loader

Deniyoruz: L’Oréal Paris Flash Cat Eye Eyeliner

Favoriye Ekle

Eyeliner çekmenin en kolay en kusursuz yolunu bulduk! L’Oréal Paris’in yeni Flash Cat Eye eyelinerı ile kusursuz kuyruklu eyeliner çekmenin en kolay yonulu öğrenmeye ne dersin?

Eyeliner makyajı her ne kadar çok güzel ve çekici görünse de bazen zorlayıcı olabiliyor. Kusursuz kuyruklu bir eyeliner çekebilmek için defalarca makyajımızı çıkarıp tekrar yaptığımızı biliriz. Zamanla kendimize pratik eyeliner çekme yöntemleri bulsak da, öyle bir ürünle tanıştık ki, tüm tüyolarımızı bir kenara bıraktık ve tek seferde kusursuz Eyeliner çekmenin keyfini yaşadık!

L’Oréal Paris Flash Cat Eye Eyeliner

L’Oréal Paris Flash Cat Eye Eyeliner

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Kedi gözü makyajlarını sever misin? Kusursuz kuyruklu bir eyeliner makyajı ile göze verdiği çekik görünüm gerçekten güzel görünüyor ama eyelinera giden yolda hepimiz ne zorluklar çektiğimizi iyi biliriz. Kuyruğu kusursuz bir şekilde yapacağız derken defalarca silip baştan dener, bant kullanır hatta kredi kartlarından bile yardım alırız. Neyse ki bu günler geride kaldı ve L’Oréal Paris, en acemisine bile kusursuz kuyruklu bir eyeliner çektirebilecek pratiklikte bir eyeliner ile karşımızda.

L’Oréal Paris Flash Cat Eye Eyeliner görünümü

L’Oréal Paris Flash Cat Eye Eyeliner, incecik ucu ve kapağındaki kuyruk kalıbıyla eyeliner çekmeyi inanılmaz kolaylaştırıyor. Sırf “Ben bu işi beceremiyorum” diyerek eyeliner makyajlarından vazgeçtiysen, işte sana o çekik kedi gözü makyajlarına geri dönüş bileti!

L’Oréal Paris Flash Cat Eye Eyelinerın Yapısı

L’Oréal Paris Flash Cat Eye Eyelinerın Yapısı

Yoğun siyah pigmentli, incecik keçe uçlu ve kalem formdaki L’Oréal Paris Flash Cat Eye Eyeliner, kapağındaki eyeliner şablonu ile çok pratik. Bu kuyruk şablonu ile kusursuz bir eyeliner çekmemek imkansız.

L’Oréal Paris Flash Cat Eye Eyelinerın suya dayanıklı formülü, uyguladıktan sonra hemen sabitleniyor ve gün içinde dağılmıyor, dökülmüyor ve kusursuz bir şekilde çıkarana kadar ilk andaki gibi kalıyor. En güzel taraflarından biri de keçe ucunun incecik olması. Her kullanımda yoğun ürün bulunan bu ince uç sayesinde en ince eyelinerları bile kolayca çekebilirsin.

L’Oréal Paris Flash Cat Eye Eyeliner Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Flash Cat Eye Eyeliner Nasıl Kullanılır?

Kusursuz kuyruklu bir eyeliner elde etmek için tek yapman gereken, L’Oréal Paris Flash Cat Eye Eyelinerın kapağındaki eyeliner şablonunu, kuyruğun tam olmasını istediğin yere yani üst kirpik dibinin bittiği yere yerleştirmen yeterli. Sonra da boş kısmı keçe ucu ile boyadığında saniyeler içinde eyeliner kuyruğun hazır!

Sonraki adımda da L’Oréal Paris Flash Cat Eye Eyeliner’ın ince ucu ile göz pınarlarına doğru çizgiyi devam ettirerek, eyeliner makyajını tamamlayabilirsin. İşte bu kadar basit!

L’Oréal Paris Flash Cat Eye Eyeliner Nasıl Kullanılır?

Hem kolay ve pratik bir şekilde eyeliner çekmek istiyor hem de kusursuz etkisinin gün boyu bozulmadan kalmasını istiyorsan, L’Oréal Paris Flash Cat Eye Eyeliner’ı bir an önce denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/