loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Infaillible 24H Concealer Pomade Kapatıcı

Favoriye Ekle

Yeni keşfettiğimiz bu ürün sayesinde biz göz altı halkalarımıza güle güle dedik. Seni de bu ürünle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz!

Göz altı halkaları makyaj yaparken ilk olarak kapatmak istediğimiz, en sinir bozucu kısımlardan biri. Bazı günler yoğunlaşan göz altı morluklarını kapatmak için kat kat kapatıcı uygulamamız gerekiyor(du). Yoğun kapatıcı uygulandığında ise ortaya çıkan görüntü malum... Artık göz altı halkalarında kötü senaryoları biz geride bıraktık. En yeni keşfimiz L'Oréal Paris Infaillible 24H Concealer Pomade Kapatıcı göz altı morluklarını adeta bir silgi gibi siliyor ve yerine pürüzsüz ve yumuşacık bir görünüm bırakıyor. Sen de en yakın zamanda bu kapatıcıyı deneyerek göz altı morluklarına güle güle demelisin.

Pürüzsüz göz altı görünümü

Deniyoruz: L'Oréal Paris Infaillible 24H Concealer Pomade Kapatıcı_1

Göz altı problemlerini kapatırken yapılan en büyük yanlış göz altındaki morluğu nötrlemeden direkt olarak ten rengine yakın olan kapatıcı kullanmak oluyor.

Göz altı morluklarını kusursuz ve risksiz olarak gizlemek istiyorsun doğru adımları takip etmelisin. Öncelikle göz altındaki morluğu nötrleyerek bu görünümü ortadan kaldırmalı daha sonra ten rengine uygun kapatıcıyla pürüzsüz bir görünüm yakalamalısın. L'Oréal Paris Infaillible 24H Concealer Pomade kapatıcıyı biz bu yüzden çok sevdik. Öncelikle göz altı morluklarımızın üzerine 20 Peach rengini parmaklarımızla uygulayıp tampon hareketlerle dağıtıyoruz. Daha sonra üzerine kendi ten rengimize uygun olan 01 Medium rengini sürerek kusursuz bir görünüm yaratıyoruz. 

Editörün önerisi: Kapatıcıyı parmaklarınla uygularken yayarak değil tampon hareketlerle ürünü göz altına yedirerek uygulamalısın. 

 Kapatıcı hangi bölgelere uygulanmalı?

Deniyoruz: L'Oréal Paris Infaillible 24H Concealer Pomade Kapatıcı_2

Kapatıcının sadece göz altı morluklarını gizlemek için kullanıldığını düşünüyorsan yanılıyorsun. Kapatıcı kullanarak neredeyse tüm ten makyajını yapabilirsin.

Kapatıcını yüzünün problemli bölgelerini uygulayarak, bu bölgelerin gizlenmesine yardımcı olabilirsin. Burun kenarlarında ve dudak kenarlarında oluşan kırmızılıkları L'Oréal Paris Infaillible 24H Concealer Pomade Kapatıcıyla gizleyebilirsin. Yüzünün daha aydınlık görünmesi için kaş altına ve üzerine kapatıcının en açık rengini uygulamalısın. Böylece bu bölgeleri ön plana çıkarabilirsin.

L'Oréal Paris Infaillible 24H Concealer Pomade Kapatıcı

Deniyoruz: L'Oréal Paris Infaillible 24H Concealer Pomade Kapatıcı_3

Göz altı kapatıcıları riske atamayacağımız en önemli makyaj malzemelerinin başında geliyor. Uzun süre dayanıklı ve yoğun kapatıcılığa sahip kapatıcı arayışımız bitti. L'Oréal Paris Infaillible 24H Concealer Pomade Kapatıcıyı ilk denediğimiz andan itibaren makyaj çantamızın demir başı olmayı başardı. Bu ürünün bizi en çok şaşırtan tarafı incecik yapısıyla yoğun bir kapatıcılık sağlaması oldu. Genelde bu kadar yoğun kapatıcı etkiyi kalın yapılı kapatıcılarda görüyorduk. Fakat bu ürünler hem çizgilere doluyor, hem de göz altında oldukça yapay bir görünüm bırakıyordu. L'Oréal Paris Infaillible 24H Concealer Pomade Kapatıcı ise tam tersi! İncecik ve kremsi yapısı sayesinde göz altı morluklarını gizlerken oldukça doğal bir his bırakıyor. 24 saat boyunca çizgilere dolmadan kalabilen bu kapatıcıyı uzun bir süre çantamızdan çıkarmayı düşünmüyoruz.

Eğer sen de göz altı morluklarının yarattığı yorgun görünümü gizlemek ve daha enerjik görünmek istiyorsan sana gözümüz kapalı olarak L'Oréal Paris Infaillible 24H Concealer Pomade Kapatıcıyı öneriyoruz. Ultra-kapatıcı özelliği sayesinde artık göz altı problemlerinden kurtularak daha kusursuz bir görünüm yakalayacaksın. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler