loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Free The Nudes Rujlar

Favoriye Ekle

Nude mat ruj dendi mi, bizim için akan sular durur! Dudak rengi rujlara olan takıntımızı sanırız ki bilmeyen yok! Eğer sen de bizdensen, L’Oréal Paris’in tam 12 nude renkten oluşan Free The Nudes ruj serisini, birlikte inceliyoruz!

Nude mat rujlar, makyaj çantamızın değişmez üyeleri. Her makyaja uyan tonları ve mat bitişleriyle kalbimizi fetheden bu rujlar olmadan nasıl makyaj yapıyorduk, kim bilir! Şimdi ise yepyeni bir nude ruj deneyimi ile tanıştık. L’Oréal Paris’in Free The Nudes rujları ile artık nude mat ruj algımız seviye atladı. Gel birlikte, bu yeni 12 nude tondaki mat ruja daha yakından bakalım.

L’Oréal Paris Free The Nudes Mat Rujlar

l'oreal paris free the nudes ruj renkleri

Cilt tonuna uygun nude ruju nasıl bulabileceğini biliyor musun? Nötr tonlu dudak rengi bir ruj veya gül kurusuna çalan bir ton, hatta kahverengi nude ve dahası. Nude ruj deyip geçilemeyecek kadar renk seçeneği var ve inana bizim de en az senin kadar bu konuda kafamız karışık. Neyse ki L’Oréal Paris Free The Nudes Mat Rujlar’ın 12 renk seçeneği, bizim nude mat ruj açlığımızı besleyecek kadar renkler içeriyor. En açık tonlu dudak rengi rujdan en koyu kahverengi tonlarına kadar, aradığın tüm nude ruj renklerini bu seride bulabilirsin.

L’Oréal Paris Free The Nudes Mat Rujlar’ın Yapısı

Deniyoruz: L'Oréal Paris Free The Nudes Rujlar_1Yazının başında “yeni bir mat nude ruj” deneyiminden bahsetmiştik. Daha ne değişiklik olabilir ki diye düşünüyorsan, ne demek istediğimizi L’Oréal Paris Free The Nudes Mat Rujlar ile tanıştığında anlayacaksın. Rujların mat ve nude tonlardaki lüks ambalajlarının güzelliğini bir kenara bırakıp direkt formüllerine geçiyoruz: Ultra mat bitişli bu rujlar, dudakta son derece mat bir görünüm oluştururken asla kurutmuyorlar. Yağ içeriği ile dudakları kurutmadıkları gibi, konforlu ve kolay bir kullanım da sağlıyorlar.

L’Oréal Paris Free The Nudes Mat Rujlar’ın en güzel tarafı ise son derece yüksek pigmentli oluşları. Bir seferde renklerini veriyorlar ve birkaç kat üst üste uygulamaya gerek kalmıyor. Kadifemsi bir bitiş vermek için jel bir dokuya sahip olan bu rujların formülü dudağın şeklini alıyor ve hemen sabitleniyor.

L’Oréal Paris Free The Nudes Mat Rujlar’ın Renkleri

Deniyoruz: L'Oréal Paris Free The Nudes Rujlar_2Tam dudak rengi, soğuk tonlar, sıcak gül kurusu tonları, morlar ve bordolar. Nude rujların en güzel ve kullanışlı 12 tonunu da barındıran Free The Nudes rujların renklerini incelemeye başlıyoruz!

L’Oréal Paris Free The Nudes – No Doubts

Deniyoruz: L'Oréal Paris Free The Nudes Rujlar_3Dudak rengi bir ruj mu arıyorsun? O zaman senin rengin Free The Nudes No Doubts. Soğuk alt tonlu bu nude ruj, özellikle göz makyajını ön plana çıkarmak istediğinde senin için kurtarıcı olacak.

L’Oréal Paris Free The Nudes – No Cage

Deniyoruz: L'Oréal Paris Free The Nudes Rujlar_4Eğer günlük makyajında kullanabileceğin bir nude mat ruj arıyorsan, Free The Nudes No Cage rengini tercih edebilirsin. Sıcak ve gül kurusu tonundaki bu nude ruj tonu, tüm ciltlere yakışacak cinsten.

L’Oréal Paris Free The Nudes – No Diktat

Deniyoruz: L'Oréal Paris Free The Nudes Rujlar_5Tam dudak rengi bir ruj arıyorsan, istisnasız herkese yakışacak Free The Nudes No Diktat rengi mutlaka makyaj çantanda yerini almalı. Nötr alt tonlu bu nude ruj, hem günlük hem de iddialı gece makyajlarında kullanmak için birebir.

L’Oréal Paris Free The Nudes – No Hesitation

Deniyoruz: L'Oréal Paris Free The Nudes Rujlar_6Sıcak tonlu bir nude ruj arayışındaysan, L’Oréal Paris Free The Nudes No Hesitation rengi sana cevap olacak bir nude tonu. Dudaklarının nude tonda ama biraz daha belirgin olmasını istersen, gözün kapalı bu rengi tercih edebilirsin.

L’Oréal Paris Free The Nudes – No Shame

L’Oréal Paris Free The Nudes – No Shame

Sıcak alt tonlu, en açık nude rujlardan biri olan L'Oréal Paris Free The Nudes No Shame rengi, herkese ve her makyaja uygun ruj renklerinden biri. İster koyu tonlarda dumanlı bir göz makyajı yap, istersen sadece gözlerinde ışıltılı açık farlar kullan, bu dudak rengi ruj her zaman joker niteliğinde.

L’Oréal Paris Free The Nudes – No Judgment

L’Oréal Paris Free The Nudes – No Judgment

Hem sıcak hem de koyu tonlarda ruj renklerini seviyorsan, L'Oréal Paris Free The Nudes No Judgment rengi tam sana göre. Özellikle kış aylarına çok yakışan bu kahverengi nude ruj, benzer tonlarda allıklarla birlikte çok güzel duruyor.

L’Oréal Paris Free The Nudes – No Cliche

L’Oréal Paris Free The Nudes – No Cliche

Serideki en popüler renklerden olan L'Oréal Paris Free The Nudes No Cliche rengi, makyaj çantalarının değişmez üyelerinden biri olmaya aday bir ton. Sıcak, hafif pembeye çalan alt tonuyla dudaklara soft ve mat bir etki veren No Cliche rengi, özellikle buğulu göz makyajları ile kullanmak için ideal.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/