loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris True Match Kapatıcı

Favoriye Ekle

L’Oréal Paris’in yenilenen formülü ile ciltle harika bir uyum yakalayan True Match kapatıcısını inceliyoruz!

Kapatıcılar belki de makyaj rutinimizin en önemli yardımcıları. Doğal, kusursuz ve aydınlık bir ten makyajı için ince yapılı ve örtücülüğü yüksek bir kapatıcı bulduğumuzda ona sarılıyor ve kesinlikle bırakmıyoruz! Son zamanlarda deneyip çok sevdiğimiz L’Oréal Paris’in True Match kapatıcısı da bir kapatıcıdan tüm beklentilerimizi karşıladı! Eğer sen de kapatıcı adımına bizim gibi önem veriyorsan, True Match kapatıcıyı çok seveceksin!

L’Oréal True Match Kapatıcı

Yorgun geçen günlerin eseri göz altı kusurlarını gizleyen, sivilceleri ve lekeleri yok eden, cilt tonunu eşitleyen ve tüm bunları yaparken cildi çok doğal bir şekilde aydınlatan bir kapatıcı bulduk desek?

L’Oréal True Match kapatıcı zaten uzun zamandır severek kullandığımız bir kapatıcıydı fakat geçtiğimiz aylarda yenilenen formülü ile tekrar karışımıza çıkınca yeniden denedik ve kelimenin tam anlamıyla bayıldık!

L’Oréal True Match Kapatıcının Yapısı

L’Oréal True Match Kapatıcının Yapısı

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

İncecik likit bir yapıya sahip L’Oréal True Match kapatıcı, ten rengiyle birebir uyum yakalıyor ve son derece doğal bir görünüm veriyor. Ciltle yakaladığı bu gerçek uyum sayesinde sanki hiç kapatıcı kullanmamış gibi bir görüntü çıkıyor ortaya.

Göz altı morluklarını, sivilce izlerini, lekeleri ve kızarıklıkları bu ince yapısıyla çok iyi bir şekilde gizlediği için L’Oréal True Match kapatıcıya bizim küçük bir sırrımız diyebiliriz! Özellikle L’Oréal True Match fondöten ile birlikte o kadar uyumlular ki, ten makyajımız bittiğinde “yokmuş gibi” görünüyor.

L’Oréal True Match Kapatıcının Renkleri

L’Oréal True Match Kapatıcının Renkleri

Doğru rengi seçmek, kapatıcının doğal durması için en önemli adımlardan. Ten renginle aynı veya en fazla bir ton açık kapatıcıyı göz altlarına uyguladığında çok daha doğal bir sonuç elde edebilirsin.

True Match Kapatıcı Tonları, 8 farklı renk seçeneği ile kendi cilt tonuna birebir uyan doğru kapatıcı rengini bulman son derece kolay. Eğer çok açık tenliysen, True Match kapatıcı 1N Ivory rengi sana uyacaktır. Eğer göz altı morluklarını nötrlemek istiyorsan pembe alt tonuyla True Match kapatıcının 2R/C Rose rengini tercih edebilirsin. Buğday tenliysen True Match kapatıcı 4N Beige rengi sana tam olacaktır. 

L’Oréal True Match Kapatıcı Nasıl Uygulanır?

L’Oréal True Match Kapatıcı Nasıl Uygulanır?

L’Oréal True Match kapatıcı ince ve likit bir yapıya sahip olduğu için çok kolay dağılıyor. Kapatıcı fırçası veya nemli makyaj süngeri ile uygulanabileceği gibi, parmaklarla da son derece kolay uygulanabiliyor. Fondöten ile birleştiğinde de hiç ağırlık yapmayıp yoğun bir görüntü vermediği için, istenen kapatıcılık elde edilene kadar üst üste rahat bir şekilde de uygulanabiliyor, çünkü varlığı gerçekten hiç belli olmuyor!

Yorgunluk izlerini gizlemek, sivilce izlerini ve lekeleri kapatmakla beraber, L’Oréal True Match kapatıcı, cildi aydınlatmak için de harika bir seçenek. Göz altlarına ters üçgen şeklinde uyguladıktan sonra, alnın ve çenenin ortasına da uygulandığında, cildi çok doğal bir şekilde aydınlatmış oluyor. 

Cildinden birkaç ton daha açık True Match kapatıcıyı dudaklarının etrafına ince bir çizgi halinde uygulayarak dudaklarını daha büyük gösterebilir, kaşlarının altına uygulayarak kaşlarını daha kalkık gösterebilirsin. Hatta bu sefer koyu tonunu burun kenarlarına, açık tonu tam üstüne çizgi halinde uygulayarak burnunu daha ince ve kalkık gösterebilirsin!

L'Oréal Paris True Match Kapatıcı Yorumları

L'Oréal Paris True Match Kapatıcı Yorumları

L'Oréal Paris True Match kapatıcı kullananların yorumları ise şöyle;

Işıl;

"L'Oréal Paris True Match kapatıcı özellikle doğal ten makyajlarında sık sık tercih ettiğim bir kapatıcı. Göz altlarına çok doğal, aydınlık bir etki veriyor. Bu yüzden yüzümün diğer bölgelerini de aydınlatmak için severek kullanıyorum."

Tuğçe;

"Yapısı o kadar hafif ve ince ki, sürer sürmez çok kolay bir şekilde dağılıyor. Fırçaya veya makyaj süngerine ihtiyaç duymadan, parmaklarımla bile dağıtabiliyorum. Cildim kuru olduğu için benim için bir kapatıcının en önemli özelliği çizgilere dolmaması ve yokmuş gibi durması. L'Oréal Paris True Match kapatıcı, aradığım tüm bu özellikleri bana verdiği için çok severek kullanıyorum."

L'Oréal Paris True Match Kapatıcı renk skalası

Gün boyu cildinde “yokmuş gibi” görünecek ama aynı zamanda tüm cilt kusurlarını usta bir şekilde gizleyecek, ince yapılı ama çok etkili bir kapatıcı arıyorsan, L’Oréal Paris True Match kapatıcıyı bir an önce denemelisin! Sonrasında bize teşekkür edeceksin! :)

Editörün Not: Bir dahaki "Loreal Paris True Match Göz Altı Kapatıcısı" aramanda, ten makyajında gerçek uyumu yakalamak için L'Oréal Paris True Match Kapatıcı ve
Fondöten ile Gerçek Uyum  göz atmayı unutma!"

Yorumlar

1 Yorum

Makyaj.com Üyesi 25 May 2020 - 03:11

Ince yapisi ve efsane bir kapaticilik ozelligi var cok dogal duruyor

2 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
2 Kişi faydalı buldu
25 May 2020 - 03:11

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler