Confident

L'Oreal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Ruj 300 Rouge Confident

Rouge Confident gerçekten adı gibi öz güven veren bir renk! İddialı bir tona sahip olan bu soğuk alt tonlu kırmızı mat ruj, her kadının makyaj çantasında olması gereken renklerden! Çarpıcı bir görünüme sahip olan Rouge Confident editör ekibimizin tamamının beğenisini kazanmayı başardı. Bu göz alıcı ruju kullandığın günlerde “Rujunu nereden aldın, numarası ne?” gibi soruları duymaya hazır olmalısın.

4. L'Oréal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Ruj 500 Beige Freedom

L'Oreal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Ruj 500 Beige Freedom

“Her gün kullanabileceğim bir nude mat rujum olsa.” diyorsan 500 Beige Freedom tam da aradığın renk olabilir. Hafif pembemsi bir görünüme sahip olan bu ruj dudaklara doğal bir çekicilik katıyor. Özellikle beyaz tenlilere günlük kullanım için bu rengi tavsiye edebiliriz!

5. L'Oréal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Ruj 600 Nude Audacious

L'Oreal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Ruj 600 Nude Audacious

L'Oréal Paris 600 Nude Audacious ruj hoş bir gül kurusu renginde. Dudakta oldukça doğal duruyor. Bu ton da editör ekibimizden tam not almayı başardı. Bilhassa buğday ve beyaz tendeki görünümüne hayran kaldık! 


colors of worth

Öncelikle editör ekibimizin bu yeni seriyi çok sevdiğini söylemeliyiz. Ekibimizin kimi üyeleri serinin ilgi çekici renklerine hayran kalırken, kimi üyeleri ise yarattığı dolgun görünüme ve sağladığı kalıcılığa aşık oldu. Ayrıca bu kremsi mat rujların yoğun pigmentli yapısı, herhangi bir dudak kalemi kullanmadan kolayca uygulama yapabilmemizi sağladı. 

Eğer sen de bu yoğun pigmentli mat rujları tek başına kullanmak istersenDudak Kalemi Olmadan Kusursuz Ruj Sürmenin Yolunu Açıklıyoruz! yazımızda işine yarayacak ipuçları bulabilirsin. Ancak Beige Freedom renginin 1-2 ton koyu bir dudak kalemiyle birlikte kullanıldığında oldukça dikkat çekici bir sonuç verdiğini söylemeliyiz.


Hayran bırakacak dudaklar için L'Oréal Paris Color Riche Colors Of Worth Intense Volume Matte Rujlar’ı sen de hemen dene. Yoğun renk ve kurutma yapmayan kalıcı formül, aynalara gülümseyerek baktığın anların sayısını çoğaltacak!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler