loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Paradise Serisi

Favoriye Ekle

Eski adıyla L’Oréal Paris Wake Up & Glow, yeni adıyla L’Oréal Paris Paradise ailesini birlikte inceliyoruz!

Doğal ve ışıltılı makyajı sevenler buraya: Çıktığı ilk günden beri çok severek kullandığımız, bittikçe yerine yenisini aldığımız, indirim dönemlerinde stokladığımız L’Oréal Paris Wake Up & Glow serisi yenilendi ve Paradise Ailesi adıyla raflarda yerini aldı. Şimdi gel bu ürünleri birlikte daha yakından inceleyelim.

L’Oréal Paris Paradise Ailesi

L’Oréal Paris Paradise Ailesi

L’Oréal Paris Wake Up & Glow ailesi, geçtiğimiz senelerde ilk lanse edildiğinde, doğal ve ışıltılı bitişleriyle anında kalbimizi fethetmişti. Şeftali tonlu Life’s a Peach allık, hindistan cevizi yağı içeren Glow Mon Amour likit allıklar, her cilt tonuna uyumlu Back To Bronze bronzer ve hem tek başına hem de makyaj bazı olarak kullanılabilen Glow Cherie Renkli Nemlendirici makyaj çantalarımızın vazgeçilmezleri oldular.

Geçtiğimiz haftalarda ise bu aile yenilendi ve L’Oréal Paris Paradise ailesi olarak karşımıza çıktı. Yenilenen ambalajlar, geliştirilmiş formüller ve duyuları harekete geçiren yapılarıyla yeni Paradise Ailesi, doğal kaynaklı içeriklere sahip. Ürünlerin o çok beğendiğimiz yapılarının aynı kaldığını, sadece formüllerini geliştirildiğini belirtelim…

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici

Paradise ailesinin ten ürünü, bizim de çok severek kullandığımız Skin Paradise Renkli Nemlendirici. Doğal ve ışıltılı bir ten makyajı için elimizin ilk gittiği ürünlerden olan bu renkli nemlendirici, gül, mavi kantaron ve cadı fındığı özü ile %61 doğal kaynaklı içeriklere sahip.

Cildin gün boyu nemli kalmasını sağlayan su bazlı formülü, resmen bir nemlendirici gibi cilde etki ediyor. Orta kapatıcılığı da ciltteki renk eşitsizliklerini gizlemede çok başarılı. Hem bakım yapıp hem de cildinin kusursuz görünmesini istiyorsan, L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici’yi mutlaka denemelisin.

L’Oréal Paris Lash Paradise Maskara

L’Oréal Paris Lash Paradise Maskara

En iyi maskaralar listemizin değişmez üyesi olan L’Oréal Paris Lash Paradise Maskara, Paradise ailesinin diğer bir popüler üyesi. Yoğun siyah pigmentlerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde tüy kadar hafif, yoğun hacimli ve simsiyah kirpik görünümü elde etmemizi sağlayan bu maskara, kurumaya da dayanıklı.

Hint yağı, mavi kantaron yağı ve gül yağı içeren formülü, yumuşacık fırçası ile hassas gözlerin kullanımı için de son derece uygun. Kirpiklere tek katta verdiği yoğun hacim etkisi gerçekten de bağımlılık yaratacak cinsten. Bu yüzden Lash Paradise Maskara’yı biter bitmez yeniliyoruz ve stokluyoruz! Bir kere denedikten sonra senin de favori maskaran olacağına eminiz.

L’Oréal Paris Bronze to Paradise Bronzer

L’Oréal Paris Bronze to Paradise Bronzer

Tüm zamanların en iyi bronzerlarından biri olan L’Oréal Paris Back To Bronze, şimdi yeni adıyla ve iki rengiyle Bronze to Paradise olarak karşımızda. Hindistan cevizi yağı, mango çekirdeği ve kakao çekirdeği yağı içeren formülü, %84 oranında doğal kaynaklı içeriklerden oluşuyor.

Tüm cilt tonlarına uyum sağlayan, yüze çok doğal ve canlı bir bronzluk veren Bronze To Paradise, mat bitişli ve ince bir yapıya sahip. Bu sayede ciltte çok kolay dağılıyor ve pürüzsüz bir sonuç veriyor. Renklerden biri daha sıcak tonluyken, diğeri biraz daha soğuk tonlu ve kontür için kullanmaya çok müsait.

L’Oréal Paris Sunrise in Paradise

L’Oréal Paris Sunrise in Paradise

L’Oréal Paris Bronze Please adıyla bildiğimiz dev bronzer, şimdi Sunrise in Paradise adıyla eskisinden daha da çekici bir hale gelmiş. Doğal kaynaklı içeriklerden oluşan formülü ok kadar yumuşak ki, tek uygulamada bile cilde çok sağlıklı ve doğal bir etki veriyor. Hem yüze hem de vücuda uygulanabilen bu bronzer, yeni kabartmalı dokusuyla resmen görür görmez bizi kendine aşık etti!

L’Oréal Paris Blush of Paradise Allık

L’Oréal Paris Blush of Paradise Allık

Wake Up Like This serisinin en sevilen diğer üyeleri de kuşkusuz ki allıklardı. Şeftali tonlu Life’s a Peach ve pembe tonlu Melon Dollar Baby allıklar, yine o çok sevdiğimiz renkleriyle Paradise Ailesi’nde yerlerini aldılar. Blush of Paradise adını alan bu allıklar, hindistan cevizi ve mango çekirdeği yağı içeren formülleriyle çok daha yumuşaklar.

Doğal bir sonuç elde etmek için tek kat uygulayabilir, etkisini yoğunlaştırmak için de dilediğin kadar artırabilirsin. Yumuşak ve kolay dağılan formülü ile uygularken hiç zorlanmayacaksın.

L’Oréal Paris Light From Paradise Aydınlatıcı

L’Oréal Paris Light From Paradise Aydınlatıcı

L’Oréal Paris Paradise Ailesi’ndeki aydınlatıcı ise dener denemez bayıldığımız Light From Paradise. Tıpkı allıklar gibi hindistan cevizi yağı ve mango çekirdeği yağı içeren formülü ile ciltte kayıp giden bu aydınlatıcı şampanya tonuna sahip. Önceden Icoconic Glow adıyla bildiğimiz bu aydınlatıcı, asla simli durmayan formülü sayesinde cilde içten gelen çok doğal bir etki verdiği için biz bu toz aydınlatıcıya bayılıyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön