loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris True Match Serum Fondöten

Favoriye Ekle

Cilt dolgunlaştıran renkli serum L’Oréal Paris True Match Serum Fondöten’i denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

Cilt bakım rutinimiz, en az makyaj rutinimiz kadar uzun adımlar içeriyor ve kusursuz cildin en önemli adımlarından birinin cilt bakımı olduğunu artık hepimiz çok iyi biliyoruz. Son dönemde karşımıza çıkan cilt bakımı etkili makyaj malzemelerini çok severek kullanırken, şimdi bambaşka bir ürünle tanıştık: L’Oréal Paris True Match Serum Fondöten’e makyaj etkili cilt bakım ürünü demek yanlış olmaz! Artık cilt bakım ürünümüz kendi cilt tonumuzda ve biz bu fikre duyar duymaz bayıldık.

Eğer hazırsan, L’Oréal Paris True Match Nude Serum Fondöten kullananlar olarak yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

Yeni dönem: Cilt bakımı ve makyaj bir arada

Yeni dönem: Cilt bakımı ve makyaj bir arada

Son zamanlarda cilt bakımı gittikçe popülerliğini artırıyor. Eskiden sadece cildimizi iyi bir şekilde temizleyip nemlendirirken, şimdi serumlar, maskeler, peelingler, esanslar, gua sha masajı gibi adımları rutinimize ekledik. Kullandığımız makyaj malzemelerinin cilt bakımı etkisine sahip olması ise önceliğimiz. Formülünde hyaluronik asit, kil, E vitamini, aloe vera gibi içerikler barındıran makyaj malzemeleri ile cildimizin kusursuz görünmesini sağlarken, aynı zamanda da düzenli kullanımda cilt kalitemizin artmasını sağlayabiliyoruz. Hatta bu konuda en sevdiğimiz fondötenlerin başında ise tüm zamanların en iyilerinden biri olan True Match Fondöten geliyor.

Şimdi ise bu konunun bir üst seviyesiyle karşılaştık: Ten renginde cilt bakımı! Günlük kullandığın yüz serumunun kendi cilt tonunda olduğunu, cildine bakım yaparken aynı zamanda da kusurları gizleyerek cilt tonunu eşitlediğini düşünsene! Neyse ki bu bir hayal değil: L’Oréal Paris True Match Nude Serum Fondöten sayesinde cilt serumumuz artık kendi ten rengimizde… Tiktok'ta bir anda viral olan bu serum fondötene şimdi gel daha yakından bakalım!

L’Oréal Paris True Nude Match Serum Fondöten’in Özellikleri

L’Oréal Paris True Match Serum Fondöten’in Özellikleri

Tek bir damlasıyla anında ışıltılı ve eşitlenmiş cilt görünümü sunan Loreal True Match Serum Fondöten, cildi dolgunlaştırma özelliğine sahip. Cildi nemlendirme, daha eşitlenmiş ve ışıltılı bir görünüm verme konusunda hem bir cilt bakımı serumu hem de bir fondöten gibi görev görüyor. Kısacası serum gibi cildi dolgunlaştırıyor, fondöten gibi eşitlenmiş ve ışıltılı bir görünüm veriyor. L’Oréal Paris True Match Serum Fondöten’in özelliklerini sıralamak gerekirse;

-       %1 saf hyaluronik asit içeriği ile cildin dolgunlaşmasını sağlıyor.

-       Işığı yansıtan pigmentleri sayesinde cildin aydınlık ve parlak görünmesini sağlıyor.

-       Çok hafif bir formüle sahip, ciltte çok kolay dağılıyor.

-       Ciltteki renk eşitsizliklerini gidererek, her yerde eşit tonda görünmesini sağlıyor.

-       Cildin gün boyu nemlenmiş görünmesini sağlıyor.

-       Düzenli olarak kullanıldığında ince çizgi ve kırışıklık görünümün azalmasını sağlıyor.

-       6 haftalık kullanımdan sonra yanaklarda daha dolgun bir görünüm sağlıyor (Klinik skorlama, 42 kişi)

-       Hassas ciltlerin kullanımı için son derece uygun

L’Oréal Paris True Match Serum Fondöten Renkleri

L’Oréal Paris True Match Serum Fondöten Renkleri

True Match Serum renkleri toplam 3 farklı seçenekte sunuluyor. Çok açık / beyaz tenliler için 0.5 – 2 Very Light rengi, açık ve orta tenliler için 2-3 Light rengi ve orta-esmer tenliler için 3-4 Light Medium renkleri bulunuyor.

L’Oréal Paris True Match Serum Fondöten Nasıl Uygulanır?

L’Oréal Paris True Match Serum Fondöten Nasıl Uygulanır?

Cilt bakımını aksatmak istemediğin ama cildinin de daha eşit tonda ve kusursuz görünmesini istediğin zamanlarda L’Oréal Paris True Match Serum Fondöten’i temiz cildine tıpkı bir serum gibi uygulayabilirsin. Uygularken de fondötenini nasıl uyguluyorsan, aynı adımları izleyebilirsin.

Loreal True Match Serum’a dair en sevdiğimiz şeylerden biri de ciltte çok kolay dağılıyor olması. Bir fondöten gibi uzun uzun dağıtmaya ve homojen olmasını sağlamaya gerek kalmıyor. Bu sayede de hem makyaj fırçası, hem de makyaj süngeri ile uygulanabildiği gibi, serum gibi elle de çok rahat uygulanabiliyor. Ciltle anında bütünleşiyor ve canlı, parlak bir görünüm veriyor.

L’Oréal Paris True Match Serum Fondöten Kullananlar ve Yorumları

L’Oréal Paris True Match Serum Fondöten Kullananlar ve Yorumları

Loreal True Match serum kullananlar, cilt dokularının çok daha eşit, parlak ve ışıltılı göründüğünü söylüyorlar. Bu serum fondöten renk eşitsizliklerini giderirken aynı zamanda ciltte rahat bir his bırakıyor.

True Match serum’u kullananlar ciltlerinde gün boyu nemli bir his olduğunu ve cilt dokularının pürüzsüz göründüğünü de söylüyorlar*. Biz de tüm bu yorumlara katılıyoruz. True Match Serum uyguladığımız günlerde cildimiz olduğundan daha canlı, nemli ve ışıltılı görünüyor.

(Kişisel değerlendirme, 1 hafta, 104 kişi)

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler