loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara

Favoriye Ekle

Hem kirpiklerde lifting etkili, hem de suya dayanıklı bir maskara önerisi ister misin? L’Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof maskarayı denedik ve şimdi tüm detaylarıyla anlatıyoruz!

L’Oréal Paris’in kirpiklere lifting etkisi veren Unlimited Maskarası bizim için en iyi rimeller listemizin değişmez üyesi. Ne şanslıyız ki şimdi de bu kadar çok sevdiğimiz bir maskaranın suya dayanıklı versiyonu ile tanıştık. Kirpiklere anında verdiği lifting etkisi ve suya dayanıklılık özelliğiyle L’Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara bu yazımızın baş rolünde! Bakalım bu waterproof maskara, söylendiği kadar iyi mi?

Editörün Önerisi: Cansu Yeğin ile birlikte Youtube kanalımızda L'Oréal Paris Very Different Waterproof Maskara'yı denediğimiz videoyu izlemeyi unutma!

L’Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara

L’Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara

Bambaşka bir waterproof deneyimine hazır mısın? Bu suya dayanıklı maskara, bugüne kadar kullandıklarından çok farklı. Neden mi? Çünkü 48 saate kadar dayanıklı formülü, sadece ılık suyla çıkıyor. Her duruma o kadar dayanıklı, akmayan ve bulaşmayan bir maskara ki, bu kadar kolay çıkabiliyor olması, suya dayanıklı makyajı çıkarma zorluğunu tamamen geride bıraktı.

Unlimited maskaranın kirpiklere verdiği lifting etkisi, tüm zamanların en iyi maskaraları arasına hızlı bir giriş yapmasını sağlamıştı. Şimdi bu anında kaldıran ve uzatan etkiye, bir de Unlimited Very Different Waterproof maskaranın suya dayanıklılık özelliği eklenince, her şey değişti.

L’Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara’nın Etkisi

L’Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara’nın Etkisi

Bükülebilen fırçasıyla kirpikleri kökten kaldıran ve uzatan Unlimited waterproof maskara, aynı zamanda 48 saate varan suya dayanıklı bir formüle sahip. Tubing maskara özelliği de bulunan Unlimited Very Different Waterproof, kirpikleri bir tüp şeklinde sarıyor. Bu sayede akmayan ve bulaşmayan bir yapıya sahip olurken, ılık bir suyla da kolayca çıkıveriyor.

Eğer kirpiklerin kısa ve düzse, L’Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara’nın kirpiklerine verdiği lifting etkisi çok işine yarayacak.

L’Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara Nasıl Çıkar?

L’Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara Nasıl Çıkar?

Suya dayanıklı bir maskaranın ılık suyla kolayca çıkması seni de çok şaşırttı değil mi? Bu özellik, L’Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara’nın tubing maskara oluşundan geliyor. “Tubing maskara nedir?” diye düşünüyorsan, tüm detayları bu makalemizden öğrenebilirsin. Özel formülü ile kirpiklerin etrafını saran bu formül sayesinde, gün içinde hiç dökülme yapmıyor ve akıp bulaşmıyor. Ilık suyla da kirpiklerden kolayca ayrılan bu formül, son zamanların yükselen makyaj trendlerinden.

Deniyoruz: L'Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara_1

48 saat boyunca hiçbir şekilde akmayan, bulaşmayan, terlemeye, spora ve suya dayanıklı formüldeki bu maskaranın hemen çıkıyor olması, dediğimiz gibi suya dayanıklı makyajı temizleme problemini de böylece ortadan kaldırmış oluyor. Tek yapman gereken makyaj temizleme pamuğunu ılık suyla ıslatman ve göz makyajını temizlemen. Maskaranın kirpiklerinin etrafından kolayca kayıp gittiğini göreceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler