loader

Deniyoruz: L'Oreal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujlar

Favoriye Ekle

Sen de bizim gibi kalıcı likit mat rujların bağımlısıysan, sana harika bir haberimiz var! L’Oréal Paris’in dudaklarda yokmuş hissi yaratan Rouge Signature likit mat rujlarının tüm renklerini inceledik!

Likit mat rujlar, çıktıkları ilk günden beri makyaj çantalarımızın olmazsa olmazlarından. Bir kere sürüp yenileme derdi olmayan, çok uzun süreler boyu kalıcı olan bu rujlar, artık yepyeni bir boyuttalar. İncecik, su gibi yapılarıyla dudaklarda asla varlıklarını hissettirmeyen, mürekkep etkili likit mat rujlar hafiflik hissi sayesinde bizi tavladılar. Les Cohoocolats likit mat rujlardan sonra şimdi de L’Oréal Paris Rouge Signature likit mat rujları da yoğun renk ve ince dokuları ile çok iddialılar ve adlarından uzun bir süre söz ettirecekler!

L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujlar

L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujlar

İncecik ve hafif yapılarıyla dudakta yokmuş gibi duran, aynı zamanda da pigmentli yapılarıyla tek seferde yoğun renk veren Loreal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujlar’ı dener denemez soluğu tabii ki burada aldık! Bu kadar güzel renklerde ve hafif rujlarla seni de tanıştırmasak olmazdı!

12 farklı renge sahip, incecik dokularıyla gerçekten de varlıkları hissedilmeyen bu rujlar, nude tonlardan bordolara kadar herkesin çok seveceği ve her makyaja yakışacak renk seçeneği sunuyorlar. Uygulaması ve gün içinde kullanımı çok rahat olan bu likit mat rujları birlikte incelemeye ne dersin?

L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujların Yapısı

L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujların Yapısı

İncecik, su gibi hafif bir ruj düşün, sürerken bile varlığını hissettirmeyen L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujlar, bu kadar hafif yapıya rağmen, oldukça yoğun bir pigmentasyona sahipler. Tam yaz makyajlarına uygun olan “Ink” yani mürekkep hissi de denen bu formül, likit mat ruj teknolojisinde vardığımız son nokta. Ruju sürmek ve sonrasında da varlığını unutmak son derece keyifli bir his :)

Loreal Signature likit mat rujları kullanmak kadar uygulamak da gayet kolay. Ok şeklindeki aplikatörleri ile tek seferde dudağa renklerini veriyorlar. Bu aplikatör dudakların kıvrımına da oturduğu için, ruj sürerken en zorlanılan yerler olan dudak kenarlarında bile kusursuz uygulama imkanı veriyor.

L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujların Renkleri

L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujların kırmızı ve turuncu Renkleri

Herkese ve her makyaj stiline hitap eden 12 rengin 12’si de ayrı güzel ve her zamanki gibi aralarından seçim yapmak çok zor. O yüzden sadece bir renk seçmek yerine, vazgeçilmez birkaç rengi makyaj çantasına eklemek çok akıllıca. Ne de olsa her biri bir imza niteliği taşıyan bu renkler, her makyaj stiline kolaylıkla uyacak nude, kırmızı, bordo ve pembelerden oluşuyor.

L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujlar'ın renkleri arasında, ilk dikkatimizi çeken kırmızı tonları oldu. Özellikle 115 I Am Worth It, gerçek bir imza kırmızı ruj tonu. Her cilt tonuna yakışacak bu cesur ve çekici kırmızı, herkesin sahip olması gereken kırmızı rujlardan.

Pembe alt tonlu bir kırmızı olan 114 I Represent, turuncu-kırmızı tonlu 113 I Don’t ve tam bir yaz turuncusu olan 112 I Achieve, mutlaka denenmesi gereken diğer kırmızı tonları.

L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujların nude Renkleri

L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj koleksiyonundaki nude tonlara gelirsek, hem tam dudak rengi tonları hem de kahverengi tonları herkese hitap edecek cinsten. Çıplak dudak rengi olan 110 I Empower, dudaklarını yok edip dikkatleri göz makyajına toplamak istediğinde kurtarıcın olacak. Sıcak bir kahverengi rujla doğal bir görünüm elde etmek istersen 116 I Explore, daha soğuk kahveleri seviyorsan da 117 I Stand senin rengin.

L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujların pembe Renkleri

Rouge Signature rujların pembeleri de insanı kendine aşık edecek cinsten. Şeker pembesi tonundaki 109 I Savor ve fuşyaya çalan 106 I Speak Up, pembe rujlara mesafe koyanların bile seveceği tonlarda. Pembe-nude renklerini seviyorsan da 105 I Rule rengini mutlaka edinmelisin. Yazın bronz tene ne kadar yakışacaklarını bir düşün!

L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujların bordo Renkleri

Gelelim mor ve bordo tonlarına: Rouge Signature likit mat rujların iddialı tonları da bir harika. Mor ruj kullanmak istiyor ama sana yakışacak bir ton arıyorsan, 104 I Rebel’a mutlaka bir şans vermelisin. Vişne çürüğü rengindeki 103 I Enjoy da dumanlı göz makyajlarıyla çok yakışacak bir renk.

Hem cesur renkleri hem de her bir rujun kadınlara çekicilik ve güç veren isimleri sayesinde biz L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujları çok sevdik! Eğer sen de dudakta yokmuş hissi yaratan likit mat rujları seviyor ve imza ruj rengini arıyorsan, en kısa zamanda denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler