loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Micro Tatouage Kaş Kalemi

Favoriye Ekle

Kaşlarda 48 saate kadar kalıcı microblading etkisi yaratan L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi’ni birlikte deniyoruz!

Kalıcı kaş makyajı yöntemlerinden biri de microblading. Kaşların 4-5 aya kadar kalıcı bir şekle kavuşmasını sağlayan, kaş makyajına gerek bırakmayan bu kalıcı makyaj işlemi kimileri için bütçe meselesi, kimileri için de göze alınamayacak bir acı, kimileri için de geri dönüşü olmayan bir işlem. Peki, sana microblading kaş kalemi ile kalıcı bir kaş makyajı elde edebileceğini ve microbladinge ihtiyaç duymayabileceğini söylesek?

Bu yazımızda, L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi’ni denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi

L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi

Öncelikle şu soruyu cevaplayalım: Microblading nedir?

Microblading, kalıcı bir kaş makyajıdır. Dövme makinesi ile kaşlara verilen kalıcı şekil sonrası kaşlar 4-5 aya kadar kalıcı bir şekle sahip olur. Acılı olan bu yöntemin uzun süre geri dönüşü olmadığı için yaptırması oldukça riskli. Bu yüzden de microblading kaş kalemleri bizim için vazgeçilmez!

Kaşlarını her makyajda kaş kalemi veya kaş maskarası ile şekillendirmekten memnun olabilirsin ama bazen daha kalıcı kaş makyajları da işimizi kolaylaştırmıyor değil. Neyse ki L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi ile tanıştık ve kaşlarımıza microblading yaptırma fikri bizim için rafa kalkmış durumda. 48 saate kadar kalıcı kaş makyajı elde etmemizi sağlayan bu microblading kaş kalemine şimdi gel birlikte daha yakından bakalım…

L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi’nin Özellikleri

L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi’nin Özellikleri

L’Oréal Paris’in kaş uzmanlığı konusundaki üstünlüğüne diyecek hiçbir şey yok! En ince ve seyrek kaşları bile pratik bir şekilde mükemmel kaşlara dönüştürmemizde bize yardımcı olan Loreal kaş kalemlerine şimdi bir de microblading etkili Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemleri eklendi. Bu kaş kalemlerinin özelliklerini işe şu şekilde sıralayabiliriz:

  • 48 saate kadar kalıcı formüle sahip.
  • Tarak formlu ucu ile gerçek kaş kılları çizmeyi sağlıyor.
  • Suya, tere ve bulaşmaya dayanıklı.
  • Ergonomik hassas aplikatörü ile çok kolay kontrol edilebiliyor.
  • Sıcak ton barındırmayan renk seçenekleri ile çok doğal bir sonuç veriyor.
  • Microblading etkisine sahip olmasına rağmen, istendiğinde çift fazlı bir makyaj temizleyiciyle kolayca çıkıyor.

L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi’nin Renkleri

L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi’nin Renkleri

Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi, tüm cilt tonlarına uyacak 4 renk seçeneğine sahip:

L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi 105 Brunette: Kumral ve sarışınlar için uygun

L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi 107 Cool Brunette: Küllü tona sahip bu renk koyu kumral ve buğday tenliler için uygun.

L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi 108 Dark Brunette: Kahverengi saçlı buğday tenliler için uygun.

L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi 109 Ebony: Koyu ve soğuk rengi ile siyah saçlılar ve esmerler için uygun.

L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi Nasıl Uygulanır?

L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi Nasıl Uygulanır?

L'Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage Kaş Kalemi’nin eğimli tarak ucunu, kaşlarının çıkış yönünde seyrek olan noktalara uygulayabilirsin. Kaşlarının arasındaki boşlukları doldurmak için kendi kaş kıllarını taklit ederek hafif çizgiler atabilirsin. Doğal bir görünüm için bu şekilde bırakabilir, istersen renkli bir kaş maskarası ile kaşlarını daha da belirgin bir hale getirebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/