loader

Deniyoruz: L’Oréal Paris Life's a Peach Allık ve Back To Bronze Bronzlaştırıcı Pudra

Favoriye Ekle

Yaza canlı, enerjik ve doğal bir görünümle girmen için öyle güney sahillerinde bir tatile ihtiyacın yok, L’Oréal Paris’in Life’s a Peach allığı ve Back To Bronze bronzerı yeter de artar bile!

Yazın gelişiyle bizi iyice havaya sokan, henüz bronzlaşma fırsatı bulamamışken tenimize güneş öpmüş etkisi veren ürünler en sevdiklerimiz! L’Oréal Paris’in yeni Life’s a Peach allığı ve Back To Bronze bronzerı, şu an tam da ihtiyacımız olan şeyler! Eğer bu iki yeni ürünün doğal, enerjik ve canlı etkisini merak ediyorsan, bu yazımız tam sana göre. Güney sahillerinde tüm gün güneş altında serilmeden de doğal bir yaz ışıltısı elde etmek şimdi daha da kolay.

L’Oréal Paris Back To Bronze Bronzlaştırıcı Pudra

L’Oréal Paris Back To Bronze Bronzlaştırıcı Pudra

Yazın gelişiyle bronzerlar en yakın arkadaşlarımızdan oldular. Kışın da makyajımızda es geçmediğimiz bronzerları, yaza giriş yapmamızla birlikte doğal bronz bir görünüm elde etmek için daha sık kullanır olduk.

L’Oréal Paris Back To Bronze bronzlaştırıcı pudrası, son zamanlarda tanıştığımız en iyi bronzerlardan. Biliyorsun ki bu yaz aydınlık, doğal ve ışıltılı ten makyajları oldukça trend. Yüzde hiç makyaj yokmuş gibi bir görünüm en büyük hedeflerimizden biri ve bunun için de kolay uygulanan, doğal bitişli ama etkili ürünlerin peşine düşüyoruz. Back To Bronze da son derece yumuşak, üst üste uygulanabilen, içinde ışıltı barındırmayan inanılmaz doğal bir bronzer. Mat bitişi ve sıcak tonuyla cilde sanki Akdeniz kıyılarında güneşlenmiş etkisi veren bu bronzer gerçekten bir harika.

L’Oréal Paris Back To Bronze Bronzlaştırıcı Pudra

Yumuşacık yapısı ve yoğun pigmentli bitişi ile tek seferde istediğiniz etkiyi alabiliyorsunuz ama bronz etkiyi artırmak istediğinizde üst üste uygulayarak doğal bir şekilde artırabiliyorsunuz. Tatile gitmemişseniz kolayca bronz bir görünüm elde edebilir, yaz boyu bronzluğunuzu korumak için de gönül rahatlığıyla Back To Bronze’u kullanabilirsiniz.

L’Oréal Paris Life’s a Peach Allık

L’Oréal Paris Life’s a Peach Allık

Bronz tene en yakışan allık başında da şeftali tonları geliyor. L’Oréal Paris de Back To Bronze bronzlaştırıcı pudranın yanına mükemmel bir şekilde uyacak bir allık eklemiş: Life’s a Peach! Bu allığın hem renginin hem de yapısının ne kadar güzel olduğundan bahsetmeden önce mutlaka söylememiz gereken bir şey var: Life’s a Peach allık şeftali kokuyor!

L’Oréal Paris Life’s a Peach Allık

Doğal içeriklerle güçlendirilmiş yapısı, cilde çok doğal bir etki veriyor. L’Oréal Paris Life’s a Peach allığın içinde bir de çok hafif altın ışıltılar var, uyguladığınızda yanaklarınızda tam güneş öpmüş etkisini elde edebiliyorsunuz.

İstisnasız her cilt tonuna yakışacak L’Oréal Paris Life’s a Peach allık tabii ki Back To Bronze bronzlaştırıcı pudra ile birlikte kullanıldığında canlı, aydınlık ve enerjik bir görünüm veriyor. Bu yaz ten makyajında canlı bir etki elde etmek istiyorsan ve “

Bu benim yataktan kalmış halim

” diyebilecek kadar doğal görünmek istiyorsan, bu iki harika ürünü mutlaka denemelisin!

Yorumlar

1 Yorum

Betül 14 Haz 2020 - 02:25

Back To Bronze Bronzlaştırıcı Pudrasını kullanıyorum ve çok memnunum

Faydalı Buldum
14 Haz 2020 - 02:25

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler