0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Lash Architect 4D Maskara

Favoriye Ekle

Yeni bir maskara söz konusu oldu mu, onu denemeden duramayız. Bugünkü maskara konuğumuz ise L’Oréal Paris Lash Architect 4D Maskara!

Makyajımızın en önemli adımlarından biri tabii ki de maskara adımı! Uzun, kıvrık ve dolgun kirpikler her zaman hedefimizi ve bu yolda her denediğimiz maskara bizi çok heyecanlandırıyor. Son zamanlarda denediğimiz ve kirpiklere verdiği 4 boyutlu etkiye ilk seferde aşık olduğumuz L’Oréal Paris Lash Architect 4D Maskara’yı seninle paylaşmamız gerekiyordu. Uzunluk, hacim, kıvrıklık ve takma kirpik etkisi için tek bir maskara arayışındaysan, L’Oréal Paris Lash Architect 4D Maskara tüm özellikleriyle karşında!


Editörün Önerisi: L’Oréal Paris Lash Architect 4D Maskara’yı sadece Trendyol’da bulabileceğini unutma. Bu 4 boyutlu kirpik etkisini denemek için fırsatı kaçırmamanı şiddetle öneriyoruz!

L’Oréal Paris Lash Architect 4D Maskara

Deniyoruz: L'Oréal Paris Lash Architect 4D Maskara_1


Bir maskaradan beklentin yüksekse, örneğin aynı anda hacim versin, kıvırsın, uzatsın ve bir de takma kirpik etkisi versin istiyorsan, bu imkansız değil. L’Oréal Paris Lash Architect 4D Maskara, kirpiklere 4 farklı boyut veriyor. İçerisindeki fiberler sayesinde, bu maskarayı kirpiklerine uyguladığında, daha ilk katta çok daha büyük, dolgun, uzun ve kıvrık kirpik görünümü veriyor.

L’Oréal Paris Lash Architect 4D Maskara’nın içerisindeki şekillendirici fiberler, eğer seyrek ve kısa kirpiklere sahipsen çok daha dolgun ve uzun bir görünüm elde etmeni sağlayacak. Üstelik ince ve spiral formdaki fırçası, her bir kirpiği kavrama konusunda çok başarılı.

L’Oréal Paris Lash Architect 4D Maskara’nın Etkisi

Deniyoruz: L'Oréal Paris Lash Architect 4D Maskara_2


Bu maskaranın en sevdiğimiz tarafı, kirpiklere 4 boyutlu bir etki veriyor olması. Formülündeki şekillendirici fiberlerle mucizeler yaratan bu maskaranın özellikleri şöyle:

1-   Daha Dolgun Kirpikler: Maskaranın formülündeki siyah fiberler, kirpiklerin dolgunlaşmasını sağlıyor, böylece takma kirpik etkisi yaratıyor.

2-   Daha Uzun Kirpikler: Formüldeki yarı transparan esnek liflerle kirpikler olduklarından çok daha uzun görünüyorlar.

3-   Daha Büyük ve Kalın Kirpikler: Formülünde bulunan balmumu sayesinde, fiberler kirpiklere sabitleniyor. Gün içinde dökülme ve bulaşma da yapmıyor.

4-   Daha Kıvrık Kirpikler: İçerisindeki ekstra kaldırıcı lifler sayesinde en kısa kirpikler bile kalkıyor ve kıvrık bir görünüm veriyor.

Deniyoruz: L'Oréal Paris Lash Architect 4D Maskara_3


L’Oréal Paris Lash Architect 4D Maskara’yı bu kadar sevmemizin sebebi, gün içinde etkisinin azalmaması, dökülme ve bulaşma yapmaması. İnce ve spiral formdaki fırçası ile uygulaması da son derece kolay. Tek yapman gereken fırçayı kirpik diplerine oturtup, döndürerek yukarı doğru uygulamak. Daha ilk katta beklediğinden çok daha fazlasını göreceğine emin olabilirsin.

Bir maskaradan takma kirpik etkisi elde edip aynı zamanda kirpiklerinin ağırlaşmaması öyle kolay bulunan bir özellik değil. Kirpikleri yoğun bir şekilde kalınlaştırırken, son derece hafif bir etki de veriyor. Eğer sen de bir maskaradan çok şey bekliyorsan, L’Oréal Paris Lash Architect 4D Maskara’yı bir an önce denemelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/