loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Telescopic Lift Maskara

Favoriye Ekle

Son zamanların en merak edilen maskarası L’Oréal Paris Telescopic Lift Maskara yorumlarımızla karşındayız!

Kirpiklere lifting etkisi veren maskaralar her zaman radarımızda; yeni çıkan tüm maskaraları hemen deneyip yorumlarımızı paylaşıyoruz. Bu yazımızın baş kahramanı ise herkesin en merak ettiği maskaralardan biri olan L’Oréal Paris Telescopic Lift Maskara.

Kirpiklere anında lifting ve uzunluk etkisi veren L’Oréal Paris Telescopic Lift Maskara yorumlarımız için okumaya devam et!

L’Oréal Paris Telescopic Lift Maskara

L’Oréal Paris Telescopic Lift Maskara

Çıktığı ilk günden beri Makyaj.com editörleri olarak bizde büyük bir merak uyandıran L’Oréal Paris Telescopic Lift Maskara’yı deneme fırsatını bulduk ve soluğu hemen burada aldık. Kirpiklere lifting etkisi veren maskaralar son dönemde oldukça popüler.

L’Oréal Paris Telescopic Lift Maskara’nın vaadleri de son derece cezbedici: Lifting etkisi, hacim ve 5 mm’ye kadar daha uzun kirpikler! Bugüne kadar hiç görmediğimiz fırça yapısı ise ayrı bir merak uyandıran bu maskara, gerçekten de hakkında bu kadar konuşulmayı hak ediyor.

Şimdi L’Oréal Paris Telescopic Lift Maskara yorumlarımıza geçmeden, bu maskaranın özelliklerine daha yakından bakalım…

L’Oréal Paris Telescopic Lift Maskara Özellikleri

L’Oréal Paris Telescopic Lift Maskara Özellikleri

Bakışlarına yeni bir boyut katmak istiyorsan, kirpiklerinin daha uzun, kalkık ve hacimli görünmesini seviyorsan, L’Oréal Paris Telescopic Lift Maskara tam sana göre demektir. Bu maskaranın özellikleri ise şu şekilde:

  • Lifting, uzunluk ve hacim etkisini bir arada veriyor.
  • Özel çift taraklı fırçası, kirpikleri kaldırıyor, tek tek ayırıyor, hacim ve +5 mm uzunluk* veriyor.
  • Seramidlerle zenginleştirilmiş formülü kirpiklere bakım yapıyor.
  • Bu formül sayesinde maskara topaklanmıyor, lekelenmiyor ve bulaşmıyor.
  • Lifting etkisi tüm gün sürüyor.
  • En kısadan uzuna tüm kirpikleri yakalıyor.
  • Ağırlık yapmıyor.
  • Hassas gözlerin kullanımı için uygun.

 

*Instrumental test, 25 kadın

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L’Oréal Paris Telescopic Lift Maskara Yorumları

L’Oréal Paris Telescopic Lift Maskara Yorumları

Öncelikle bu maskara hakkında söylememiz gereken şey, daha önce hiç görmediğimiz bir fırça yapısına sahip olması. İnce ve yassı bu maskara fırçasının ortasındaki çift kıllar, en kısa kirpiklerimizi bile kavrama özelliğine sahip. En inatçı ve düz kirpikleri bile çok iyi kaldırıyor.

Fırçanın yan kısımlarındaki biraz daha uzun kıllar ise kirpikleri tek tek ayırma, hacim ve uzunluk verme konusunda çok başarılı. İlk önce maskarayı fırçanın orta kısmıyla uyguladıktan sonra, yan kısmı ile son adımda kirpiklerini taradığında farka inanamayacaksın.

L’Oréal Paris Telescopic Lift Maskara’yı uyguladıktan sonra verdiği lifting etkisi gün boyu sürdü ve kirpiklerimizde düşme olmadı. Ayrıca formülü gerçekten de topaklanmıyor, göz altına akmıyor ve dökülmüyor. Kısa ve düz kirpiklerimize verdiği kaldırma, uzunluk ve hacim etkisine biz bayıldık, senin de dener denemez bağımlısı olacağına eminiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler