loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcılar

Favoriye Ekle

L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcıları ve renklerini birlikte inceliyoruz!

Aydınlatıcılar artık makyaj rutinlerimizin değişmez birer parçası, hele bir de verdikleri ışıltı içten geliyormuşçasına doğal olduğunda ve bizi enerjik gösterdiğinde tam anlamıyla bağımlısı oluyoruz! Son zamanların en popüler likit aydınlatıcılarından olan L'Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcıları ve renklerini bir araya getirdik. Bakalım hangisi sana uygun?

L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcılar

L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcılar

Işıltılı ten makyajları bu yazın en popüler görünümlerinden. Doğal ve ışıltılı bir cilt görünümü elde etmek için de en çok likit aydınlatıcıları tercih ediyoruz. Fondötenimizle birkaç damla karıştırıp uyguladığımızda verdiği sağlıklı, enerjik ve ışıl ışıl görünüm gerçekten de bir harika.

L’Oréal Paris’in yeni Glow Mon Amour likit aydınlatıcıları tam da ihtiyacımız olan anda yardımımıza koştu ve bizde büyük bir heyecan yarattı. “Bugün böyle uyandım!” dedirtecek kadar doğal, enerjik ve ışıl ışıl bir strobing makyajı istiyorsan, bu yeni likit aydınlatıcıları bir an önce denemelisin!

L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcıların yapısı

L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcıların yapısı

Son derece doğal bitişli, asla abartı durmayan, incecik yapılı ama bir o kadar da etkili bir likit aydınlatıcı L’Oréal Paris Glow Mon Amour. Yaz sezonunun en popüler görünümü olan ışıltılı makyajlar için bundan daha iyisi olamaz!

Sim içermeyen, onun yerine ışığı harika bir şekilde yansıtan pigmentlerle işini son derece doğal yapan L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcılar, hindistan cevizi yağı içeren ilk likit aydınlatıcılar aynı zamanda. Damlalıklı şişede gelen bu aydınlatıcılar, cilde içten gelen bir aydınlık veriyor ve sonuç sağlıklı ve enerjik bir görünüm oluyor.

L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcıların renkleri

L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcıların 4 rengi var, şampanya tonlarındaki 01 champagne, bronz tondaki 03 Bronze in Love, harika bir pembe tonu olan Melon Dollar Baby ve inci yansımalı 05 Glow de Coco. Tüm bu renkler her cilt tonuna uyuyor ve içten gelen, çok doğal ve göz alıcı bir yansıma veriyor. Şimdi Glow Mon Amour aydınlatıcının renklerine daha yakından bakalım.

L'Oréal Paris Glow Mon Amour 01 Champagne

L'Oréal Paris Glow Mon Amour 01 Champagne

01 Champagne, açık tonlu bir şampanya rengi. Elmacık kemikleri, burun ucu, kaş altı ve dudak üstü için ideal. Bu renk aynı zamanda fondöten içine karıştırmak için de son derece uygun bir tona sahip.

L'Oréal Paris Glow Mon Amour 03 Bronze in Love

L'Oréal Paris Glow Mon Amour 03 Bronze in Love

Bronz tonlu aydınlatıcıları seviyorsan, Glow Mon Amour 03 Bronze in Love rengine bayılacaksın. Cilde çok doğal ve parlak bir sıcaklık veren bu aydınlatıcı, esmer tenlilere çok yakışıyor. Eğer açık tenliysen de yüzünü ısıtmak için ışıltılı bronzer olarak da kullanabilirsin.

L'Oréal Paris Glow Mon Amour Melon Dollar Baby

L'Oréal Paris Glow Mon Amour Melon Dollar Baby

Glow Mon Amour aydınlatıcılar arasında en popüler olanlarından biri de pembe tonlu Melon Dollar Baby rengi. Bu aydınlatıcı şişesinde pembe olarak görünse de, cilde uygulandığında çok doğal, pembe alt tonlu bir aydınlatıcıya dönüşüyor. Her cilt tonuna uyuyor ve cilde anında çok romantik bir etki veriyor.

L'Oréal Paris Glow Mon Amour 05 Glow de Coco

L'Oréal Paris Glow Mon Amour 05 Glow de Coco

Gelelim Glow Mon Amour likit aydınlatıcıların en ilgi çekici rengine. Pembe inci yansımalı beyaz bir tonu olan Glow de Coco, farklı tonlarda aydınlatıcılar kullanmayı sevenlerin favorilerinden biri. Özellikle açık tenlilerin çok seveceği bu renk, içindeki pembe inci yansımaları sayesinde gerçekten de göz kamaştırıyor.

L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcılar nasıl uygulanır?

L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcılar nasıl uygulanır?

Fondöten ile karıştırarak: Fondötene birkaç damla likit aydınlatıcı eklemek son zamanlarda uygulamayı en sevdiğimiz makyaj tekniklerinden. Böylece enerjik, sağlıklı ve ışıl ışıl bir ten makyajı elde edebiliyoruz. Fondötenin yapısını hiç bozmadan görevini yapan L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcılar, doğal bitişleri ile gerçekten bir harikalar.

Yüksek bölgelere uygulamak: L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcıları damlalığı ile yüzün en yüksek bölgelerine noktalar halinde uygulayıp, parmaklarınla tampon hareketlerle dağıtabilirsin. Elmacık kemiklerinin üzerinde, kaş altlarında, burun ucunda ve dudak üzerinde harika görünüyor!

Nemlendiriciyle karıştırarak: Yaz aylarında sadece ten makyajında değil, vücutta da aydınlatıcı kullanmak serbest! L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcıların doğal parlak bitişinden faydalanmak için de nemlendiricimizin içine karıştırıp vücudumuza uyguladığımızda harika bir görüntü elde ediyoruz. Omuzlara, köprücük kemiklerine ve bacaklara uygulanabilecek bu teknik ile özellikle doğal gelin makyajlarını için birebir!

L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcılar nasıl uygulanır?

L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcılar, ipeksi formülü ile son derece kolay uygulanıyor ve dağıtılabiliyor. İster parmaklarınla tampon hareketlerle, istersen makyaj süngerinle istersen de aydınlatıcı fırçanla kolay bir şekilde uygulayıp doğal bir sonuç elde edebilirsin.

Yazın en güzel haberlerinden biri olan L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcılar, makyaj çantamızın baş köşesine yerleşti bile! Sen de bu doğal ışıltıyı elde etmek ve göğsünü gere gere “Bugün böyle uyandım!” demek için bu likit aydınlatıcıları bir an önce denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler