loader

Deniyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Primers ile Kusursuz Ten Makyajı

Favoriye Ekle

L’Oréal Paris’in yeni Infaillible makyaj bazları ile kusursuz ten makyajı nasıl yapılır ve filtrelere nasıl veda edilir, anlatıyoruz!

Makyaj bazlarının, pürüzsüz ve kusursuz ten makyajında etkileri çok büyük. Gün içinde parlamalara engel olan, gözenek ve ince çizgi görünümünü azaltan, makyaja ışıltılı bir bitiş vererek cildi nemlendiren makyaj bazları, ten makyajında gerçekten büyük fark yaratıyorlar. Son zamanlarda çok severek kullandığımız ve yeni çıkan L’Oréal Paris Infaillible makyaj bazları ise bugünkü konuğumuz. Eğer makyaj bazları senin için de olmazsa olmaz ise, anlatmaya başlıyoruz!

L’Oréal Paris Infaillible Makyaj Bazları

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (Ara 4, 2017 at 2:57ös PST)

İster özel bir gün için hazırlanıyor ol, istersen de günlük sade bir makyaj için, makyaj öncesi cildi hazırlamak çok önemli. Cildin gün içinde kuruyor ve cansız görünüyor olabilir, belki de yağlanarak parlıyor ve canını sıkıyor olabilir, belki de gözenek ve ince çizgi görünümü seni rahatsız ediyor olabilir. Tüm bunların çok kolay ve etkili bir çözümü var: Makyaj bazı! Doğru makyaj bazını uyguladığında artık gün içinde makyajın seni mutlu edecek ve fotoğraf çekerken filtre kullanmaya ihtiyaç duymayacaksın, garanti ediyoruz!

L’Oréal Paris’in yeni çıkardığı Infaillible likit makyaj bazları, makyaj masamızın en kolay ulaşılır noktasında yerlerini aldı, öyle ki makyaj çantamızdan bile eksik etmiyoruz! Neden mi? Çünkü gün içinde ten makyajımızın bozulmasına sebep olan tüm problemlere harika bir çözüm oldular. 3 farlı probleme karşı savaşan bu makyaj bazları gerçekten hayat kurtaracak cinsten!

L’Oréal Paris Infaillible Gözenek Gizleyici Makyaj Bazı

Deniyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Primers ile Kusursuz Ten Makyajı_1

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Fondöten uyguladıktan sonra gözeneklerinin ve ince çizgilerinin belirginleşmesinden mi şikayetçisin? L’Oréal Paris Infaillible Gözenek Gizleyici makyaj bazı sayesinde artık bu durumla vedalaşabilirsin. Fondötenini uygulamadan hemen önce, gözenek ve ince çizgilerin yoğun olduğu bölgelere L’Oréal Paris Infaillible Gözenek Gizleyici makyaj bazını uygula ve tamam! Ten makyajını tamamladıktan sonra o gözenek görünümünün fark edilir bir şekilde azaldığını göreceksin.

Bizim bu makyaj bazını uygularken en sık tercih ettiğimiz yöntem, bazı parmaklarımızla tampon hareketler yaparak uygulamak. Özellikle burun kenarlarımıza, burnumuza ve alnımıza uyguladığımızda gerçekten büyük bir fark görüyoruz.

L’Oréal Paris Infaillible Matlaştırıcı Makyaj Bazı

Deniyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Primers ile Kusursuz Ten Makyajı_2

Ten makyajında en sık karşılaşılan sorunlardan biri de özellikle yağlı ciltlerde gün içinde parlamalar olması. Bunun için de çözüm son derece kolay: L’Oréal Paris Infaillible Matlaştırıcı makyaj bazını, parlamaların en yoğun olduğu bölgelere uyguladıktan sonra fondötenini sürebilirsin.

Özellikle alın, burun ve çene kısmında olan parlamaları engelleyen bu makyaj bazı gerçekten fondötenin mat ve kusursuz görünmesini sağlıyor ve fondöten üzerine transparan pudra uygulamaya gerek kalmıyor.

L’Oréal Paris Infaillible Aydınlatıcı Makyaj Bazı

Deniyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Primers ile Kusursuz Ten Makyajı_3

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

İşte son zamanların en popüler makyaj trendi olan aydınlık bitişli ten makyajlarının bir numaralı oyuncusu! Eğer sen de bizim gibi aydınlık ve canlı bir görünüm seviyorsan, L’Oréal Paris Infaillible Aydınlatıcı makyaj bazı bayılacaksın.

Beyaz renkli bu likit makyaj bazı asla sim içermiyor ve cilde harika bir aydınlık veriyor. Üzerine fondöten uygulandığında doğal ve göz alıcı bir aydınlık etki veriyor. Üzerine uygulanan fondöten ne kadar mat bitişli olursa olsun o ışıltılı etki ile tüm gün boyunca parlıyorsunuz, bizce buna kimse hayır diyemez! Hatta Bu harika makyaj bazını fondötenle de karıştırarak daha ışıltılı ve aydınlık bir bitiş elde edebilir, son adım olarak yüzünün yüksek kesimlerine uygulayarak tek başına aydınlatıcı olarak bile kullanabilirsin!

Editörün Önerisi: L’Oréal Paris Infaillible makyaj bazlarını cildinin ihtiyacına göre aynı anda kullanabilirsin. Gözenek ve parlama sorununu aynı anda giderebilmek için ilk önce L’Oréal Paris Infaillible Gözenek Gizleyici makyaj bazını uyguladıktan sonra, parlayan bölgelerine de L’Oréal Paris Infaillible Matlaştırıcı makyaj bazını uygulayabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler