loader

Deniyoruz: L’Oréal Paris Paradise Maskara

Favoriye Ekle

L’Oréal Paris’in en sevilen Paradise maskarası, bugün merceğimiz altında!

Biliyorsun, maskara önerileri vermekten inanılmaz bir keyif alıyor, her yeni ürün gördüğümüzde çocuk gibi heyecanlanıyoruz. Özellikle konu, herkesin severek kullandığı bir ürünse heyecan resmen seviye atlıyor. Bugünkü yazımızın baş kahramanı ise youtuberların dilinden düşürmediği, herkesin ilk deneyişte bayıldığı ve gelmiş-geçmiş en iyi maskaralar listesinin baş sıralarına koyduğu L’Oréal Paris Paradise Maskara. Bakalım bu maskara önerisi, gerçekten denildiği kadar iyi mi? Bu yazımızda, en iyi 9 rimel listemize giren ve şimdi de yenilenen, kurumaya dayanıklı ve yumuşak formülüyle Paradise Maskara yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

L’Oréal Paris Paradise Maskara

l'oreal paris paradise maskara

Makyaj.com'un sıkı bir takipçisiysen, maskaralara olan sevdamızı da biliyorsun demektir, hatta en sevdiğimiz şey de maskara önerisinde bulunmaktır. Bir makyajın en çarpıcı adımlarından biri bize sorarsan kirpikler, yani maskara. Bugüne kadar yazdığımız maskara önerilerinin haddi hesabı yok ve bu konu bizi her zaman heyecanlandırıyor.

Bu kadar dillere düşmüş, deneyen herkesin çok sevdiği ve vazgeçemediği, L'Oréal Paris maskaralar arasında en popüler olan Paradise maskara, bakalım söylendiği kadar var mı?

Paradise Maskara'nın Özellikleri

l'oreal paris paradise maskara

Paradise Maskara'yı anlatmaya nereden başlasak inan bilmiyoruz! Ön bir bilgi verelim: Evet, gerçekten de söylendiği kadar iyi! Hacim, uzunluk, kıvrıklık: bir maskarada aradığımız her şey bir arada. Kıvrımlı kıl fırçası, kirpiklerin her bir tanesini o kadar iyi kavrıyor ki, uyguladıktan sonra aynaya baktığınızda daha ilk katta o dolgunluğu görebiliyorsunuz.

Kökten uca, her bir kirpiğe tek tek verdiği hacimin yanında, kıvrımlı yumuşak fırçası da kirpikleri çok iyi kıvırıyor ve böylece hem hacimli hem de kıvrık ve uzun kirpiklere sahip oluyorsunuz. 200 ‘den fazla kıldan oluşan fırçası, kirpiklerin her kısmına yetişiyor, birkaç hamle ile tüm kirpiklerinize ulaşmış oluyorsunuz.

l'oreal paris paradise maskaranın fırçası

Gelelim Paradise rimelin formülüne: İpeksi yapısı kirpikleri sertleştirmiyor ve kuruduktan sonra kirpiklerinize dokunduğunuzda yumuşak olduklarını hissediyorsunuz ama işin güzel kısmı, gün içinde akma, bulaşma ve etkisini kaybetme gibi bir durum asla yaşamıyorsunuz. Yenilenen formülüne gelirsek, Paradise maskara artık eskisine oranla artık kurumayan ve yumuaşk bir formüle sahip, üstelik çok da güzel kokuyor ve o çok sevdiğimiz hacim özelliğinden de hiçbir şey kaybetmemiş.

L'Oréal Paris Paradise formülünün yenilenmesiyle yeni bir ambalaja da sahip oldu. Metalik pembe renkli bu maskaranın formülünde, hint ve jojoba yağı bulunuyor. Bu da kirpiklere bakım yaparken, son derece yumuşak ve kremsi bir uygulama sağlıyor. Üstelik hassas gözlere uygun bir kullanım da sağlamış oluyor. Eskiye oranla kurumaya dayanıklı bu formülle, Paradise maskarayı çok daha uzun süre keyifle kullanmak mümkün.

Maskarayı çıkarmaya gelince ise son derece kolay çıkıyor. Micellar sular veya çift fazlı göz makyajı temizleyicilerle kolayca temizleniyor. L'Oréal maskaralar arasında resmen sihirli bir formüle sahip!

Editörün Önerisi: Eğer kirpiklerinde daha yoğun, daha çarpıcı ve daha siyah bir etki istersen, L'Oréal Paris Paradise Intense Black Maskara'yı deneyebilirsin. Yoğun siyah pigmentler içeren kremsi formülü sayesinde anında dramatik bir etki veren bu maskarayı dener denemez biz de çok sevdik! Detaylı inceleme makalemiz için buraya tıklayabilirsin!

L'Oréal Paris Paradise Maskara Nasıl Uygulanır?

l'oreal paris paradise maskara nasıl uygulanır?

Pakedinin üzerinde yazdığına göre, kullananların yüzde 91’i dolgunlaştırıcı etkisini kirpiklerinde görmüş. Biz de kendimizi bu yüzdeye dahil ediyoruz. Eğer sen de kirpiklerinde dramatik bir hacim istiyorsan, Paradise’ı mutlaka denemelisin!

Paradise Maskara'yı uygularken tek yapman gereken, boğumlu kıl fırçasını kirpiklerinin dibine oturmak ve zigzag hareketlerle yukarıdoğru çekmek. Fırçasının yapısı sayesinde tüm kirpiklerini eşit şekilde kavrayacağı için, hepsi eşit derecede hacim, kıvrıklık ve uzunluk etkisine kavuşmuş olacak. Ayrıca yumuşacık fırçası, hassas gözlerin kullanımına da son derece uygun.

L'Oréal Paris Paradise Maskara Kullananların Yorumları

l'oreal paris paradise maskara yeni formül

Bir maskara seçerken, o maskarayı kullananların yorumları da bizim için son derece önemli oluyor. İşte L'Oréal Paris Paradise Maskara'yı kullananların yorumları:

Işıl N.;

"Kirpiklerim biraz seyrek ve kısa olduğu için genellikle yüksek hacim etkili maskaraları seviyorum. L'Oréal Paris Paradise maskarayı ilk denediğimde bu kadar çok etkileneceğimi tahmin etmemiştim. Kısa ve seyrek kirpiklerime inanılmaz bir hacim verdi. Uygulaması ve çıkarması da gayet kolay."

Merve Ö.;

"Kirpiklerimin olduğundan daha fazla görünmelerini seviyorum, her ne kadar kısa ve cılız olsalarda, bu görünümü maskaramı birkaç kat üst üste uygulayarak elde edebiliyorum. Paradise maskarayı çok sevmemin sebebi ise tek katta bana istediğim yoğunluğu vermesi. Boğumlu kıl fırçası da bence çok kullanışlı, tüm kısa kirpiklere yetişiyor."

l'oreal paris paradise maskara

L'Oréal Paris Paradise maskaranın kirpiklere verdi hacim gerçekten bağımlılık yaratacak cinsten! Ekstra dolgun ve uzun etki elde etmek için L'Oréal Paris Paradise Primer maskara bazını öncesinde kullanabilirsin! Eğer suya, terlemeye ve sıcağa dayanıklı, suda akmayan bir maskara arıyor ama Paradise etkisinden de vazgeçemiyorsan, L'Oréal Paris Paradise Waterproof maskarayı mutlaka denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler