loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Infaillible Magic Makyaj Sabitleme Spreyi

Favoriye Ekle

Gün boyu kalıcı makyaj görünümü sağlayan L’Oréal Paris’in Infaillible Magic makyaj sabitleme spreyini denedik ve yorumluyoruz!

Makyajımızın gün boyu kalıcı olmasını, mat ve yağlanma yüzünden parlamayan bir ten görünümü elde etmek istediğimiz günlerde, makyaj sabitleme spreyleri en büyük kurtarıcılarımız. Sadece birkaç fıs ile tüm makyajımızı yüzümüze sabitleyen, parlama kontrolü yapan ve gün boyu makyajımızın canlı görünmesini sağlayan makyaj spreyleri bizim için harika bir buluş. Son zamanlarda deneyip performansından çok memnun kaldığımız L’Oréal Paris Infaillible Magic makyaj sabitleme spreyi hakkında bildiğimiz her şeyi sana anlatmaya geldik!

L’Oréal Paris Infaillible Magic Makyaj Sabitleme Spreyi

L’Oréal Paris Infaillible Magic Makyaj Sabitleme Spreyi

Fondöten, kapatıcı, göz makyajı, maskara, allık, bronzer, aydınlatıcı, ruj… Makyajımızı bu kadar zaman ve emek vererek yaptıktan ve kusursuz görünümü elde ettikten sonra tabii ki de bu görünümün gün boyu bozulmadan kalmasını istememiz çok normal. Cilt kusurlarını gizlemek ve kusursuz bir göz makyajı yapmak, bir de üstüne bütün gün bozulmadan kalmasını sağlamak için hepimizin birkaç makyaj tüyosu var. Neyse ki artık bunlara gerek kalmıyor çünkü makyaj sabitleme spreyleri var! Hatta bazen, olmasalardı ne yapardık diye düşünüyoruz. Birkaç fısla tüm makyajı yüzümüze sabitleyen, gün boyu şartlar ne olursa olsun yerinden kıpırdamasına engel olan, bir de üstüne yağ kontrolü yapıp parlamaya engel olan makyaj spreyleri, gerçekten de sihirli gibiler.

L’Oréal Paris Infaillible Magic makyaj sabitleme spreyi ise son zamanlarda denediğimiz ve bizi şaşırtan makyaj sabitleme spreylerinden oldu. Adından da anlaşılacağı gibi “sihirli” bir etkisi olduğunu söylemeliyiz. Bin bir emek verip yaptığımız makyajımızı sadece birkaç fısla gün boyu kalıcı hale getiren bu makyaj sabitleme spreyi aynı zamanda makyajın daha canlı görünmesini sağlıyor, ciltteki yağı kontrol ederek parlamasını engelliyor.

L’Oréal Paris Infaillible Magic Makyaj Sabitleme Spreyi’nin Etkisi

L’Oréal Paris Infaillible Magic Makyaj Sabitleme Spreyi’nin Etkisi

Kalıcı makyajdan en büyük beklentimiz ten makyajımızın gün boyu, ilk yaptığımız andaki gibi kalması. Bunu beklemek çok mu ütopik? Tabii ki hayır. Makyaj sabitleme spreyleri, makyajın çok çok uzun saatler transfer olmadan, dağılmadan, uçup gitmeden ciltte kalmasını sağlıyorlar.

L’Oréal Paris Infaillible Magic makyaj sabitleme spreyinin de en beğendiğimiz kısmı bu oldu. Normalde sabah yapıp evden çıktığımız makyaj, yoğun ofis günlerinde öğle saatlerine doğru fire vermeye başlardı. Özellikle çene ve burun kenarı gibi hareketli bölgelerden silinmeye başlayan ten makyajı, L’Oréal Paris Infaillible Magic makyaj sabitleme spreyi sayesinde çok daha kalıcı bir hal aldı. Bu makyaj sabitleme spreyinin makyajın kalıcılığını 24 saate kadar artırmasının yanında diğer bir sihirli özelliği, ciltteki parlamayı da kontrol etmesi. Eğer sen de yağlanan bir cilde sahipsen, fondöteninin yüzünde durmamasından şikayetçisindir. L’Oréal Paris Infaillible Magic makyaj sabitleme spreyi parlama kontrolü özelliği ile de bizden tam puan aldı.

L’Oréal Paris Infaillible Magic Makyaj Sabitleme Spreyi Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Infaillible Magic Makyaj Sabitleme Spreyi Nasıl Kullanılır?

Kalıcılık dışında bir makyaj spreyinin en önemli özelliği ise spreyinin ürünü eşit şekilde cilde püskürtüyor olması. Ciltte damla damla durmayan, tek spreyde bile yüze eşit dağılan bir makyaj spreyi bulmak öyle her zaman kolay olmuyor. L’Oréal Paris Infaillible Magic makyaj sabitleme spreyin difüzyon sistemi, kolay ve etkili bir uygulama sağlıyor.

Spreyi uygulamadan önce iyice çalkalamak gerekiyor. Makyajın son adımında, yüze 15 cm uzaklıktan, 2-4 fıs sıkabilirsin. Spreyin kendi kendine kurumasını bekledikten sonra da gün boyu kalıcı, canlı ve parlamayan makyajının keyfini sürebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler