loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi

Favoriye Ekle

L’Oréal Paris’in Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi’ni denedik ve tüm yönleriyle seninle paylaşıyoruz!

Göz çevresinin daha nemli ve pürüzsüz olmasını sağlamak için, göz kremleri cilt bakım rutinlerimizin en önemli adımlarından. Göz çevresinin, cildin geri kalanına oranla 5 kat daha ince ve hassas olduğunu düşündüğümüzde, bu bölgeye uyguladığımız göz kremlerinin de önemi büyük. İşte bu yazımızda, son zamanlarda deneyip çok beğendiğimiz, harika bir göz kremi önerisiyle karşındayız. L’Oréal Paris’in Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi’ni inceledik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz.

Göz Kremi Ne İşe Yarar?

Göz Kremi Ne İşe Yarar?

Göz kremi, cilt bakımında gerçekten de atlanmaması gereken adımlardan biri. Göz çevrene gösterdiğin bakım ile ne kadar çok şeyin değiştiğini fark edeceksin. Nemlenmiş, kuru ve gergin görünümden kurtulmuş bir göz çevresi için mutlaka bir göz kremi kullanmalısın. “Göz kremi kaç yaşında kullanılmalı?” diye düşünüyorsan, bunun bir yaşı yok. Eğer göz çevrenin nemsiz, gergin ve zayıf olduğunu düşünüyorsan, doğal yağlar içeren bir göz altı kremini dilediğin her zaman uygulayabilirsin.

L’Oréal Paris’in Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi

L’Oréal Paris’in Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi

Göz çevresi, cildin geri kalanına oranla çok daha ince, çok daha hassas bir yapıya sahip. O yüzden bu bölgeye uyguladığın bakımın da aynı oranda hassas olması gerekli. Göz çevreni sürekli beslemeli ve nemlendirmelisin. Zamanla cildin koruyucu bariyerinin ve cildinin onarma yeteneğinin azaldığını düşünürsen, dışarıdan sağlayacağın nemlendirici bir bakıma ihtiyacın olacak.

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ göz kremi, göz çevren için dışarıdan alacağın en iyi desteklerden biri. Özellikle dış etkenler yüzünden, yani hava, su, stres ve yorgunluk gibi koşulların göz çevrendeki etkilerini azaltmak için bu göz kremi tavsiyesi altın değerinde.

L’Oréal Paris’in Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi’nin Yapısı

L’Oréal Paris’in Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi’nin Yapısı

Göz çevresi kremleri, esas olarak nemlendirmeyi hedeflerler. L’Oréal Paris’in Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi’nin içerisindeki arı sütü ve Shea yağı, göz çevreni nemlendirdiği gibi bu değerli içeriklerle besliyor ve pürüzsüzleştiriyor. Kısacası dış etkenlerin verdiği kuru, gergin ve zayıf hissi yok ediyor.

Arı sütünün içerisindeki protein, lipid ve vitaminler, göz çevresini hızlı bir şekilde onarmaya yarıyor. Besleme özelliği ile çok popüler olan Shea yağı da göz çevresinin günden güne daha nemli, beslenmiş ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor.

Shea Yağı ve Arı Sütünün Faydaları

Shea Yağı ve Arı Sütünün Faydaları

L’Oréal Paris’in Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi’nin içerisindeki iki önemli içeriğine daha yakından da bakalım: Shea yağı ve arı sütünün cilt bakımındaki faydalarını biliyor musun?

Shea yağı, özellikle kuru ciltleri nemlendirmek için çok faydalı bir içerik. E vitamini ve antioksidanlar tarafından çok zengin olan Shea yağı, Afrika'da yetişen bir fındıktan elde ediliyor. Cildi yumuşatan, besleyen ve nemlendiren bu yağ, cilt bakımında en faydalı doğal içeriklerden biri. Ciltteki en kuru bölgeleri nemlendirmekle beraber, ince çizgi ve kırışıklıklara da çok iyi geliyor.

Arı sütü ise, adı üzerinde arıların ürettiği çok değerli bir doğal içerik. Vücutta sağlık açısından mucizevi faydaları olan bu kıymetli içerik, cilt bakımında da son derece faydalı. İçerisindeki antioksidanlar yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak ve kırışıklıkların azaltılmasında çok işe yarıyor.

L’Oréal Paris’in Mucizevi Yağ Besleyici Göz BakımKremi’nin Yapısı 2

İçerisindeki Shea yağı ve arı sütü gibi çok işe yarayan iki içeriği barındıran bu göz kremi, göz çevresinde tüm kuruluğu ortadan kaldırıyor ve ince çizgilerle savaşıyor.

Yoğun krem yapıdaki L’Oréal Paris’in Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi, göz çevresine uygular uygulamaz cilt tarafından hemen emiliyor ve anında yumuşacık bir etki veriyor. Ciltle hemen bütünleştiği için geride yağlı bir his de bırakmıyor.

Göz Kremi Nasıl Sürülür?

Göz Kremi Nasıl Sürülür?

Gelelim göz kreminin nasıl sürüldüğüne. Hep söylediğimiz gibi göz çevresi ekstra hassas bir bölge olduğu için, buraya krem uygularken son derece nazik olmalısın. L’Oréal Paris’in Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi’ni göz altına ve göz kapaklarına, yüzük parmağınla hafif tampon hareketlerle uygulayabilirsin.

Tüm cilt tipleri için uygun olan bu göz kremi, her gün kullanmaya uygun. İlk kullanışta anında yumuşak ve nemlenmiş bir göz çevresine sahip olabilirsin. 4 hafta sonraki sonuç ise çok daha sıkılaşmış, beslenmiş ve pürüzsüz bir göz çevresi olacak! Eğer sen de uygun fiyatlı bir göz kremi arıyor ve aynı zamanda da gerçekten etkili olsun istiyorsan, mutlaka denemelisin!

kapatıcı altına uygun nemlendirici önerisi

Editörün Önerisi: Eğer ten makyajında kapatıcının altına nemlendirici bir göz kremi uygulamak istiyorsan, L’Oréal Paris’in Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi bu konuda inanılmaz işe yarıyor. L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer kapatıcı ile bu göz kremi birlikte çok iyi anlaşıyorlar, bizden söylemesi!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler