loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcı

Favoriye Ekle

Son zamanların en yüksek kapatıcılığına sahip, tüm yüze uygulanabilen, gün boyu bozulmayan ve çizgilere dolmayan, en popüler kapatıcılardan biriyle karşındayız: L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer!

Tek seferde inanılmaz yüksek bir kapatıcılık sunan, en koyu göz altı morluklarını yok eden, gün boyu bozulmadan ve çizgilere dolmadan sabit kalan, tüm yüze bir fondöten gibi uygulanabilen bu kapatıcı tabii ki L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer.

Herkesin favorisi olan ve ambalajı yenilenen L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer'ı denedik ve tüm yönleriyle burada kaleme alıyoruz. Bakalım, hızla “en iyi kapatıcılar” listemize giren bu kapatıcı önerimizi sen de bizim kadar sevecek misin?

L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer Kapatıcı

L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer

Bugüne kadar kullandığın tüm kapatıcılardan çok daha yüksek seviyede bir kapatıcılığı, çok daha doğal bir bitişle elde etmeye ne dersin? Biz bir saniye bile düşünmeden bu soruya “Evet” dedik ve soluğu en yakın kozmetik mağazasında aldık. L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer Tüm Yüze Uygulanabilen Kapatıcı'yı denedik ve daha uygular uygulamaz sonuç bizi epey şaşırttı.

Süper yüksek kapatıcılık, hafif yapılı formül, doğal sonuç ve tüm gün boyu kalıcılık. Bir de üzerine tüm yüze uygulanabilme özelliği eklendiğinde, L’Oréal Paris More Than Concealer, bir kapatıcıdan daha fazlası olarak makyaj çantalarımıza yerini hemen aldı.

L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer Kapatıcı'nın Yapısı

L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer Kapatıcı'nın Yapısı

Koyu göz altı halkalarını tek seferde gizleyen, süper yüksek kapatıcılıkta ama aynı zamanda ince bir yapıya sahip L’Oréal Paris More Than Concealer, aslında bir kapatıcıdan daha fazlası. Yüksek kapatıcılığı sayesinde en koyu göz altı morluklarını kapatırken, sivilce, renk eşitsizlikleri ve lekeleri de mükemmel bir şekilde gizliyor. Yağsız, ince ve elastik yapısıyla ciltte dağıttıkça incelen formülü sayesinde bu kapatıcı tüm yüze fondöten olarak da kullanılabiliyor. Eğer kusursuz bir ten makyajı istiyorsan, sadece L’Oréal Paris More Than Concealer tek başına yeterli.

Gelelim bir de L’Oréal Paris More Than Concealer kapatıcının fırçasına: Büyük ve geniş fırçası çok ürün aldığı için tek seferde tüm yüze yetiyor ve ürünün çok daha geniş bölgelere kolay bir şekilde uygulanmasını sağlıyor. Bu büyük aplikatörle, göz altına yapılan minicik bir dokunuş, tüm gün süren yüksek kapatıcılık veriyor.

Aynı zamanda L’Oréal Paris More Than Concealer kapatıcının nemlendirici formülü, ciltte kolay dağılmasının ve doğal bir bitiş vermesini sağlıyor. Kadife-mat bitişe sahip bu kapatıcı, yağsız ve pudrasız bir formüle sahip, yani ince çizgilerde ve göz kapağında birikme yapıyor. Uyguladıktan sonra sabitlenerek gün boyu bir yere de kıpırdamıyor.

L’Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcının Renkleri

L’Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcının Renkleri

L’Oréal Paris More Than Concealer kapatıcının tam 6 rengi bulunuyor. En açık tondan en koyuya kadar, her cilt tonuna birebir uyacak renk seçenekleriyle doğru kapatıcı rengini seçmek çok kolay. En açık, beyaz tene sahip olanlar için 322 Ivory rengi, göz altı halkalarını nötrlemek için hafif somon alt tonlu 323 Fawn rengi, açık buğday tenliler için 326 Vanilla ve 327 Cashmere rengi, esmerler için 327 Lin ve 330 Pecan renkleri en uygun olanlar.

Aynı zamanda, L’Oréal Paris More Than Concealer kapatıcı tüm yüzüne fondöten gibi uygulanabildiği için, açık ve koyu tonlarıyla kontür uygulaması da yapabilirsin. Açık tonlarla yüzünün ön plana çıkarmak istediğin bölgelerini aydınlatabilir, koyu renkleri de yüzünü gölgelendirmek için kullanabilirsin.

Loreal Infallible Kapatıcı Kaç ML?


L’Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcının Renkleri

24 saat kalıcılık, süper yüksek kapatıcılık, doğal bitiş, yağsız ve pudrasız formülü ile çizgilere dolmama gibi bir kapatıcıdan beklediğimiz en iyi özelliklere sahip olan L’Oréal Paris More Than Concealer kapatıcı, en iyi kapatıcılar listemizin en başlarında yer alıyor. Sen de tek bir ürünle, cildindeki tüm problemleri gizlemek ve kusursuz bir ten makyajı elde etmek istersen, bu en popüler kapatıcıyı bir an önce denemelisin!

Yorumlar

1 Yorum

Makyaj.com Üyesi 18 Nis 2020 - 23:50

Merhabalar ben sarı alt yönlüyüm da 330 alsam pembe kaçar mı yoksa 332 mi almalıyım ?

25 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
25 Kişi faydalı buldu
18 Nis 2020 - 23:50

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler