loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Telescopic Maskara

Favoriye Ekle

Upuzun ve tek tek ayrılmış kirpikler için L’Oréal Paris Telescopic Maskara yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Tek tek ayrılmış ve olduğundan çok daha uzun görünen kirpikleri kim istemez ki? Gözleri anında belirginleştiren ve bakışları dikkat çekici bir hale getiren uzun kirpik görünümü birçoğumuzun hedefi. Bugünkü yazımızın baş kahramanı ise L’Oréal Paris’in en sevilen maskaralarından biri olan Telescopic maskara. Eğer sen de kısa kirpiklere sahipsen ve upuzun bir kirpik görünümü arıyorsan, Loreal Telescopic Maskara yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

L’Oréal Paris Telescopic Maskara

L’Oréal Paris Telescopic Maskara

L’Oréal Paris Telescopic Maskara, aslında L’Oréal Paris’in en kıdemli ve herkes tarafından sevilen maskaralarından biri. Özellikle de Tiktok viral maskara olma özelliği ile bu de tekrar radarımıza girdi! Son dönemdeki maskara çeşitliliğinin hepimizin başını döndürdüğü bir gerçek. Evde kirpik liftingi etkili, hava kadar hafif formüllü, ceylan göz etkili maskaraların her biri bizi büyülerken, zaman zaman da eski favorilerimize dönmek her zaman yüzümüzü güldürüyor

L’Oréal Paris Telescopic Maskara, incecik taraklı fırçası ile en kısa kirpikleri bile kavrayan, tek tek ayıran ve uzatan bir maskara. Adı üstünde “teleskopik” uzunlukta kirpikler, bakışlara anında çekici bir hava katıyor. Bu görünümü elde etmek için takma kirpik takmak artık geride kaldı! Kirpiklerini uzatarak taa kaşlarına kadar değmesini sağlayacak bir maskara arıyorsan, doğru yerdesin!

L’Oréal Paris Telescopic Maskara’nın Özellikleri

L’Oréal Paris Telescopic Maskara’nın Özellikleri

Tiktok'ta viral olan ve anında stokları tükenen Loreal Telescopic Maskara'nın özellikleri ise şöyle:

  • Kirpiklere ekstrem uzunluk veriyor.
  • Kirpikleri tek tek ayırıyor ve yapışmalarına engel oluyor.
  • Kat kat uygulamaya müsait bir formüle sahip.
  • Tek katta, anında uzun kirpik etkisi veriyor.
  • Gün boyu topaklanmaya ve bulaşmaya dayanıklı bir formüle sahip.
  • Son derece ulaşılabilir bir fiyata sahip.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L’Oréal Paris Telescopic Maskara Nasıl Uygulanır?

L’Oréal Paris Telescopic Maskara Nasıl Uygulanır?

Loreal Telescopic Maskara’yı bu anlattığımız özellikleri sayesinde uygulaması son derece kolay. Eğer kirpiklerin düzse ve daha kıvrık olmalarını istiyorsan, öncesinde kirpik kıvırıcıyla kıvırabilirsin. Sonrasında, L’Oréal Paris Telescopic Maskara’yı uyguladığında, tek katta kirpiklerin tek tek ayrıldığını ve upuzun göründüğünü fark edeceksin.

L’Oréal Paris Telescopic Maskara’yı temizlemesi, uygulaması kadar kolay. Çift fazlı bir makyaj temizleyiciyle, fazla ovuşturmaya gerek kalmadan temizleyebilirsin. Telescopic maskaratı kullandığımız süre boyunca, makyajımızı temizlerken pamukta hiç dökülmüş bir kirpik de görmedik. Bu da, bu maskaraya olan bağlılığımızı kat kat arttırdı. Eğer sen de tek tek ayrılmış, upuzun kirpiklerin olsun istiyorsan, tüm zamanların en iyi maskaralarından olan L’Oréal Paris Telescopic Maskara’yı bir an önce denemelisin.

L’Oréal Paris Telescopic Ekstra Black Maskara

L’Oréal Paris Telescopic Ekstra Black Maskara

L’Oréal Paris Telescopic Eksta Black Maskara’nın en önemli özelliği, uzun, belirgin ve ekstra siyah kirpik görünümü vermesi. Telescopic Maskara’nın fırçası, en kısa kirpikleri bile kavrayarak uzatmaya yarıyor. Böylece, ne kadar kısa kirpiklerin olursa olsun, tek tek ayrılarak upuzun oluyor.

L’Oréal Paris Telescopic Maskara’nın formülü, siyah karbonlar içeriyor. Bu da kirpiklerin yoğun siyah görünüme kavuşup belirginleşmesini sağlıyor. Yumuşak formülü kirpiklere çok kolay uygulandığı gibi gün içerisinde dökülme, akma ve bulaşma yapmıyor.

L’Oréal Paris Telescopic Maskara’nın en sevdiğimiz özelliğini ise son sakladık: İncecik, taraklı fırçası alt kirpiklere inanılmaz kolay uygulanıyor. Normalde tombul maskara fırçalarıyla alt kirpiklerimize maskara uygularken zorlanabiliyoruz ve bulaştırabiliyoruz. Telescopic Maskara’nın fırçası o kadar ince ki, tek seferde alt kirpiklere maskarayı bulaştırmadan uygulaması son derece kolay.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/