loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Color Riche Saten Bitişli Rujlar

Favoriye Ekle

Nemli ve saten bitişli L’Oréal Paris Color Riche Satin Rujları ve tüm renklerini deniyoruz!

Mat rujların yeri her zaman bizde ayrı olsa da, son zamanlarda ışıltılı, parlak ve canlı makyajlar gittikçe popülerliğini artırıyor. Islak bitişli fondötenler, likit aydınlatıcılar, ışıltılı renkli nemlendiriciler ve lip glosslar derken, saten bitişli rujlar da bizi heyecanlandırmaya başladı! L’Oréal Paris’in çok severek kullandığımız Color Riche serisi şimdi saten bitişiyle hayatımıza girdi ve bizde heyecan tavan yaptı. İşte karşında L'Oréal Paris Color Riche Saten Bitişli Rujlar!

L'Oréal Paris Color Riche Saten Bitişli Rujlar

L'Oréal Paris Color Riche Saten Bitişli Rujlar

Saten bitişli rujlar, aslında çok uzun bir süredir hayatımızdalar. Uzunca bir dönem mat rujların popülerliği yüzünden onları biraz unutmuş olsak da, aydınlık, ışıltılı ve canlı makyaj stillerinin geri dönüşüyle tekrar eski önemlerine kavuştular.

L'Oréal Paris Color Riche Saten Bitişli Rujlar, hem yoğun renk hem de zengin bakım etkisine sahipler. Tek sürüşte dudaklara renk veriyorlar ve hafif parlak bir bitiş veriyorlar. Argan yağı ile zenginleştirilmiş, %75 oranında besleyici yağlar içeren formülüyle dudaklara yumuşacık, pürüzsüz bir etki veriyor ve nemlenmelerini sağlıyor. Doğal, pürüzsüz ve parlak görünen dudaklar için kremsi-saten bitişiyle bu rujlar artık makyaj çantalarımızdaki eski yerlerini aldılar.

L'Oréal Paris Color Riche Saten Bitişli Ruj Renkleri

L'Oréal Paris Color Riche Saten Bitişli Ruj Renkleri

L'Oréal Paris Color Riche Saten Bitişli Rujlar, son derece yoğun bir pigmentasyona sahipler. Tek sürüşte bile renklerini yoğun bir şekilde veriyorlar. Parlaklık etkileri son derece doğal, asla ne çok parlak ne de lip glosslar gibi yoğun değil, son derece doğal, nemli bir etkiye sahipler.

L'Oréal Paris Color Riche Saten Bitişli Ruj renkleri ise tüm cilt tonlarıyla uyumlu. Günlük olarak kullanılabilecek pembe, nude ve kırmızı tonlara sahip 7 farklı renk seçeneği bulunuyor. Dudaklara verdikleri saten bitişli parlaklık ve yoğun renk etkisi, dudakların son derece bakımlı ve pürüzsüz görünmelerini sağlıyor. Şimdi gel birlikte L'Oréal Paris Color Riche Saten Bitişli Ruj renklerine daha yakından bakalım…

L'Oréal Paris Color Riche Saten 107 Seine Sunset

L'Oréal Paris Color Riche Saten 107 Seine Sunset

Kahverengi alt tonlu Color Riche Saten 107 Seine Sunset, saten bitişli nude rujları sevenler için harika bir tercih. Hem gündüz makyajında, hem de gece makyajında rahatlıkla kullanılabilir bir renge sahip.

L'Oréal Paris Color Riche Saten 110 Made in Paris

L'Oréal Paris Color Riche Saten 110 Made in Paris

Color Riche Saten 110 Made in Paris, hafif bordoya çalan bir kahverengi tonu. Sıcak alt tonu sayesinde tüm cilt tonlarına yakışacak bu renk, dudaklarına çekici bir etki verecek.

L'Oréal Paris Color Riche Saten 112 Paris Paris

L'Oréal Paris Color Riche Saten 112 Paris Paris

Canlı fuşya rujları kim sevmez? Hele ki bahar ve yaz ayları gelirken! Color Riche Saten 112 Paris Paris, saten bitişli canlı pembe tonuyla tüm dikkatleri dudaklarında toplayacak. Üstelik tek sürüşte rengini tam verdiği için dudakların kusursuz görünecek.

L'Oréal Paris Color Riche Saten 125 Maison Marais

L'Oréal Paris Color Riche Saten 125 Maison Marais

Kırmızı saten rujları annelerimizin makyaj çantalarından hatırlarız. Kırmızı bir rujun saten bitişe sahip olması, kırmızının çekici etkisini bizce kat kat artırıyor. Canlı, pürüzsüz ve dikkat çekici kırmızı dudaklara sahip olmak istiyorsan, 125 Masion Marais rengini bir an önce denemelisin!

L'Oréal Paris Color Riche Saten 143 Pink Pigalle

L'Oréal Paris Color Riche Saten 143 Pink Pigalle

Yumuşak bir pembe tonlu ruj arıyorsan, Color Riche 143 Pink Pigalle rengi tam sana göre! Hafif bir şeftali tonu barındıran bu saten pembe tonu, romantik makyajların vazgeçilmez tonlarından.

L'Oréal Paris Color Riche Saten 163 Orange Magique

L'Oréal Paris Color Riche Saten 163 Orange Magique

Turuncu rujlar, her yaz döneminde popülerliğini artırıyor. Bir yazı turuncu ruj olmadan geçirmek ise bizim için neredeyse imkansız! Color Riche Saten 163 Orange Magique ise, saten bitişiyle dudaklara enerjik ve canlı bir etki veriyor. Bu renk bizim favorimiz!

L'Oréal Paris Color Riche Saten 214 Violet Saturne

L'Oréal Paris Color Riche Saten 214 Violet Saturne

Mor alt tonlu nude 214 Violet Saturne, Color Riche Saten serisindeki en özgün ruj tonlarından. Rujun kendisi mor tonlarında görünse de, sürüldüğünde dudaklarda saten nude bir bitiş yaratıyor. Bugüne kadar nude’un böyle bir tonunu görmemiştik, gerçekten bir harika!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler