loader

Deniyoruz: L’Oréal Paris Unlimited Maskara ile Kirpiklerde Lifting Etkisi

Favoriye Ekle

L'Oréal Paris'in kirpik liftingi etkili yeni Unlimited maskarasını deniyoruz!

Kısa ve düz kirpiklere sahipsen, bugüne kadar eminiz ki kirpik kıvırıcılar en yakın arkadaşların olmuştur. Daha kıvrık, kalkık ve uzun görünen kirpik görünümü için

kirpik liftingi uygulamasını bile denemiş olabilirsin. İşte sana güzel haber: L’Oréal Paris’in Unlimited maskarası ile kalkık, kıvrık ve uğuzun kirpiklere sahip olabilirsin. Bundan sonra "Kirpiklerinde ne var?" sorusunu duymaya hazır ol!

L’Oréal Paris Unlimited Maskara Yapısı

L'Oréal Paris Unlimited Maskara

Bükülebilen Çift Açılı Fırça

Kirpik liftingine hem uzun zaman, hem de azımsanmayacak ölçüde bir bütçe ayırmayı artık unutabilirsin çünkü artık L’Oréal Paris Unlimited maskara var. Bükülebilen çift açılı fırçası ile en kısa kirpikleri bile kökünden kavrayarak kaldıran ve kıvıran bu maskara, hayallerimizdeki kirpik görünümünü bize veriyor.

Konik Şeklindeki Fırçası

L’Oréal Paris Unlimited maskaranın gövdesi bükülebiliyor ve bu sayede hem uygulama kolaylığı sağlıyor hem de kirpikleri daha iyi kavramaya yarıyor. Tabii bununla da kalmıyor ve konik şekildeki fırçası da esnek bir şekilde hareket ettiği için en kısa kirpikleri bile atlamadan tutuyor ve dipten kaldırarak inanılmaz bir kıvrıklık kazandırıyor. Sonuç ise kirpik liftingi etkisinde upuzun ve kıvrık kirpikler!

L’Oréal Paris Unlimited Maskara'nın Özellikleri

L’Oréal Paris Unlimited Maskara'nın Özellikleri

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Ultra Siyah, Ultra Yoğun

L’Oréal Paris Unlimited siyah maskara kirpikleri mükemmel bir şekilde kıvırdığı gibi aynı zamanda tek tek ayırma ve yoğunlaştırma özelliğine sahip. Bunu yaparken de abartıdan uzak, doğal bir görünüm veriyor. Muhteşem değil de ne! Kirpiklere ultra siyah bir görünüm verdiği için hem hacim, hem lifting etkisiyle kirpikler "Buradayız!" diyor.

24 Saat Kalıcı

Ultra yoğun ve ultra siyah bir etki veren bu maskaranın en sevdiğimiz diğer bir özelliği de 24 saat boyunca kalıcı olması. Yani kirpiklere verdiği kıvrıklık bir süre sonra düşmüyor, aksine gün boyu kalıcı bir etki veriyor.

Unlimited maskaranın dayanıklılığını

test ettiğimiz bu makalemize göz atmayı unutma!L’Oréal Paris Unlimited Maskara Nasıl Kullanılır?

Kirpiklerde Lifting Etkisi

Göz makyajını tamamladıktan sonra, kıvrık ve uzun kirpiklere kavuşmak için o büyük hileyi yapman yeterli: L’Oréal Paris Unlimited maskaranın gövdesini bük ve fırçasını kirpik diplerine oturt. Bükülen fırçası sayesinde zaten hiç zorlanmayacaksın. Uyguladıktan sonra kirpiklerinin uzun ve kıvrık görünümü seni şaşırtacak, buna eminiz! 

L'Oréal Paris Unlimited Maskara Kullananlar

L'Oréal Paris Unlimited Maskara Kullananlar

Maskara seçiminde arkadaşlarımızın veya o maskarayı kullananların yorumunu göz önünde bulunduruyoruz. Eğer en yakın arkadaşımız bize bir maskarayı çok överse, ilk iş denemek istiyoruz. İşte tam da bu yüzden L'Oréal Paris Unlimited maskara kullananların yorumunu senin için bir araya getirdik!

Kullanıcı Yorumları

Merve;

"Kirpiklerim her zaman çok kısa ve düzdü. Maskarayı ne kadar yoğun uygularsam uygulayayım, birkaç saat sonra kirpiklerim yine düzleşiyordu. Loreal Paris Unlimited maskaranın en sevdiğim tarafı etkisini gün boyu kaybetmemesi oldu. Kirpikleri gerçekten kaldırıyor ve akşama kadar da kıvrık kalıyorlar."

Cansu;

"Benim için kirpiklerimin uzun ve aynı zamanda dolgun görünmesi önemli. Bazen hiç göz makyajı yapmadan sadece maskara uygulamayı seviyorum. Böyle durumlarda Unlimited maskaranın kirpiklere verdiği kıvrık ve hacim etkisi tek başına bile bir göz makyajı olarak yeterli oluyor benim için."

Editörün Önerisi: Eğer L'Oréal Paris maskaralarını seviyorsan ve yaz için suya dayanıklı bir maskara arıyorsan, L'Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof maskarayı da denemelisin. Tüm detayları bu makalemizden öğrenebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler