loader

Deniyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks ve Primers

Favoriye Ekle

En iyi fondötenleri her zaman yakından inceleyen makyaj.com ailesi L'Oréal Paris Infaillible serisine daha fazla kayıtsız kalamadı!

Hayatı #filtresiz yaşamaya hazır mısın? Makyaj dünyasında yeni çıkan ürünleri deneyimlemeyi ne kadar çok sevdiğimizi biliyorsun. En son denediğimiz iki ürün sayesinde biz artık her anımızı #filtresiz yaşıyoruz! Bu kusursuz iki ürünü de senden daha fazla gizleyemezdik ve anında bütün detaylarıyla karşındayız! L'Oréal Paris Infaillible ailesinin en yeni üyeleri tanışmak ve ten makyajında devrim yaratmak istiyorsan seni daha fazla heyecanlandırmadan yazının devamına alalım. 

L'Oréal Paris Infaillible Primers

Deniyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks ve Primers_1

Ten makyajının gizli kahramanı bize göre kesinlikle primer adımı oluyor. Seni 'makyaj bazı nedir?' sorusunun cevabını bulabileceğin harika bir ürünle tanıtırıyoruz. Primer yani makyaj bazı uygulamadan ten makyajı yapıldığında yağlı ciltlerde parlama, kuru ciltlerde ise pul pul dökülme sorunuyla sık sık karşılaşıyoruz. Hele o gözeneklere dolan ve gözenekleri yoğunlaştıran fondöten görünümüne ne demeli... Bu sorunların artık bir çözümünü bulduk desek!

L'Oréal Paris Infaillible Primers sayesinde ten makyajında artık #filtresiz bir görünüm yakalıyoruz. Tek bir dokunuşta anında canlı ve pürüzsüz etki bırakan bu primerı denedikten sonra başka bir primer denemek bile istemeyeceksin. L'Oréal Paris Infaillible Primers'ın en sevdiğimiz özelliğinden birisi her ihtiyaca cevap veren seçenekler sunması. Pore Refining Primer Gözenek Gizleyici Makyaj Bazı ile gözenek görünümünü azaltabilir,  Luminizing Primer Aydınlatıcı Makyaj Bazı ile cildinde ışıltılı bir aydınlık elde edebilir ve Mattifying Primer Matlaştırıcı Makyaj Bazı ile daha mat ve parlama karşıtı bir etki yaratabilirsin.

Ten makyajına başlamadan önce ihtiyacın olan primerı belirle ve anında etkisini hisset! Ben cildimde aydınlık ve ışıltılı bir etki sevdiğim için makyajıma L'Oréal Paris Infaillible Primers Luminizing Primer ile başladım. Işıltılı makyaj primerını tüm yüzüme parmaklarımla yayarak uyguladım ve tek adımda ışıltılı bir görünüm elde ettim.

L'Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks

Deniyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks ve Primers_2

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Ten makyajında tek bir ürün kullanarak kusursuz görünmek sana imkansız geliyor, değil mi? Aslına bakarsan bize de imkansız geliyordu... Taa ki L'Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks ile tanışana kadar. Hem fondöten, hem allık, hem de aydınlatıcı görevi gören bu makyaj ürünü her bir görevini başarıyla yerine getiriyor. Makyaj.com editörlerinden tam not alan Infaillible Shaping Sticks, ten makyajında #filtresiz bir görünüm isteyen herkesi kendine kısa sürede aşık edecek!

Deniyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks ve Primers_3

Aydınlatıcı makyaj bazından sonra ten makyajımda fondöten adımına geçiyorum. L'Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks fondötenin 160 Sand rengi cildimde doğal ve kusursuz bir etki bırakıyor. Bu fondötenin en sevdiğimiz yanı kesinlikle ayarlanabilir kapatıcılığı oldu. İlk katta oldukça doğal bir etki bırakan fondöten, gece makyajları için kusursuz porselen makyaj yapamana da yardımcı olacak. Yoğun kapatıcılık istediğinde fondöteni iki hatta üç kat bile sürebilirsin! Doğal görünümünü kaybetmeden kapatıcılık sağlayan bu fondöten bizim makyaj çantamızın baş köşesine yerleşti bile!

Editörün önerisi: L'Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks ile kontür uygulaması da yapmak mümkün! Koyu renkli fondöteni elmacık kemiklerinin altına sür ve kontür fırçasıyla iyice dağıt.

Deniyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks ve Primers_4

Fondötenden sonra sıra geldi allıkları denemeye... L'Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks ailesinin şeftali ve pembe olmak üzere iki allık rengi var. Kremsi yapısı sayesinde kolayca dağılan allık yanaklarda oldukça canlı bir etki bırakıyor.

L'Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks allıklardan 002 Nude in Rose rengini yanaklarımın tam üzerine uyguluyorum hafif tampon hareketlerle dağıtıyorum. 2018 yılının makyaj trendleri arasında yer alan sağlıklı ve dinamik görünümü bu allıklarla yakalamak çok kolay!

Deniyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks ve Primers_5

L'Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks'in marifetleri henüz bitmedi! 3 farklı aydınlatıcı seçeneği olan L'Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks'ler yumuşacık etkileri sayesinde harika bir strobing makyajı yapmana yardımcı olacak. Ten rengine ve makyaj stiline göre seçebileceğin gold, nude, pembe aydınlatıcılar sayesinde ışıl ışıl bir etki bırakabilirsin.

Deniyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks ve Primers_6

L'Oréal Paris Infaillible Shaping Sticks Aydınlatıcılardan 503 Slay in Rose rengini kaş altıma, dudak üzerime ve alnıma sürerek ten makyajımda aydınlık ve ıslak bir görünüm yakalıyorum. Eğer sen de ten makyajında canlı, aydınlık ve ışıl ışıl bir etki istiyorsan bu ürünü en kısa sürede denemeni tavsiye ediyorum.

Denediğimiz günden itibaren hem kalıcılığı hem de ultra pratik uygulaması sayesinde makyaj çantamızın favori ürünü haline gelen bu aileyle tanışmanı sabırsızlıkla bekliyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler