loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Unbelieva Brow Kaş Şeffaf Maskarası

Favoriye Ekle

Kaşları uzun süre sabitleyen L’Oréal Paris Unbelieva Brow Şeffaf Kaş Maskarası’nı birlikte inceliyoruz!

Yukarı doğru taranmış kaş trendi, son zamanlarda en çok dikkatimizi çeken makyaj görünümlerinden. Lifting etkisi yaratan yukarı taranmış kaş görünümünü elde etmek için de uzun süre kalıcı çok sık tercih ediliyor. L’Oréal Paris Unbelieva Brow Şeffaf Kaş Maskarası ise dener denemez bizden geçer not alan, en kalıcı şeffaf kaş maskaralarından biri oldu. Bu yazımızda, Loreal Unbeliva Brow kaş maskarasını tüm detaylarıyla inceliyoruz ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz…

L’Oréal Paris Unbelieva Brow Şeffaf Kaş Maskarası

L’Oréal Paris Unbelieva Brow Şeffaf Kaş Maskarası

Yukarı doğru taranmış kaş modelleri, son zamanların en popüler makyaj trendlerinden. Yüze anında lifting etkisi veren bu kaş modelini ise uzun süre korumak epey zor olabiliyor. Asi kaşların tüm gün sabit kalmaları için gerçekten de güçlü formüle sahip kaş maskaraları kullanmak gerekiyor. Biz de madem bu kaş makyajı trend oldu, bulabildiğimiz tüm şeffaf kaş maskaralarını denedik ve hangisinden en yüksek performansı aldığımızı seninle de paylaşmak istedik. NYX Professional Makeup’ın Brow Glue Kaş Maskası’ndan sonra, L’Oréal Paris Unbelieva Brow Şeffaf Kaş Maskarası ile de tanıştık ve kaş makyajı için en kalıcı kaş maskaralarından biri daha bizden geçer not aldı.

L’Oréal Paris Unbelieva Brow Şeffaf Kaş Maskarası’nın Yapısı

L’Oréal Paris Unbelieva Brow Şeffaf Kaş Maskarası’nın Yapısı

Kaşlarını şekillendirirken zorluk yaşıyorsan, kaş makyajını yaptıktan sonra gün boyu kalıcı olmalarını ve asi kaşlarının düzenli görünmesini istiyorsan, L’Oréal Paris Unbelieva Brow Şeffaf Kaş Maskarası kullanabileceğin en iyi şeffaf maskaralarından biri. Yukarı doğru taradığın kaşlarını gün boyu sabitlemeye yetecek kadar güçlü bir formüle sahip. En güzel kısmı ise gün içerisinde dökülmüyor, suya dayanıklı ve bulaşmıyor. Eğer altına bir kaş kalemi veya kaş pomadı kullanarak kaşlarını doldurursan, kullandığın kaş ürünün etkisini de 3 katına kadar artırıyor ve kaş makyajının daha kalıcı olmasını sağlıyor.

Loreal Unbelieva Brow kaş maskarasının özellikleri ise şu şekilde:

- Suya ve bulaşmaya dayanıklı

- 30 saate kadar kalıcı*

- Özel tasarımlı mini fırçası ile çok kolay uygulanıyor.

- Hem tek başına hem de kaş kalemi ile birlikte kullanılabiliyor.

- Normal bir kaş ürününü performansını 3 kata kadar artırmaya yardımcı oluyor.

- Kaşlarda gün içerisinde kalıntı bırakmıyor.

 

Tüketici testi, 125 kadın

L’Oréal Paris Unbelieva Brow Şeffaf Kaş Maskarası Nasıl Uygulanır?

L’Oréal Paris Unbelieva Brow Şeffaf Kaş Maskarası Nasıl Uygulanır?

L’Oréal Paris Unbelieva Brow Şeffaf Kaş Maskarası’nı istersen tek başına kaşlarının daha belirgin ve düzenli görünmesi için kullanabilir, istersen de kaş kalemi ile kaşlarındaki boşlukları doldurduktan sonra gün boyu sabit kalmalarını sağlamak için kullanabilirsin.

Eğer kaşlarını doldurmadan belirginleştiriyorsan, L’Oréal Paris Unbelieva Brow Şeffaf Kaş Maskarası’nı tek başına kullanabileceğini söylemiştik. Bu aşamada kaşlarına daha düzenli bir görünüm vermek için kaşlarının baş kısmından orta kısmına kadar yukarı doğru tarayabilirsin. Orta kısmından kuyruk kısmına doğru da 45 derecelik açıyla yukarı doğru tarayarak sabitleyebilirsin.

Eğer kaşlarında boşluklar varsa ve kaşlarını şekillendirmek için kaş kalemi veya kaş pomadı gibi ürünler kullanıyorsan, ilk adımda kaşlarını bu ürünlerle şekillendirebilirsin. Uyguladığın kaş ürünlerinin 1-2 dakika sabitlenmesine izin verdikten sonra, kaşlarını sabitlemek için L’Oréal Paris Unbelieva Brow Şeffaf Kaş Maskarası’nı yukarıda anlattığımız şekilde top coat olarak uygulayabilirsin. Bu sayede kaş makyajının gün boyu sabit kaldığını, bulaşmadığını ve etkisini kaybetmediğini göreceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler