loader

Deniyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Bazlar ile Kusursuz Ten Makyajı

Favoriye Ekle

Kusursuz bir ten makyajı için L’Oréal Paris Infaillible makyaj bazlarını birlikte deniyoruz!

Hepimizin cilt problemleri birbirinden farklı, kimimizde kızarıklık problemi varken, kimimizin gün içinde cildi parlayabiliyor ve gözenek görünümü belli oluyor. İşte bu cilt problemlerinin önüne geçmek, fondötenin cildimizde porselen gibi pürüzsüz durasını sağlamak için bugün en gizli silahlarımızı seninle paylaşıyoruz: L’Oréal Paris Infaillible makyaj bazları!

L’Oréal Paris Infaillible Super Grip Makyaj Bazı

L’Oréal Paris Infaillible Super Grip Makyaj Bazı

Ten makyajında yüksek kalıcılık ve tutuş sağlayan L’Oréal Paris Infaillible Super Grip Makyaj Bazı, kalıcı ten makyajları için en iyi makyaj bazlarından biri. Bu baz cilde tutunarak fondötenin çok daha kalıcı olmasını sağlıyor, makyajı tamamen cilde sabitliyor. Çok hafif ve ağırlık yapmayan bir formülü olduğu için de konforlu bir kullanım sağlıyor. 

Yağlı ciltlerde bile ultra mat bir bitiş sağladığı için ten makyajı gün boyunca parlamadan ve uçup gitmeden ciltte kalıyor. Karmadan yağlıya dönük ciltlerin çok seveceği bu makyaj bazı, ekstra kalıcılık için harika bir seçenek.

L’Oréal Paris Infaillible Cildi Kusursuz Gösteren Pürüzsüzleştirici Makyaj Bazı

L’Oréal Paris Infaillible Cildi Kusursuz Gösteren Pürüzsüzleştirici Makyaj Bazı

Eğer cildinde kusurlar ve gözenekler varsa, fondöten sürdüğünde bu kusurlar daha belirgin hale geliyorsa, L’Oréal Paris Infaillible Resurfacing Primer’ı kullanabilirsin. Bu makyaj bazı gözenek ve kusurları gizlerken, cildin daha iyi görünmesini sağlıyor, doğal mat bir bitiş veriyor. Şeffaf, hafif ve ağırlık yapmayan formülüyle ciltte çok kolay bir şekilde dağılıyor. Gözenek görünümünü gizlediği gibi fondötenin de kalıcılığını artıran bu makyaj bazı, normalden karmaya dönük ciltler için sihirli bir değnek gibi!

L’Oréal Paris Infaillible Kızarıklık Giderici Makyaj Bazı

L’Oréal Paris Infaillible Kızarıklık Giderici Makyaj Bazı

Cildinde kızarıklıklar varsa, özellikle burun çevresi ve yanaklarındaki kızarıklıkları fondötenle bir türlü gizleyemiyorsan, kızarıklık giderici makyaj bazlarını kullanmalısın. L’Oréal Paris Infaillible Kızarıklık Giderici Makyaj Bazı, kızarıklıkları ve lekeleri nötrleyerek cildinin eşit tonda görünmesini sağlayacak. Formülündeki yarı saydam renk düzeltici pigmentler, kızarıklıkları nötrlerken, cildin daha canlı görünmesini de sağlıyor. Tabii ki fondötenin kalıcılığını artırma özelliğini de es geçmeyelim!

L’Oréal Paris Infaillible Gözenek Gizleyici Makyaj Bazı

L’Oréal Paris Infaillible Gözenek Gizleyici Makyaj Bazı

Filtresiz bir ten görünümü için, L’Oréal Paris Infaillible Gözenek Gizleyici Makyaj Bazı, gözenek görünümünü gizleyen en pratik makyaj bazlarından biri. Hafif formülü ile cilde uygula, üzerine fondötenini uyguladığında gözeneklerinin kaybolduğunu kendi gözlerinde göreceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/