loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Skinny Definer Kaş Kalemleri

Favoriye Ekle

Kolay uygulanan, doğal görünüm veren ve kalıcı bir kaş kalemi incelemesiyle karşındayız: L’Oréal Paris Skinny Definer kaş kalemlerini yorumladık.

İnce ve boşluklara sahip olan seyrek kaşlar için kalıcı, aynı zamanda doğal kaş modelleri, tüm makyajın en belirleyici noktası. Biliyorsun ki kaşlar, yüze ifadeyi veren en önemli noktalardan biri. Doğal ve belirgin bir kaş makyajı ile tüm ifadeni değiştirebilirsin. Bunun için de kullanacağın kaş kalemi, kaşlarındaki boşlukları doğal bir şekilde doldurabilmeli. Bunun için kaş kılı inceliğinde bir kaş kalemine ihtiyacın var! L’Oréal Paris Skinny Definer kaş kalemi, doğal ve belirgin kaş makyajı için en etkili kaş kalemlerinden.

 L’Oréal Paris Skinny Definer Kaş Kalemi

L’Oréal Paris Skinny Definer Kaş Kalemi

Belirgin bir yüz ifadesine sahip olmak için, kaşlarının arasındaki boşlukları bir kaş kalemi ile doldurmalısın. Bunu yaparken de mümkün olduğunca doğal bir sonuç elde etmek için, kaş kıllarının görünümünü taklit ederek minik çizgiler çekmelisin. Gerçek kaş kılına yakın bir sonuç elde etmek için de kullandığın kaş kaleminin ucu çok ince olmalı ve doğal bir bitişe sahip olmalı.

L’Oréal Paris Skinny Definer kaş kalemlerinin en iyi özellikleri, kaş kılı kadar ince bir uca sahip olmaları. Bu sayede tüm boşlukları doğal bir şekilde doldurabilir, doğal bir kaş makyajı elde edebilirsin. Artık hiç birimiz öyle yoğun ve kalemle keskin bir şekilde çizilmiş kaş makyajlarını kullanmıyoruz, makyaj trendleri tamamen doğal görünümlere doğru yöneliyor. L’Oréal Paris Skinny Definer kaş kalemi ise bir kaş kaleminden beklediğimiz her şeyi karşılıyor: İncecik ve doğal bir sonuç, kolay uygulama, kaş rengiyle uyum ve kalıcı bir etki…

L’Oréal Paris Skinny Definer Kaş Kalemlerinin Yapısı

L’Oréal Paris Skinny Definer Kaş Kalemlerinin Yapısı

Kaş makyajında doğal ve belirgin bir görünüm elde etmek için kaş kaleminin hem ince uçlu olması hem de doğal renk yoğunluğuna sahip olması gerek. Bir türlü rengini vermeyen kaş kalemleri kaş dökülmesine varan sorunlar yaratırken, çok yoğun pigmentasyonlu kaş kalemleri ise doğallıktan uzaklaştırabiliyor.

L’Oréal Paris Skinny Definer kaş kalemlerinin yapıları tam kararında, tek bir çizgi ile neredeyse bir kaş kılını birebir çizmek mümkün. Boşlukları olan seyrek ve ince kaşları bu kaş kalemi ile saniyeler içinde doğal ve belirgin bir görünüme kavuşturmak çok kolay. Formülü yumuşak olduğu için tek hamlede yeteri kadar renk veriyor ve incecik ucu sayesinde de kontrollü bir şekilde uygulanabiliyor. Üstelik bu kaş kalemi suya, topaklanmaya ve bulaşmaya karşı da son derece dayanıklı. Tüm gün kalıcı ve doğal kaş makyajı için Skinny Definer favorimiz!

L’Oréal Paris Skinny Definer Kaş Kalemi Renkleri

L’Oréal Paris Skinny Definer Kaş Kalemi Renkleri

Skinny Definder kaş kalemlerinin bu kadar iyi olmalarının diğer bir sebebi ise tüm kaş renkleri ile uyumlu olmaları. Doğal bir sonuç elde etmek için kullanacağın kaş kalemi renginin, kaşlarınla aynı renkte olmasına dikkat etmelisin.

L’Oréal Paris Skinny Definer kaş kalemlerinin toplam 5 rengi bulunuyor. Sarışınlardan esmerlere, ihtiyaç duyulabilecek en doğal kaş renklerini barındırıyor. Hem doğal renkler hem de ince ucu sayesinde de, bu kaş kalemiyle yaptığın kaş makyajları kendi kaşın gibi görünüyor.

L’Oréal Paris Skinny Definer 103 Dark Blonde rengi sarışınlar için son derece uygun bir renk. 104 Chatain biraz daha küllü bir tona sahip. 105 Brunette sıcak tonu ve 108 Dark Brunette ise soğuk tonuyla kumrallar için doğru renklerden. 109 Ebony rengi ise soğuk ve koyu rengiyle esmerler için en kullanışlı renk.

L’Oréal Paris Skinny Definer Kaş Kalemi Nasıl Uygulanır?

L’Oréal Paris Skinny Definer Kaş Kalemi Nasıl Uygulanır?

Doğal kaş görünümü elde etmek için, kendi kaş şeklinden uzaklaşmadan boşlukları doldurarak ilerleyebilirsin. İlk önce L’Oréal Paris Skinny Definer kaş kaleminin arkasındaki ince kaş fırçası ile kaşlarını yukarı doğru tara. Kaşlarındaki boşlukları, tek tek kaş kıllarının şeklini takip ederek doldur. Doğal bir bitiş elde etmek için arada tekrar kaş fırçası ile tara. Kaşının dış kontürünü belirginleştirmek için son adımda kaşlarını aşağı doğru tara ve yine keskin çizgiler kullanmadan kaşlarının üst sınırını belirginleştir.

En son tekrar kaş fırçası ile kaşlarını tarayarak belirginleştir. İşte bu kadar basit! L’Oréal Paris Skinny Definer kaş kalemi ile saniyeler içerisinde çok doğal ve belirgin bir kaş makyajı yapmak çok kolay. Tüm gün boyunca her koşula dayanıklı formülü ile kalıcı kaş makyajında en doğal bitişi verdiği için L’Oréal Paris Skinny Definer kaş kalemlerini bir an önce denemelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler