loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara

Favoriye Ekle

Kirpiklere daha yoğun, çarpıcı ve siyah etki veren L’Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara’yı birlikte deniyoruz!

L’Oréal Lash Paradise maskara, bugüne kadar en sevdiğimiz, bittikçe yerine yenisini aldığımız maskaraların başında geliyor. (Favori maskara önerilerimiz için bu makalemize göz atabilirsin.) Biliyorsun ki Paradise maskaranın formülü yenilendi ve biz de hemen denedik. Kurumaya dayanıklı yeni Paradise maskaranın bir de daha siyah versiyonu olan L’Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara ile tanıştık ve hemen soluğu Makyaj.com’da aldık. Bu yazımızda, daha yoğun “Paradise etkisine” sahip, ekstra siyah L’Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

L’Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara

L’Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara

L’Oréal Paris Paradise Maskara’yı ne kadar sevdiğimizi söylemeye hiç gerek yok! Bize göre gelmiş-geçmiş en iyi maskaralardan biri. Kirpiklere verdiği anında hacim ve uzunluk etkisi, gerçekten de bağımlılık yaratacak cinsten. Üstelik yenilenen formülü ile o sevdiğimiz hacim ve uzunluk etkisi yanında Paradise maskara artık kurumaya da dayanıklı. Bu güzel haberi duyar duymaz tabii ki hemen denedik: Sonuç gerçekten de harika, merak ediyorsan buraya tıkla!

Güzel haberler bitmedi, bir de Paradise maskaranın ekstra siyah versiyonunun olduğunu gördük ve tabii ki onu da hemen denedik! Eğer sen de bizim gibi yoğun hacimli uzun kirpikleri seviyorsan, bir de üstüne daha siyah ve daha çarpıcı bir etki arıyorsan, L’Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara’yı çok seveceksin demektir.

L’Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara’nın Özellikleri

l'oreal paris paradise extra black maskaranın fırçası


Eminiz ki sen de bugüne kadar L’Oréal Paris Paradise Maskara’yı denemiş olmalısın. Kirpiklere verdiği anında hacim, uzunluk ve dramatik etki sayesinde bizim için bu maskara vazgeçilmezler arasında. Bu “Paradise etkisini” daha da yoğunlaştırmaya asla hayır diyemezdik. L’Oréal Paris de sesimizi duymuş olacak ki, L’Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara ile tanıştık. Daha yoğun, daha siyah ve daha çarpıcı bir etkiye sahip olan Paradise Intense Black maskara, dener denemez yeni favorilerimizden oldu.

L’Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara, yoğun siyah pigmentler içeren kremsi bir formüle sahip. Bu kremsi formül, maskaranın kolayca uygulanmasını sağlıyor. Hassas gözler için bile kullanımı son derece kolay ve konforlu. Formülü ekstra siyah ve yoğun olduğu için, hacim etkisi anında fark ediliyor. Kirpiklerinde ekstra yoğun, dramatik ve siyah etkiyi seviyorsan, mürekkep kadar yoğun bir etki için L’Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara çok işe yarıyor. Özellikle de açık renkte kirpiklere sahipsen, mutlaka ama mutlaka denemelisin!

L’Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara Nasıl Uygulanır?

L’Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara Nasıl Uygulanır?

L’Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara’dan en yoğun etkiyi almak için tek yapman gereken, kum saati şeklindeki fırçasını kirpik diplerine oturtmak. Daha sonra zigzag hareketlerle yukarı doğru kirpiklerini tarayarak anında hacim ve yoğunluk etkisini elde edebilirsin. Formülü topaklanmadığı ve dökülme yapmadığı için, daha dramatik bir etki için istersen ikinci bir kat daha uygulayabilirsin. Tek katta bile verdiği yoğun dramatik etkinin yeterli olacağına emin olabilirsin.

L’Oréal Lash Paradise Intense Black Maskara, yoğun siyah bir formüle sahip olmasına rağmen, temizlemesi de son derece kolay. Micellar suyla bile gözleri yormadan, kolay bir şekilde çıkıyor.

2

Eğer sen de kirpiklerinde daha yoğun, daha siyah ve dramatik “Paradise etkisini” elde etmek istersen, L’Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara’yı bir an önce denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/