loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici

Favoriye Ekle

Cilde taze ve sağlıklı bir parlaklık veren, ıslak ten makyajı için L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici’yi deniyoruz!

Son dönemde ıslak ten makyajları hızla yükselen ve popülerleşen makyaj trendlerinden. Artık bir çoğumuz mat bitişli fondötenlerimiz yerine cildin daha ıslak, taze ve canlı görünmesini sağlayan ıslak bitişli fondötenleri tercih etmeye başladık. Islak bitişli ten fondöten arayışımızda karşımıza çıkan L’Oréal Paris Skin Paradise Su Bazlı Renkli Nemlendirici’yi görür görmez denedik ve tüm yorumlarımızı burada seninle paylaşıyoruz!

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici

Cildin daha canlı, taze ve sağlıklı görünmesini sağlayan ıslak ten makyajları, epey bir süredir gündemimizde. Sadece görüntü olarak da değil, içerikleriyle cilde bakım yapan ten ürünleri, gerçekten de cildin daha sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. İşte bu ten ürünlerinden biri de L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici. Islak bitişiyle cilde nemlenmiş, tazelenmiş ve canlı bir görünüm veren bu renkli nemlendiriciyi tüm yönleriyle inceliyoruz.

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici ıslak bitişinin yanında, cilde bakım yapan bir formüle sahip. Aloe vera, zencefil ve güvercin ağacı özleri içeren bu formülü, cildi derinlemesine nemlendiriyor, canlandırıyor ve sağlıklı bir ışıltı veriyor. Üstelik SPF 20 içeriği ile cildi güneşin zararlı etkilerinden de koruyor.

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici’nin Yapısı

Su bazlı bir renkli nemlendirici olduğu için, Loreal Paris Skin Paradise’ın yapısı son derece hafif. Cilde uygular uygulamaz kolayca dağılıyor ve ciltle bütünleşiyor. Bu yüzden fondöten fırçası veya nemli makyaj süngeriyle kolaylıkla uygulanabileceği gibi, elle de eşit bir şekilde saniyeler içinde dağıtılabiliyor.

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici, orta kapatıcılığa sahip. Ciltteki izleri, lekeleri ve renk eşitsizliklerini tek katta harika bir şekilde gizliyor. Eğer daha yoğun kapatıcılık gerekirse, su bazlı hafif formülü sayesinde üst üste de ağırlık yapmadan, kolayca uygulanabiliyor.

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici’nin Bitişi

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici, cilde ıslak bir bitiş veriyor, cildin çok daha canlı, pürüzsüz, dinlenmiş ve taze görünmesini sağlıyor. Ciltteki kusurları gizleme özelliği de başarılı olduğu için, Skin Paradise uyguladığında cildin çok sağlıklı görünecek. Özellikle de yorgun görünen bir cilde sahipsen, saniyeler içinde bu görüntüden kurtulacağına emin olabilirsin.

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici’yi düzenli olarak kullandığında, bir süre sonra cildinin çok daha nemli olduğunu fark edebilirsin.

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici’nin Renkleri

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici’nin Renkleri

Loreal Paris Skin Paradise renkli nemlendirici, 7 farklı renk seçeneğine sahip. En açık ten tonundan esmerlere, herkesin cilt tonuna uyum sağlayacak bu renkler çok doğal bir bitişe sahip. Beyaz ve açık tenliler L’Oréal Paris Skin Paradise Fair 01 ve 02 tonlarını, açık buğday tenliler Fair 03 ve Light renklerini, buğday tenliler Light 04 ve 05 renklerini, esmer ve bronz tenliler de Medium renklerini tercih edebilirler.

Eğer sen de ıslak ten makyajlarını seviyor, cildindeki kusurları gizlerken cildine bakım yaparak daha nemli, canlı ve sağlıklı görünmesini sağlamak istiyorsan, L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici’yi mutlaka denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler