loader

Deniyoruz: L’Oréal Paris Les Chocolats Rujlar

Favoriye Ekle

Çikolataya kim hayır diyebilir? Biz asla! O yüzden bugünkü yazımızın başrolu, bugüne kadar denediğimiz en lezzetli, en mat ve kalıcı likit rujlar var: L’Oréal Paris Les Chocolats!

Likit mat rujların popülerliği her geçen gün artarken, hem renk hem de konfor açısından çıta da gittikçe yükseliyor. Çok uzun saatler boyunca bozulmayan, dudağa çok daha kusursuz uygulanan ve konforlu kullanım sağlayan likit mat rujlara şimdi bir de çikolatanın iştah açıcı kokusu eklendi ve bizce oyunun kuralları tamamen değişti! L’Oréal Paris’in yeni Les Chocolats likit mat rujları, ultra mat bitişleri, 16 saate varan kalıcılıkları, kolay uygulanışları ve her şeyden öte, iştah açan leziz çikolata kokularıyla bizi ilk görüşte aşka tekrar inandırdılar!

L’Oréal Paris Les Chocolats Likit Mat Rujlar

L’Oréal Paris Les Chocolats Likit Mat Rujlar

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Hiçbir kadın çikolata hazzına hayır diyemez, değil mi? Keyfimizi anında yerine getiren, içindeki serotoninle mutluluk hormonlarımızı tavan yaptıran çikolata, şimdi de tutkunu olduğumuz makyaj malzemelerini de ele geçirdi. Durum böyle olunca, kayıtsız kalmamız iyice imkansızlaştı!

L’Oréal Paris’in yeni Les Chocolats likit mat ruj koleksiyonu, hem çikolatadan ilham alarak seçilen renkleri, hem de baş döndüren çikolata kokusuyla, bugüne kadar karşılaştığımız en lezzetli şeylerden. Ultra mat bitiş, uzun saatler boyu kalıcılık, kolay uygulama ve konforlu hissiyle bu likit mat rujlar adlarından epey söz ettirecek gibiler.

L’Oréal Paris Les Chocolats Likit Mat Rujların Yapısı

L’Oréal Paris Les Chocolats Likit Mat Rujların Yapısı

L’Oréal Paris Les Chocolats likit mat rujların en beğendiğimiz ve öne çıkan özellikleri, sıradan bir likit mat ruja oranla üç kat daha fazla matlık sunuyor oluşları. Daha fazla matlık dediğimizde de sakın aklına kuru bir görünüm gelmesin, bu rujlar ince yapıları sayesinde dudakları asla kurutmuyorlar.

L’Oréal Paris Les Chocolats’ın özel jel formülü sayesinde, bu ultra mat bitiş dudaklarda 16 saate kadar kalıcı bir etki bırakıyor. Kısacası bu rujlarla bir şeyler içmek, yemek yemek, en çılgın partilerde eğlenmek, en yorucu iş günlerine göğüs germek serbest! Dudak kıvrımına oturan ergonomik aplikatörü ve oluklu yapısıyla, bu likit mat rujları tek seferde kusursuz bir şekilde uygulamak da son derece kolay.

L’Oréal Paris Les Chocolats Likit Mat Rujların Renkleri

L’Oréal Paris Les Chocolats Likit Mat Rujların Renkleri

Hem mis gibi çikolata kokan, hem de çikolata isimlerinden esinlenen bu ultra mat likit rujların tabii ki de renkleri de en lezzetli çikolatalardan geliyor. Hem normal çikolata kadar sınırlı değil. Sütlü, bitter ve beyaz çikolata gibi değil, L’Oréal Paris Les Chocolats’da tam 11 farklı çikolata tonu var.

Hem günlük makyajda hem de özel gün makyajlarında her biri tek tek çok kullanışlı renklere sahip olan bu ruj koleksiyonundan bir favori renk seçmek çok zor. Renklerin her biri kullanışlı ve vazgeçilmez. İstersen tek tek renkleri incelemeye başlayalım!

Deniyoruz: L’Oréal Paris Les Chocolats Rujlar_1

L’Oréal Paris Les Chocolats likit mat rujların tamamının çikolatanın nude tonlarında olduğunu söylemiştik. Serideki en açık nude renk ise pembe tonlu, 842 Candy Man.

Deniyoruz: L’Oréal Paris Les Chocolats Rujlar_2

Herkese yakışacak bu sıcak alt tonlu nude masum bir etki veriyor. Yine açık tonlardan bir diğeri de 844 Sweet Tooth. Sıcak tonlu bu nude, dudağı sıfırlamak ve gözlere dikkati çekmek için ideal.

Deniyoruz: L’Oréal Paris Les Chocolats Rujlar_3

Nötr tonlu açık bir nude olan 848 Dose of Cocoa da, herkese yakışacak bir ton. Hem renkli hem de toprak tonlarındaki makyajlarla en iyi uyum sağlayanlardan.

Deniyoruz: L’Oréal Paris Les Chocolats Rujlar_4

Biraz daha gül kurusu tonlarındaki nude 852 Box of Chocolates, favorilerimizden biri. Hem günlük hem de gece makyajlarına çok yakışan bu tonu şiddetle öneriyoruz.

Deniyoruz: L’Oréal Paris Les Chocolats Rujlar_5

Gelelim son zamanların yükselen trendi soğuk alt tonlu nude renklere: 856 Bitter Sweet, griye çalan bir nude ton. Eğer gri tonlu rujları seviyorsan, buna bayılacağın garanti.

Deniyoruz: L’Oréal Paris Les Chocolats Rujlar_6

Bitter çikolata severeler burada mı? 70% Yum, koyu kahverengi tonuyla tam bir acı çikolata rengi. Gündüz de özel gün makyajlarında da çok popüler olacağı kesin.

Deniyoruz: L’Oréal Paris Les Chocolats Rujlar_7

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Eğer gri tonlu nude’un biraz daha iddialı olmasını istersen, o zaman 858 Oh My Choc! tam sana göre. Bu soğuk ton özellikle dumanlı göz makyajlarıyla çok yakışıyor.

Deniyoruz: L’Oréal Paris Les Chocolats Rujlar_8

Gelelim serinin bir diğer sıcak tonuna: 860 Ginger Bomb, iç ısıtan bir kiremit tonu. Turuncu tonlu nude rujların makyaj trendleri arasında olduğunu düşünürsek, bu renkten mutlaka edinmelisin.

Deniyoruz: L’Oréal Paris Les Chocolats Rujlar_9

Turuncuda biraz daha belirgin ve iddialı bir ton istersen, 862 Volupto Choco’yu tercih edebilirsin. Bakır tonlu göz makyajlarıyla çok yakışan bu renk, iddialı dudaklar için birebir.

Deniyoruz: L’Oréal Paris Les Chocolats Rujlar_10

Böğürtlenli çikolatayı anımsatan 864 Tasty Ruby, serideki tek kırmızı. Soğuk alt tonlu bu canlı kırmızı, o kadar güzel ki, tüm dikkatleri anında dudaklarına çevireceği kesin.

Deniyoruz: L’Oréal Paris Les Chocolats Rujlar_11

Peki vişne? Çikolataya karıştığında inanılmaz lezzetli olan vişnenin bu tonu göz kamaştırmıyor mu sence de? 868 Cacao Crush, özellikle gece makyajlarının favorisi.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler