loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Color Riche Shine Rujların Yeni Yazlık Renkleri

Favoriye Ekle

L’Oréal Paris’in en sevdiğimiz rujlarından, iç ısıtan yepyeni renkleriyle Color Riche Shine rujları denedik!

Yazın sıcak renkleri her zaman içimizi ısıtıyor. Parlak bitişli, ışıltılı ve bizi yataktan yeni çıkmış olmamıza rağmen enerjik ve capcanlı gösteren makyaj malzemeleri bu aralar en yakın arkadaşlarımız. L’Oréal Paris’in yeni Wake Up & Glow ailesi bu işte en büyük destekçilerimiz. Serideki her ürünü delicesine sevdik ve şimdi de sıra bu seriye çok yakışacak L’Oréal Paris Color Riche Shine rujların yepyeni renklerini denemeye geldi!

L’Oréal Paris Color Riche Shine rujlar

L’Oréal Paris Color Riche Shine rujlar

Parlak dudak makyajlarının bu yaz ne kadar çok trend olduğunu biliyorsun. L’Oréal Paris Color Riche rujları, bu yılın başlarında denediğimizde çok sevmiştik. Renklerinin her biri çok güzel olan, dudağa parlak bitiş verirken asla yapışkan bir his bırakmayan bu rujlar artık makyaj çantalarımızın vazgeçilmezleri arasında.

Takvimler yaz günlerini göstermeye başlayınca, ışıltılı makyaj trendinin de iyice artmasıyla, L’Oréal Paris Color Riche Shine serisine yepyeni 4 renk eklendi ve söylemeye gerek bile yok ama hepsi birbirinden mükemmel!

L’Oréal Paris Color Riche Shine rujların yeni renkleri

Deniyoruz: L'Oréal Paris Color Riche Shine Rujların Yeni Yazlık Renkleri_1

Nude, kahverengi ve pembe tonlara sahip olan L’Oréal Paris Color Riche Shine ruj serisine yeni eklenen renkler, tam da ihtiyacımız olan sıcak nude ve şeftali tonlarında.

Her tene yakışacak, hem gündüz hem de gece makyajlarında son derece kullanışlı olan bu rujlardan 247 Shot of Sun, çok doğal bir şeftali tonu. Bana turuncu tonları hiç yakışmaz diyenlerin bile çok severek kullanacağı bu ton, özellikle bronz tenlere çok yakışacak cinsten.

Sıcak tonlu bir nude olan 656 Beige in the City ise tam günlük makyaj için vazgeçilmez olacak bir renk. İçerisindeki sıcak kahve tonu sayesinde, hem toprak tonlu göz makyajları için ideal, hem de yazın renkli makyaj yapmayı sevenlere ilaç gibi gelecek çünkü her renge uyum sağlayacak kadar joker bir ton.

Deniyoruz: L'Oréal Paris Color Riche Shine Rujların Yeni Yazlık Renkleri_2

Nude rujlarda biraz daha gül kurusu tonlarını tercih ediyor ve yaz için de parlak bitişli bir ruj arıyorsan, 658 Topless senin rengin. Makyaj çantanda her zaman bulunması gereken bir ton olan Topless bir de parlak bitişi ile yazın starı olacak cinsten.

Yaz kış dudaklarda kahve tonlarını tercih edenler için de 659 Blow Your Glow ideal. Sıcak alt tonu ve iştah açıcı kahve rengiyle her türlü makyaja çok yakışacak bu renk, özellikle yaz gece makyajları için biçilmiş kaftan!

L’Oréal Paris Color Riche Shine rujların bu yeni yaz renklerini denemek ve parlak dudak makyajı trendini denemek istersen, sadecee Gratis’ten bu rujlara ulaşabileceğini unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler