loader

Deniyoruz: L’Oréal Paris Wake Up & Glow Ailesi

Favoriye Ekle

Gönül rahatlığıyla “Ben aslında böyle uyandım!” diyebileceğin, seni ışıl ışıl, canlı ve enerjik gösterecek L’Oréal Paris Wake Up & Glow ailesini mercek altına alıyoruz!

Havalar ısınıp da yaz geldiğinden beri, yokmuş gibi makyajlar da favorimiz. Özellikle de “Ben aslında uyandığımda böyleyim” diyecek kadar doğal, aydınlık, ışıl ışıl ve enerjik makyajlar bu yazın en popüler trendlerinden. L’Oréal Paris’in yeni Wake Up & Glow ailesi de bu görünüm için düşünülmüş ve iddia ediyoruz, hiç bu kadar doğal, aydınlık ve enerjik görünmemiştik!

L’Oréal Paris Bonjour Nudista Aydınlık Veren Renkli Nemlendirici

L’Oréal Paris’in yeni Bonjour Nudista renkli nemlendiricisi

Yataktan uyanır uyanmaz, telefonunun alarmı ertele tuşuna basmadan anında ışıldamaya başlamak için makyajına, aydınlık etki veren bir renkli nemlendiriciyle başlamalısın. L’Oréal Paris’in yeni Bonjour Nudista renkli nemlendiricisi, doğal içerikleriyle cildi nemlendirirken aynı zamanda harika aydınlık ve enerjik bir görünüm veriyor. Ciltteki renk eşitsizliklerini doğal bir şekilde gizlerken aynı zamanda da yokmuş gibi duruyor. “Ben uyandığımda böyleyim” demek için birebir!

L’Oréal Paris Back To Bronze Mat Bronzlaştırıcı Pudra

L’Oréal Paris Back To Bronze Bronzlaştırıcı Pudra

Tam yazlık, doğal bronz bir görünüm elde etmek için de L’Oréal Paris’in yeni Back To Bronze mat bronzlaştırıcı pudrası birebir. Işıltı içermeyen, mat bitişli bu bronzer cildi çok doğal bir şekilde bronzlaştırıyor ve aynı zamanda da yok gibi duruyor. Güne bronz başlamak ve tüm yaz boyunca bronz etkiyi sürdürmek için ideal.

L’Oréal Paris Life’s a Peach Allık

L’Oréal Paris Life’s a Peach Allık

L’Oréal Paris Wake Up & Glow ailesinin en sevdiğimiz üyelerinden biri de şeftali kokulu Life’s a Peach allık. İçerisinde çok hafif altın yansımaları barındıran bu şeftali tonlu allık cilde anında enerjik ve canlı bir görünüm veriyor. Her cilt tonuna yakışabilecek bu allık, yaz boyunca elimizden düşmeyecek gibi duruyor. Özellikle bronz tene ekstra yakışan rengi ve verdiği enerjik görünüm bağımlılık yapacak cinsten!

L’Oréal Paris La Vie En Glow Aydınlatıcı Paleti

L’Oréal Paris La Vie En Glow Aydınlatıcı Paleti

Yaz demek ışıldamak demek, Wake Up & Glow ailesi ile elde ettiğimiz aydınlık ve enerjik görünümü doğal bitişli ama göz alıcı bir aydınlatıcı ile tamamlıyoruz. L’Oréal Paris La Vie En Glow aydınlatıcı paletinin Warm Glow rengi ile yüzümüzün yüksek bölgelerini aydınlattıktan sonra “yokmuş gibi” ama ışıl ışıl görünen ten makyajımızı bitiriyoruz. Bu aydınlatıcı paletlerinin yumuşacık yapısı o kadar güzel ki, aydınlatıcılar resmen cilt üzerinde eriyor ve inanılmaz doğal bir etki veriyor.

Wake Up & Glow Makyajını Tamamlayabilecek Diğer Ürünler

Doğal göz makyajı

L’Oréal Paris’in yeni La Petite Palette far paletlerinden Nudist

Cildimizde Wake Up & Glow ile elde ettiğimiz aydınlık, enerjik ve doğal görünümü yine nude tonlarda ışıltılı bir göz makyajı ile devam ettireceğiz. Bunun için L’Oréal Paris’in yeni La Petite Palette far paletlerinden Nudist’in renkleri çok uyumlu olacak. Bu far paletindeki altın ve bronz metalik renkleri gözlerimizi doğal bir şekilde boyutlandırmak için kullanıyoruz. La Petite Palette’lerin yoğun pigmentli far yapısı ve kolay uygulanması en sevdiğimiz özelliklerinden.

Deniyoruz: L’Oréal Paris Wake Up & Glow Ailesi_1

Suya dayanıklı maskaralar da yazın olmazsa olmazlarından. Sıcağın etkisiyle akmayan, bulaşmayan ve kirpiklere harika bir hacim veren L’Oréal Paris Paradise maskaranın waterproof versiyonu ile henüz tanışmadıysan bizce acele etmelisin. Bu yaz bu maskaranın makyaj çantanın vazgeçilmez üyesi olacağına garanti veriyoruz.

Parlak bitişli doğal dudak makyajı

Deniyoruz: L’Oréal Paris Wake Up & Glow Ailesi_2

Gelelim yok gibi doğal makyajımızın ışıltısını dudaklara taşımaya. Böyle aydınlık ve enerjik bir makyaja parlak dudaklar yakışır, bu yüzden bizim de rujda tercihimiz L’Oréal Paris Color Riche Shine rujların yeni renklerinden 247 Shot of Sun. Bu şeftali tonu, Wake Up & Glow makyajımıza o kadar güzel bir şekilde uyum sağladı ki, elimiz başka bir ruja gitmedi bir türlü, sana da şiddetle bu rengi öneriyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler