loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Miss Hippie Maskara

Favoriye Ekle

Kirpiklere kökten uca, mega hacim veren L’Oréal Paris Miss Hippie Maskara’yı deniyoruz!

Kirpikler, belki de makyajda en önem verdiğimiz noktalardan biri. Olduklarından çok daha yoğun, dolgun ve uzun görünmelerini istediğimiz için bir çok maskara deniyor, farklı makyaj tüyoları uyguluyoruz. Son keşfimiz ise L’Oréal Paris’in Miss Hippie maskarası oldu. Eğer senin de “Kirpiklerinde ne var?” sorusunu duymak hoşuna gidiyorsa, Loreal Miss Hippie maskara yorumlarımızı anlatmaya başlıyoruz!

L’Oréal Paris Mega Volume Miss Hippie Maskara

L’Oréal Paris Mega Volume Miss Hippie Maskara

Bizi makyajımızla ilgili en mutlu eden sorulardan biri “Kirpiklerin gerçek mi?” sorusu. Doğru maskara seçimiyle, kirpiklerimiz ne kadar seyrek ve cılız olsa da, takma kirpik etkisi elde ederek her yerden kendini belli eden kirpik görünümü elde etmeyi çok seviyoruz. Durum böyle olunca da arkadaşlarımıza hep maskara öneriyor ve onların da hayallerindeki kirpikleri elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Hacimli, yoğun ve belirgin kirpik görünümü için son favorimiz L’Oréal Paris Miss Hippie Maskara. Denediğimiz ilk andan beri elimizden düşüremediğimiz bu maskara, kirpiklere mega hacim veren ve her yerden fark edilen, kendini belli eden kirpikler elde etmemizi sağladı. Eğer sen de bizim gibi iddialı kirpikleri seviyorsan, L’Oréal Paris Miss Hippie Maskara kullananlar olarak yorumlarımızı anlatmaya başlıyoruz.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L’Oréal Paris Miss Hippie Maskara Yorumları ve Özellikleri

L’Oréal Paris Miss Hippie Maskara Yorumları ve Özellikleri

Miss Hippie maskaranın dener denemez en sevdiğimiz özelliği, çok kıllı fırçası sayesinde tüm kirpiklere tek tek ulaşması oldu. Maskaranın kökten uca verdiği hacim sayesinde kirpikler anında dolgunlaşıyor ve mega hacim kazanıyor. Maskara fırçası tek uygulamada bile yeterli derecede hacim verdiği için öyle defalarca kez uygulamaya gerek kalmıyor. Bu özellik de maskaranın çok kolay uygulanmasını ve pratik olmasını sağlıyor.

Miss Hippie maskaranın akmaya ve bulaşmaya dayanıklı formülü sayesinde gün içerisinde dökülme gibi bir sorunla karşılaşmadık. Bu yoğun siyah formül, kirpiklere simsiyah bir etki verdiği gibi aynı zamanda kirpiklerin birbirine yapışmasına da neden olmuyor. Yani Miss Hippie maskarayı birkaç kat uygulamak istersen hiç sorun olmuyor, hacim etkisini istediğin gibi artırabiliyorsun.

L’Oréal Paris Miss Hippie Maskara Nasıl Uygulanır?

L’Oréal Paris Miss Hippie Maskara Nasıl Uygulanır?

L’Oréal Paris Miss Hippie Maskara’nın en güzel yönlerinden biri de çok kolay uygulanıyor olması. Fırçasıyla kirpiklerini bir kere taradığında bile mega hacim etkisini hemen göreceksin. Miss Hippie maskaranın kıl fırçasını kirpik diplerine oturt ve döndürerek yukarı doğru çek. Kirpiklerinin birbirine yapışmadan, tek tek dolgunlaştığını göreceksin. Tek katta verdiği hacim eminiz ki yeterli olacak ama eğer özel gün makyajı yapıyor veya çok daha dramatik bir görünüm elde etmek istiyorsan, 1-2 dakika hafifçe kurumasını bekledikten sonra 2. Katı da sürebilirsin.

L’Oréal Paris Miss Hippie Maskara, bu yoğun siyah, dolgunlaştırıcı ve akmayan formülüne rağmen çok kolay temizleniyor. Sadece micellar suyla bile kolayca, ovalamadan çıkıyor ve kirpiklere zarar da vermiyor. Eğer sen de “Kirpiklerin gerçek mi?” sorusunu duymaya hazırsan, L’Oréal Paris Miss Hippie Maskara’yı bir an önce denemeni öneriyoruz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler