loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Eye Go Wild Far Paleti

Favoriye Ekle

Kırmızı ve turuncu tonlarında göz makyajlarını seviyorsan, sana harika bir haberimiz var: L’Oréal Paris Eye Go Wild far paletini denedik ve yorumluyoruz!

Son zamanların yükselen göz makyajı trendlerinden biri de kırmızı ve turuncu tonlarında farlar kullanmak. Bu renklerin verdiği sıcak ve vahşi etki, gerçekten de dikkat çekici bir sonuç veriyor. Biz de en canlı kırmızı, kızıl, turuncu ve bordo tonlarını bir arada barındıran bir far paleti denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik. L’Oréal Paris Eye Go Wild far paletini denedik ve yorumluyoruz!

L’Oréal Paris Eye Go Wild Far Paleti

L’Oréal Paris Eye Go Wild Far Paleti

L’Oréal Paris far paletleri, hem renk seçenekleri hem de far yapılarıyla çok severek kullandığımız makyaj malzemelerimizden. Nude ve şeftali tonlarına sahip Cherry My Cheri ve pembe-mor tonlu Berry Much Love far paletlerinden sonra şimdi, kırmızı ve turuncu tonlarıyla Eye Go Wild paleti ile tanıştık ve ilk denemede favorimiz oldu.

Son zamanlarda göz makyajında turuncu ve kırmızı tonlar kullanmak çok popüler oldu. Vahşi ve sıcak bir etki veren bu tonlar, hem doğal hem de dikkat çekici bir görünüm elde etmek için çok kullanışlı. L’Oréal Paris Eye Go Wild far paletinin renkleri de vahşi doğadan esinlenerek hazırlanmış. Hiçbir yerde bulunamayacak kırmızı, kızıl, turuncu ve bordo tonlarını barındıran bu far paletini birlikte daha detaylı incelemeye ne dersin?

L’Oréal Paris Eye Go Wild Far Paleti’nin Renkleri

L’Oréal Paris Eye Go Wild Far Paleti’nin Renkleri

Eye Go Wild far paletinde, tıpkı diğer Loreal Paris far paletlerinde olduğu gibi 16 far yer alıyor. Sıcak karamel, baharatlı turuncu ve kahveler, yanar dönerli inci tonları ve zengin kırmızı tonları yer alıyor. Paletteki her renk birbiriyle uyumlu, kırmızılar, bordolar, kahveler ve turuncular hem tek başına hem de birlikte kombinlenebiliyor. Sıcak tonlu bir göz makyajı için ihtiyaç duyabileceğin tüm renkleri, açık ve koyu tonlar bir arada olmak üzere L’Oréal Paris Eye Go Wild Far Paletinde bulmak mümkün.

L’Oréal Paris Eye Go Wild Far Paletindeki bu 16 renk, metalik ve mat bitişlere sahip. İster tamamen mat bir göz makyajı yap, istersen de metalik farlarla ışıltılı bir görünüm elde et, her durum ve her makyaj stili için bu far paleti çok kullanışlı. Paletteki sıcak karamel tonları, katlanma bölgesinde yumuşak bir geçiş elde etmek için çok kullanışlılar. Bazı açık tonlu metalik farlar yanar döner bir bitişe sahipler ve inci etkisi veriyorlar. Kırmızı ve bordo gibi canlı ve koyu renkler de tek seferde renklerini veriyorlar ve üst üste uygulamaya gerek kalmıyor.

L’Oréal Paris Eye Go Wild Far Paleti’nin Yapısı

L’Oréal Paris Eye Go Wild Far Paleti’nin Yapısı

Eye Go Wild far paletinin renkleriyle birlikte far formülleri de çok başarılı. Toz farlar uygularken yumuşak ve kremsi bir yapıya dönüşüyorlar. Bu sayede de çok kolay dağılıp, birbirleriyle karışabiliyorlar.

L’Oréal Paris Eye Go Wild Far Paleti’nin yoğun pigmentasyonlu bu farları, tek seferde yoğun bir renk veriyor. Far fırçasıyla alınan bir renk, göz kapağında palette durduğu gibi duruyor ve rengi yoğunlaştırmak için üst üste uygulamaya gerek kalmıyor. Paletin bir diğer güzel tarafı ise mis gibi karamel kokuyor olması!

L’Oréal Paris Eye Go Wild Far Paleti Nasıl Kullanılır?

Paletteki bu sıcak renkleri nasıl kullanacağın tamamen senin yaratıcılığına ve o günkü moduna kalmış. Bizden bir öneri istersen, sıcak tonlu kahve ve karamel tonlarını gözünün katlanma bölgesinde kullanabilir, kırmızı ve turuncu tonlarını göz kapağında kullanabilirsin. Göz makyajını koyulaştırmak için bordo ve kızıl tonları dış köşelere ekleyebilir, gözlerini boyutlandırmak için de göz kapağının ortasına ve göz pınarlarına inci ve altın tonlarını uygulayabilirsin. Günlük makyajında mat bir görünüm, gece makyajında da sıcak tonlu buğulu bir göz makyajı yapabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler