loader

Deniyoruz: L'Oreal Paris Plump Shine Dudak Dolgunlaştırıcı Rujlar

Favoriye Ekle

Dudak dolgusu yaptırmak gibi bir niyetin varsa bizce bir daha düşün! L’Oréal Paris’in dudak dolgunlaştırıcı rujları Color Riche Plump & Shine’ı denedik ve tüm yorumlarımızla karşındayız!

Son zamanların yükselen trendlerinden biri de dudak dolgusu yaptırmak. İğneyle enjeksiyon şeklinde yapılan dudak dolgusu işlemi, kimileri için –mesela biz :) - biraz cesaret istiyor. Eğer "Dudak dolgusu çok acır mı?" diye düşünüyorsan ve bir türlü cesaret edemiyorsan, dudak dolgunlaştıran rujlara mutlaka bir şans vermelisin! Dudaklarını çok daha dolgun gösteren L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine rujların tüm renklerini tek tek denedik ve şimdi tüm özelliklerini seninle paylaşıyoruz!

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine Dudak Dolgunlaştırıcı Rujlar

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine Dudak Dolgunlaştırıcı Rujlar

Acılı bir işlem gerektirmeden, bıçak altına yatmadan dudaklarının olduğundan daha dolgun görünmesini kim istemez? Cevap veriyoruz: Biz dudak dolgunlaştıran rujların delisiyiz! Hem dudaklara parlak bir görüntü veren, hem de içeriğindeki mentol etkisiyle olduğundan daha dolgun dudaklara sahip olmamızı sağlayan bu rujları daha dener denemez çok sevdik.

İçerisindeki mentol özü ile dudakları gözle görülür bir şekilde dolgunlaştıran L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine Dudak Dolgunlaştırıcı rujlar, aynı zamanda dudakları nemlendiriyorlar. %40 değerli yağlar içeren formülü ile dudakları besliyor ve parlatıyorlar. Verdikleri dolgunlaştırma etkisi yanındaki parlak görünüm de son derece kalıcı. Yapışkan his bırakmayan formülünü çok sevdik! İçerisindeki hafif ışıltılar ve yoğun pigmentasyon ile bu dudak dolgunlaştırıcı rujlar bu yazın favorisi olacaklar!

Editörün Notu: Rujların içerisindeki dudak dolgunlaştırma etkili mentol asla rahatsız edici boyutlarda değil. Sürüldüğünde dudaklara belli belirsiz bir ferahlık hissi verirken, yanma veya karıncalanmaya sebep olmadan dudakları dolgunlaştırıyor.

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine Dudak Dolgunlaştırıcı Rujların Yapısı

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine Dudak Dolgunlaştırıcı Rujların Yapısı

Yumuşacık bir yapıya sahip olan bu dudak dolgunlaştırıcı rujlar, o kadar yumuşak yapılılar ki, dudak kıvrımlarına oturup çok kolay bir uygulama sağlıyorlar. Bu sayede de tek hamlede sürülebildikleri için, aynaya bile ihtiyaç bırakmıyorlar.

Yoğun pigmentli L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine Dudak Dolgunlaştırıcı Rujlar, dudağa çok doğal ama aynı zamanda da çok çekici bir parlaklık veriyorlar. 9 farklı rengi olan bu dudak dolgunlaştıran rujların en çok hangisini seveceksin, merak içerisindeyiz! Her birinin farklı bir meyve adı ve kokusu olan L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine Dudak Dolgunlaştırıcı rujların renklerini tek tek inceleyelim.

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 101 Nectarine Plump

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 101 Nectarine Plump

Şeftali tonlu 101 Nectarine Plump, tıpkı adı ve rengi gibi şeftali kokulu. Dudağa tam yaza yakışır bir turuncu tonu veren bu dudak dolgunlaştırıcı ruj, favorilerimizden. Günlük kullanıma son derece uygun olan bu parlak rengi tüm makyajlarınla rahatlıkla kullanabilirsin.

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 102 Watermelon Plump

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 102 Watermelon Plump

Kapruzlu bir ruj, çocukken en sevdiğimiz şeylerdendi! 102 Watermelon Plump’ı koklar koklamaz da bu sayede çocukluğumuza ışınlandık! O kadar güzel bir kokusu var ki, mutlaka denemelisin! Dudaklara verdiği hafif kırmızı renk de gerçekten çok çekici bir etki yaratıyor. Bu parlak bitişli kırmızı tonu özellikle yaz akşamı makyajları için edinmelisin!

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 103 Litchi Plump

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 103 Litchi Plump

İçerisinde altın holografik yansımalar bulunduran 103 Litchi Plump rengi dışarıdan bakıldığında renk vermeyecekmiş gibi görünse de, dudağa uygulandığında altın bir yansımaya sahip oluyor. Bronz makyajlarla çok yakışacak bu ton, Plump & Shine ruj serisindeki joker renklerden. Litchi meyvesi kokusu olduğunu da ekleyelim :)

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 104 Guava Plump

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 104 Guava Plump

Egzotik meyveler arasında en lezzetlilerden biri olan Guava, pembe rengiyle kalbimizi fethetmiş durumda. Dudaklara anında masum bir parlaklık veren Color Riche Plump & Shine 104 Guava Plump, herkese yakışacak bir pembe tonu.

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 105 Mulberry Plump

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 105 Mulberry Plump

Karadut kokulu ve renkli 105 Mulberry Plump ise morun en güzel tonuna sahip. İçerisindeki hafif ışıltılarla dudağı daha da dolgun gösteren bu rengin, dumanlı göz makyajlarıyla çok yakışacağının garantisini veriyoruz! Mutlaka denenmeli!

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 106 Pitaya Plump

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 106 Pitaya Plump

Yaz demek canlı pembe tonları demek! Plump & Shine 106 Pitaya da tam yazın bronz tene yakışacak tonlardan. Bu tonla altın rengi göz makyajları harika olur!

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 107 Coconut Plump

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 107 Coconut Plump

Serideki tek nude tonu olan 107 Coconut Plump, istisnasız her makyaj çantasına girebilecek bir renk. Dudağa çok doğal bir parlaklık veren bu dudak dolgunlaştırıcı ruju her türlü makyajla kolaylıkla kullanabilirsin. Kokusu da ayrı bir harika!

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 108 Wild Fig Plump

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 108 Wild Fig Plump

İncir kokulu 108 Wild Fig Plump, incirin o koyu kabuğunun renginde ama içerisindeki mavi ışıltılarla inanılmaz bir etki bırakıyor. Dudaklara verdiği bordomsu ton ve yansımalarla, gece makyajlarında çekici bir etki elde etmek için birebir.

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 109 Blue Mint Plump

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine 109 Blue Mint Plump

Gelelim Plump & Shine rujların arasındaki en ilginç renge: Nane kokulu ve mavi renkli 109 Blue Mint Plump’ın içerisindeki holografik yansımalarla, sürer sürmez büyülü bir görüntü veriyor. Dudaklarda mavi renk bırakmadan çok doğal pembe bir renk veren bu ruju mutlaka denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler