loader

Deniyoruz: L’Oréal Paris False Lash Telescopic Fiber Maskara

Favoriye Ekle

L’Oréal Paris’in unutulmaz maskaralarından Telescopic maskaranın yeni çıkan False Lash Telescopic Fiber versiyonunu denedik ve bu maskarayı neden bu kadar çok sevdiğimizi tekrar hatıladık!

Bazı vazgeçilmez maskaralar vardır, araya ne kadar en yeni maskaralar girse de bir zaman sonra denk geldiğimizde tekrar kullanmak isteriz ve ilk denemede de ne kadar özlediğimizi hatırlarız. İşte o maskaralardan biri de bizim için L’Oréal Paris’in Telescopic maskarası. O incecik fırçasıyla kirpiklere verdiği inanılmaz uzunluk zaten unutulabilecek gibi değil. Neyse ki bu harika maskara artık yeni bir versiyonuyla karşımızda: L’Oréal Paris False Lash Telescopic Fiber maskara! Yani takma kirpik etkisi ve fiber teknolojisi bir arada. Hazırsan, tüm deneyimlerimizi anlatmaya başlıyoruz!

L’Oréal Paris False Lash Telescopic Fiber maskara

L’Oréal Paris False Lash Telescopic Fiber maskara

Uzun ve dolgun görünümlü kirpikler hepimizin favorisi. Özellikle bakışları daha çekici hale getirmek ve gözleri odak noktası olarak belirlemek için maskaralara büyük görev düşüyor. Yıllardır çok severek kullandığımız L’Oréal Paris Telescopic maskara ise bu konuda hiçbir zaman bizi yarı yolda bırakmadı. Şimdi de yeni bir versiyonu ile bizi kendisine tekrar aşık etti ve en sevilen maskaralar arasına girdi!

L’Oréal Paris False Lash Telescopic Fiber maskara, çok daha uzun, çok daha dolgun bir etki veriyor kirpiklere. O çok sevilen incecik taraklı silikon fırçası ise her zamanki işini başarıyla görüyor, tüm kirpikleri kavrıyor ve neredeyse kaşlara değecek kadar uzatıyor.

L’Oréal Paris False Lash Telescopic Fiber maskaranın etkisi

L’Oréal Paris False Lash Telescopic Fiber maskaranın etkisi

Peki L’Oréal Paris False Lash Telescopic Fiber maskarada yenilenen ne var? diye sorarsan, fiber teknolojisi ile kirpikleri olduğundan çok daha dolgun gösteriyor. İki fırça darbesiyle takma kirpik etkisi veriyor.

Telescopic maskaranın ince tarak fırçası kirpikleri başarılı bir şekilde ayırarak uzatıyordu ve en çok bu etkiyi seviyorduk, False Lash Telescopic Fiber maskara ise yine aynı etkiyi veriyor bir de üzerine dolgunluk sağlıyor.

L’Oréal Paris False Lash Telescopic Fiber maskaranın fırçası

L’Oréal Paris False Lash Telescopic Fiber maskaranın ince fırçasının bir diğer kullanışlı yanı ise alt kirpiklere çok kolay bir şekilde uygulanıyor olması. Bulaşma olmadan tek seferde alt kirpiklere de maskara sürebilmek bu maskarayla çok pratik!

Fiber teknolojisi ile geliştirilen L’Oréal Paris False Lash Telescopic Fiber maskara, her bir kirpiği kökten uca dolgunlaştırıyor, uzatıyor ve ayırıyor. Böylece, sadece bir maskara uygulaması ile takma kirpik etkisi elde edebiliyorsunuz. Hem günlük hem de özel gün makyajları için son derece uygun olan bu maskara, etkisini gün boyunca da kaybetmiyor.

Editörün Önerisi: Maskaraların etkileri kirpik tipine göre de oldukça çeşitlilik gösteriyor. Kirpik tipine göre nasıl maskara seçebileceğini öğrenmek için makalemizi okumayı unutma!

L’Oréal Paris False Lash Telescopic Fiber maskaranın öncesi sonrası

Gün içinde akma veya bulaşma yapmadığı gibi, makyaj temizleyicilerle de çok kolay bir şekilde çıkıyor, kalıntı bırakmıyor. Eğer sen de upuzun ve dolgun kirpiklere sahip olmak istiyorsan, ikonik “Telescopic” etkisini kirpiklerine taşımak için acele etmelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler