loader

Deniyoruz: L'Oreal Paris Wake Up and Glow Koleksiyonunun Yeni Ürünleri

Favoriye Ekle

Bizim için yazın habercisi olan, kendimizi çok daha canlı ve enerjik hissetmemizi sağlayan L’Oréal Paris’in Wake Up & Glow koleksiyonunu tek tek tüm detaylarıyla inceliyoruz!

Tıpkı geçen yaz olduğu gibi bu yaz da, gönül rahatlığıyla “Bugün böyle uyandım!” dememizi sağlayan, birkaç adımda enerjik, canlı ve sağlıklı görünmemizi sağlayan, yazın bronzluğunu cildimize taşıyan L’Oréal Paris’in yeni Wake Up & Glow koleksiyonu ile karşındayız! Aydınlatıcı makyaj spreyi, cilde bakım yapan BB ve CC kremler, karpuz ve vişne kokulu allıklar, tüm vücuda uygulanabilen bronzer, likit aydınlatıcılarla yine aklımızı başımızdan alan Wake Up & Glow koleksiyonundaki ürünlerin hepsini denedik!

L’Oréal Paris CC C’Est Magic Kızarıklık Giderici CC Krem

L’Oréal Paris CC C’Est Magic Kızarıklık Giderici CC Krem

Ciltteki renk farklılıklarını gideren, kızarıklıkları gizleyen L’Oréal Paris CC C’Est Magic CC Krem, içerisindeki incir özü ile aynı zamanda cildi 24 saate kadar nemlendirme özelliğine sahip. Yeşil renkli bu krem, içeriğindeki pigmentlerle dağılırken cilt tonuyla birebir bir uyum sağlıyor. Evrensel bir tona sahip olduğu için de tüm cilt renklerine uyuyor.

L’Oréal Paris CC C’Est Magic Kızarıklık Giderici CC Krem 2

Eğer cildinde kızarıklıklar ve renk eşitsizlikleri varsa, bu CC krem ile pürüzsüz, canlı ve enerjik bir görünüm elde etmek çok kolay. Cilde verdiği dinlenmiş etki ile makyaj yapmayacağın günlerde tek başına L’Oréal Paris CC C’Est Magic CC Krem’i tek başına kullanabilir, daha pürüzsüz bir etki için fondöteninden veya BB kreminden önce de kullanabilirsin. Verdiği enerjik, doğal ve taze etki gerçekten bir harika!

L’Oréal Paris BB C’Est Magic BB Krem

L’Oréal Paris BB C’Est Magic BB Krem

Yaz makyajının olmazsa olmazlarından biri de BB kremler. Hafif yapıları, nemlendirme özellikleri ve pürüzsüzleştirici etkileriyle makyaj ve cilt bakımını bir arada sunan BB kremler, yazın makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi. L’Oréal Paris BB C’Est Magic BB Krem de, bu yazın favorilerinden. İçerisindeki incir özü ile antioksidan özelliğe sahip olan ve cildi 24 saate kadar nemlendiren bu BB kremin verdiği eforsuz doğal görünüm bir harika.

L’Oréal Paris BB C’Est Magic BB Krem 2

4 farklı rengi olan L’Oréal Paris BB C’Est Magic BB Krem, ince ve hafif dokusu ile ciltteki kusurları çok doğal bir şekilde gizliyor. Varlığı belli olmadığı için, yokmuş gibi makyajların da bir numarası. İçerisinde bulunan, cilt rengiyle uyum sağlayan pigmentler pürüzsüz bir etki bırakıyor. SPF 20 içeriği ile cildi aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarından koruyan bu BB krem, enerjik, canlı ve taze görünüm için birebir.

L’Oréal Paris Glow Cherie Aydınlık Veren Renkli Nemlendirici

L’Oréal Paris Glow Cherie Aydınlık Veren Renkli Nemlendirici

Yazın ışıltı ve aydınlık etki veren ten ürünlerini ne kadar sevdiğimizi bilirsin. Wake Up & Glow koleksiyonundaki Glow Cherie Aydınlık Veren Renkli Nemlendirici de en doğal ve aydınlık etkiyi veren kremlerden. Makyaj öncesi baz olarak uygulandığında cilde harika bir ışıltı veriyor. Biz Glow Cherie’yi baz olarak kullandığımız gibi etkisini artırmak için fondötenimizle karıştırmayı da çok seviyoruz!

L’Oréal Paris Glow Cherie Aydınlık Veren Renkli Nemlendirici 2

İçerisindeki karpuz özleri ile hem mis gibi kokan hem de cildi aydınlatırken nemlendiren bu aydınlatıcı krem, aynı zamanda cildi de eşitliyor. 3 farklı tonu bulunan Glow Cherie’nin içerisinde bir de sedef özü bulunuyor. Bu sayede cilde çok doğal bir aydınlık veriyor, canlandırıyor, sağlıklı gösteriyor.

L’Oréal Paris Bronze Please La Terra Bronzlaştırıcı Mat Pudra

L’Oréal Paris Bronze Please La Terra Bronzlaştırıcı Mat Pudra

Yaz = Bronzluk! Bronzluğun dozunu artırmak ve doğal bir etki elde etmek için yazın kullanmayı en sevdiğimiz makyaj malzemelerimizden biri de bronzerlar! L’Oréal Paris’in Wake Up & Glow koleksiyonundaki Bronze Please! La Terra Bronzlaştırıcı Mat Pudra ise hem yüze hem de vücuda uygulanabiliyor. Büyük ambalajıyla ve mis gibi kokusuyla bu yaz elimizden düşüremeyeceğimiz kesin!

L’Oréal Paris Bronze Please La Terra Bronzlaştırıcı Mat Pudra 2

İki farklı tonu olan Bronze Please! La Terra bronzer, ince bir yapıya sahip. Doğal rengi ile tüm cilt tonlarına uyuyor ve artırılabilir bir etkisi var. Yani ne kadar bronz görünmek istersen etkisini dilediğin gibi artırabilirsin. Hem de sadece yüze değil tüm vücuda! Verdiği canlı ve enerjik görünüm ile yaz bronzluğu bizce hiç bu kadar doğal ve güzel olmamıştı.

L’Oréal Paris Cherie On The Cake Allık ve Bronzlaştırıc Pudra

L’Oréal Paris Cherie On The Cake Allık ve Bronzlaştırıc Pudra

Bu yazın en güzel kokulu makyaj malzemelerinden biri de, Wake Up & Glow koleksiyonundaki Cherie On The Cake allık ve bronzlaştırıcı pudralar. Hem yüzü ısıtmak hem de boyutlandırmak için çok pratik olan bu ürün mis gibi de vişne kokuyor!

L’Oréal Paris Cherie On The Cake Allık ve Bronzlaştırıc Pudra 2

İçerisindeki vişne özü ile çok kolay dağılan ve pürüzsüz bir etki veren bu allık/bronzer ikilisi, makyajı iyice pratik bir hale getiriyor. İki farklı tonu olan Cherie on The Cake’in 01 Milk Chocolate rengindeki bronzer ve pembe allık açık tenliler için birebir. 02 Dark Chocolate’ın koyu tonlu bronzerı ve gül kurusu tonlu allığı, bronzlaşmış tenler için harika. Cilde çok doğal bir sıcaklık ve bronz etki veren bu ürünü ve iştah açıcı kokusunu mutlaka denemelisin!

L’Oréal Paris Melon Dollar Baby Allık

L’Oréal Paris Melon Dollar Baby Allık

Gelelim Wake Up & Glow koleksiyonun en iştah açan ve en heyecanla beklediğimiz üyesine: Karpuz kokulu Melon Dollar Baby Allık! Geçtiğimiz sene L’Oréal Paris’in Instagram hesabında yaptığı anket sonucu kullanıcıların karar verdiği bu allığı sonunda deneme fırsatı bulduk!

L’Oréal Paris Melon Dollar Baby Allık

Yazın en sevilen allık tonlarından biri olan pembe tonlu bu allık, evrensel bir renge sahip, bu yüzden de her cilt tonuna uyum sağlıyor. Karpuz özü ile de ciltte çok kolay dağılan ve doğal bir etki veren Melon Dollar Baby allığın etkisini dilediğin gibi artırabilirsin. Mat bitişe sahip bu allık, cilde gerçekten çok doğal ve taze bir görünüm veriyor. Mis gibi de karpuz koktuğunu söylemezsek olmaz!

L’Oréal Paris Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcılar

L’Oréal Paris Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcıların Yeni Renkleri

Geçtiğimiz sene çıkan L’Oréal Paris Wake Up & Glow koleksiyonuyla tanıştığımız bu likit aydınlatıcılara bu yaz iki yeni harika renk daha eklendi. Biri pembe renkli, allığıyla süper bir ikili olan 04 Melon Dolar Baby, diğeri de yazın bronzluk etkisini ışıltıyla birleştiren 03 Bronze in Love rengi.

L’Oréal Paris Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcıların Yeni Renkleri 2

Hindistan cevizi yağı içeren bu Glow Mon Amour likit aydınlatıcılar, parmak veya aydınlatıcı fırçası fark etmeksiniz ciltte çok kolay dağılıyorlar. Çok doğal ve aynı zamanda da güçlü bir aydınlık veren bu aydınlatıcılar, cilde anında enerjik bir etki veriyorlar. Tek başına aydınlatıcı olarak kullanıldıkları gibi, fondöten ve BB kremin içinde de karıştırıldıklarında tüm yüze çok doğal bir aydınlık veriyorlar. Hatta sana harika bir yaz makyajı tüyosu verelim: Glow Mon Amour aydınlatıcıları vücudunda da kullanabilirsin!

L’Oréal Paris Shake & Glow Aydınlatıcı ve Sabitleyici Makyaj Spreyi

L’Oréal Paris Shake & Glow Aydınlatıcı ve Sabitleyici Makyaj Spreyi

Yazın en önemli makyaj sorunlarından biri de makyajın sıcak ve nemli havaya dayanamayıp akıp gitmesi. İşte bu sorunu ortadan kaldıran, makyajı uzun süre sabitleyen, aynı zamanda da aydınlık bir etki veren L’Oréal Paris Shake & Glow makyaj spreyi, bu yazın en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünü! Nemlendirme özelliği sayesinde makyaj öncesi baz olarak, makyaj sonrası makyajın tutuculuğunu artırmak için, gün içinde de ferahlatıcı etkisi ile makyaja tazelik katmak için kullanılabilen bu makyaj sabitleme spreyinin cilde verdiği aydınlık etki muazzam! Hem makyajın kalıcılığını artırıyor, hem nemlendiriyor hem de aydınlık bir etki veriyor! İstisnasız her makyajımızda kullandığımız bu makyaj sabitleme spreyini bir an önce denemelisin!

L'Oréal Paris Glow Mon Amour Icoconic Glow Aydınlatıcılar

L'Oréal Paris Icoconic Glow aydınlatıcılar

L'Oréal Paris Wake Up and Glow koleksiyonuna yeni eklenen aydınlatıcı ikilisi ise tam anlamıyla göz kamaştırıyor. Pembe inci yansımalı bu beyaz tonlu iki aydınlatıcı, makyaj koleksiyonumuzun en büyük eksiklerindendi. Glow Mon Amour likit aydınlatıcılardan 05 Icoconic Glow, tıpkı diğerleri gibi hindistan cevizi yağı içeren bir formüle sahip ve cilde uygular uygulamaz çok doğal bir etki veriyor. Pembe yansımalı parlaklığı gerçekten de göz alıcı.

Deniyoruz: L'Oreal Paris Wake Up & Glow Icoconic Glow


L'Oréal Paris Icoconic Glow Manglow toz aydınlatıcısı ise tıpkı likit versiyonu gibi pembe yansımaya sahip. Çok doğal bir etki veren bu aydınlatıcıyı ister tek başına, istersen de likit aydınlatıcının üzerine uygulayarak daha güçlü bir etki elde edebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler