loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Infaillible 2-Step Likit Rujlar

Favoriye Ekle

Kalıcı ruj önerisi arıyorsan, L’Oréal Paris Infaillible 2-Step Likit Ruj yorumlarımızı paylaşıyoruz!

Kalıcı rujlar senin için de vazgeçilmez mi? Sürekli ruj tazelemek eğer senin için de çekilmez bir çile haline geldiyse, son zamanlarda denediğimiz en kalıcı likit rujlardan birini önermeye geldik. 24 saate kadar kalıcı, dudakları kurutmayan L’Oréal Paris Infaillible 2-Step Likit Ruj’ları birlikte inceliyoruz!

L’Oréal Paris Infaillible 2-Step Likit Rujlar

L’Oréal Paris Infaillible 2-Step Likit Rujlar

Kalıcı rujlar, makyajımızın en güvenilir ürünlerinden biri. Rujumuzu bir kere sürdükten sonra gün içerisinde tazelemek, bozuldu mu diye kontrol etmek zorunda kalmamak harika bir rahatlık. Bir de bu kalıcı ruj dudaklarda kuru his bırakmıyor, aksine dudakları nemlendiriyorsa, onu kaçırmamız mümkün değil!

L’Oréal Paris Infaillible 2-Step Likit Rujlar, çift taraflı bir ürün. Bir tarafı yoğun renk veren kalıcı likit bir ruj, diğer tarafı ise dudakları nemlendirirken parlak ve ışıltılı bir görünüm veren balmdan oluşuyor. Üstelik 24 saate kadar da kalıcı. Şimdi gel bu kalıcı rujlara daha yakından bakalım…

L’Oréal Paris Infaillible 2-Step Likit Rujlar’ın Özellikleri

L’Oréal Paris Infaillible 2-Step Likit Rujlar’ın Özellikleri

Bugüne kadar kullandığımız en kalıcı, dayanıklı ve hafif rujlardan biri olan L’Oréal Paris Infaillible 2-Step Likit Rujlar’ın özellikleri şöyle:

  • 24 saate kadar kalıcı formüle sahip
  • Çift taraflı uygulama ile bir tarafı likit ruj, diğer tarafı balm
  • Yoğun renk veren formüle sahip
  • Dudaklarda çatlama yapmıyor.
  • Kuruluk hissi bırakmıyor, balm ile birlikte dudakların nemli görünmesini sağlıyor.
  • 4 farklı parizyen tona sahip
  • Bulaşma yapmıyor, transfere dayanıklı bir formülü var.

L’Oréal Paris Infaillible 2-Step Likit Ruj Kullananlar Olarak Yorumlarımız

L’Oréal Paris Infaillible 2-Step Likit Ruj Kullananlar Olarak Yorumlarımız

Kalıcı likit mat ruj dendiğinde birçoğumuzun aklına mat bitişli rujlar geliyor. Aynı zamanda da kuruluk hissini de es geçemeyiz. Hem ışıltılı ve nemli bitişli, hem de kalıcı ve transfer olmayan bir likit ruj bulmak gerçekten de kolay değil.

L’Oréal Paris Infaillible 2-Step Likit Rujlar, tek seferde harika renk veriyorlar, formülleri o kadar hafif ki, dudakta varlığı hissedilmiyor, ağırlık yaratmıyor. Tek başına kullanılabildiği gibi, arkasındaki balmı uyguladığımızda dudaklarımız çok daha nemli ve ışıltılı görünüyor.

L’Oréal Paris Infaillible 2-Step Likit Rujlar’ın en sevdiğimiz özelliği ise gün içerisinde yenilemeye ihtiyaç bırakmaması. Hem günlük hem de gece makyajında rahatlıkla kullanılabilecek pembe parizyen tonlarıyla makyaj çantamızdan eksik etmiyoruz. Eğer sen de nemli ve ışıltılı bitişli, dudakları kurutmayan kalıcı bir ruj arıyorsan, bir an önce denemelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler