loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Pro XXL Maskaralar

Favoriye Ekle

Kirpik tipine göre 3 farklı çeşidiyle Loreal Paris Pro XXL maskaraları denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz!

Düz, seyrek veya kısa kirpiklere sahipsen, hayalindeki kirpik görünümünü elde etmek için kirpik tipine uygun bir maskara seçmenin önemi büyük. Loreal maskaralar arasında hacim, uzunluk ve kirpik lifting etkili maskaraların hepsi favorimiz ama son dönemde tanıştığımız L’Oréal Paris Pro XXL Maskaralar kirpik oyununu bir üst seviyeye taşıyor.

Şimdi gel birlikte kirpiklere 3 farklı etki sağlayan Loreal Paris maskaraları daha yakından tanıyalım.

L’Oréal Paris Pro XXL Extention Maskara – Uzunluk etkisi

L’Oréal Paris Pro XXL Extention Maskara – Uzunluk etkisi

Eğer kısa kirpiklere sahipsen ve kirpiklerinin olduğundan çok daha uzun ve hacimli görünmesini istiyorsan, o zaman senin için doğru olan maskara L’Oréal Paris Pro XXL Extention Maskara.

L’Oréal Paris Pro XXL Extention Maskara – Uzunluk etkisi

Çift fırçalı bu maskaranın bir tarafında siyah primer bulunuyor ve tüm kirpikleri eşit bir şekilde yakalayarak hacimlendiriyor. Maskaranın 2. tarafında ise 3mm’lik fiberler bulunuyor ve kirpikleri anında daha uzun gösteriyor. Sadece iki adımda upuzun kirpik görünümü elde etmek için önce 1. tarafı sonra da 2. tarafı uygulaman gerekiyor.

L’Oréal Paris Pro XXL Extention Maskara’yı deneyenler, %72 oranında* daha uzun kirpik görünümü elde etmişler. Ayrıca bu maskara 20 kata** kadar artırılabilir hacim etkisi de veriyor.

*Instrumental test, 25 kadın

**Instrumental test, 27 kadın

L’Oréal Paris Pro XXL Volume Maskara – Hacim etkisi

L’Oréal Paris Pro XXL Volume Maskara – Hacim etkisi

Seyrek ve cılız kirpikler için her zaman yoğun hacim veren maskaralar büyük fark yaratıyor. L’Oréal Paris Pro XXL Volume Maskara ise 2 adımda anında çok daha hacimli ve uzun görünen kirpik görünümü sağlıyor.

L’Oréal Paris Pro XXL Volume Maskara – Hacim etkisi

L’Oréal Paris Pro XXL Volume Maskara’nın 1. tarafı beyaz bir primer ve kirpiklere yoğun hacim vermek için hazırlıyor. 2. tarafı ise yoğun siyah formülü ile beyaz primerı tamamen gizliyor ve kirpikleri belirginleştirerek hacim veriyor.

Bu maskara kirpiklere anında 12 kata kadar* hacim veriyor ve +%77 uzunluk etkisi** sağlıyor. Üstelik panthenol ve biotin ile güçlendirilmiş formülü kirpiklere bakım da yapıyor.

*Instrumental test, 29 kadın

**Instrumental test, 25 kadın

L’Oréal Paris Pro XXL Lift Maskara – Kirpik lifting etkisi

L’Oréal Paris Pro XXL Lift Maskara – Kirpik lifting etkisi

Düz kirpiklerin varsa, kirpiklerinin kalıcı bir şekilde kıvrık görünmesini sağlamak için kirpik lifting uygulamasını denemiş olabilirsin. Son dönemde kirpik liftingi etkili maskaralar oldukça gündemimizde. L’Oréal Paris Pro XXL Lift Maskara da profesyonel salon uygulamalarından ilham alarak geliştirilmiş 2 fırçaya ve formüle sahip.

L’Oréal Paris Pro XXL Lift Maskara – Kirpik lifting etkisi

L’Oréal Paris Pro XXL Lift Maskara’nın ilk tarafı kirpikleri 17 kata kadar hacimlendirme** etkisine sahip. 2. tarafı ise kirpikleri +20 derece** kıvırıyor. Böylece kirpikler 2 adımda kirpik lifting etkisi kazanıyor.

L’Oréal Paris Pro XXL Lift Maskara’yı kullanan kadınların %79’u, bu maskarayı salonda yapılan kirpik liftingi uygulamasına tercih ettiğini söylemiş. Kirpikleri bu kadar iyi kıvıran, lifting ve takma kirpik etkisi veren bu maskara bizce de tam bir mucize!

Editörün Notu: L’Oréal Paris Pro XXL Extention Maskara ve L’Oréal Paris Pro XXL Volume Maskara’ya Trendyol’dan, L’Oréal Paris Pro XXL Lift Maskara’ya da Watsons’dan ulaşabilirsin.

*Tüketici testi, 108 kadın

**Instrumental test, 27 kadın

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler