loader

Deniyoruz: L’Oréal Paris x Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu

Favoriye Ekle

Son zamanların en heyecanlı olaylarından biri olan L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonunu sonunda deneme fırsatı bulduk ve özet geçiyoruz: Daha iyisi olamazdı!

L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonunun ilk haberini aldığımızda soluğu burada alıp bir inceleme yazısı hazırlamış ve denemek için sabırsızlandığımızı da eklemiştik. Sonunda beklediğimiz gün geldi ve Makyajcom ofisinde, çok işlevli ürünlerden oluşan bu makyaj koleksiyonu ile ilk adımda doğal ve günlük, ikinci adımda da çekici bir gece makyajı yapıp tüm ürünleri denedik! Tüm yorumlarımızı heyecanla seninle paylaşıyoruz, bakalım sen de bizim kadar beğenecek misin?

Editörün Notu: Bu özel ve sınırlı koleksiyonun bu ay içerisinde sadece Rossman mağazalarında satışta olacağını unutmadan hatırlatalım!

L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonunu ile günlük ve doğal makyaj

Deniyoruz: L’Oréal Paris x Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu_1

Günlük, hafif ve aynı zamanda aydınlık etkili makyajımıza yakışır şekilde doğal bitişli bir ten makyajı elde etmek için L’Oréal Paris’in geliştirilen formülü ile çok severek kullandığımız Infaillible 24H Fresh Wear fondöteni ile başlıyoruz. Cilde nefes aldıran, bulaşmayan, her türlü duruma ve temasa dayanıklı bu fondöten, bu sonbaharda favorimiz!

Editörün Önerisi: L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear fondöteni Damla Altun ile beraber her durumda test ettiğimiz videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsin!

Deniyoruz: L’Oréal Paris x Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu_2

Ten makyajını tamamladıktan sonra, L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonunun ilk ürününü uyguluyoruz: Instant Skin Beautifier! Cilt güzelleştirici etkisi olan bu baz, ciltte pürüzsüz bir doku bırakıyor. Yumuşacık yapısı ile çok kolay dağılıyor ve yoğun gözenek görünümünün olduğu yerlerde bile muhteşem sonuç veriyor. Aynı zamanda bu baz gözde aydınlık ve pürüzsüz bir bitiş elde etmek için de çok işe yarıyor.

Editörün Önerisi: Instant Skin Beautifier cilt güzelleştirici bazı; bir makyaj bazı olarak fondötenden önce kullanabileceğin gibi, gün içinde makyajını tazelemek için de fondöteninin üzerine kullanabilirsin. Gözenek görünümünü gizleyerek ciltte filtre etkisi yarattığı için çok işlevli bu bazı ihtiyacın olan her an yanında taşıyabilirsin.

Deniyoruz: L’Oréal Paris x Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu_3

Günlük ve doğal makyajda, gözlerde bu sefer değişik bir yol izliyoruz. L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonundaki Color Riche Matte Addiction rujlardan nude tonlu Le Seine Shadow ruju göz kapaklarımıza far olarak uygulayıp parmaklarımızla hafifçe dağıtıyoruz. Gözlere çok doğal bir pembelik verdikten sonra maskara adımına geçiyoruz.

Deniyoruz: L’Oréal Paris x Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu_4

Son zamanların en sansasyon yaratan maskarası, kirpik liftingi etkili L’Oréal Paris Unlimited maskara, verdiği kalkık, kıvrık ve uzun etkiyle bu makyajın yıldızlarından biri. Bu maskara sayesinde kirpikler lifting etkisine kavuştuğu gibi aynı zamanda çok daha açık ve enerjik görünmemizi sağlıyor.

Deniyoruz: L’Oréal Paris x Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu_5

Gelelim kaşlara; L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonundaki şeffaf renkli Brow Polisher kaş maskarası ile doğal ve belirgin bir kaş görünümü elde ediyoruz. Bu kaş maskarasının ufak ve sivri fırçası ile kaşları pratik bir şekilde tarayarak belirginleştirmek çok kolay. Renksiz de olduğu için son derece doğal bir sonuç veriyor, bizden tam puan aldı!

Deniyoruz: L’Oréal Paris x Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu_6

L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonundaki en dikkatimizi çeken ürünlerden biri de Lips & Cheeks Magic Gloss. Hem yanakta allık olarak, hem de dudaklarda gloss ruj olarak kullanılabilen bu likit allığın verdiği pembe renk ve canlı etki insanı son derece enerjik gösteriyor. Son derece yoğun pigmentli olduğunu da hatırlatalım, ufacık bir miktar kendiliğinden kızarmış yanak görünümü elde etmek için yeterli. Dudaklarda da asla yapışkan bir his bırakmadan çok doğal bir parlaklık veriyor. Kısacası Lips & Cheeks Magic Gloss, likit allık ve gloss olarak en sevdiğimiz çok işlevli ürünler arasında ilk sıraya yerleşiyor.

Deniyoruz: L’Oréal Paris x Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu_7

Ruj admına geldiğimizde, gözlerde kullandığımız Le Seine Shadow ruju uygulayarak mat bir etki elde ediyoruz. İkinci adımda da Lips & Cheeks Magic Gloss'u lip gloss olarak rujumuzun üzerine uygularak parlak bir bitiş elde ediyoruz.

L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonunu ile çekici gece makyajı

Deniyoruz: L’Oréal Paris x Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu_8

L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonundaki tek bir ürünle bu doğal günlük makyajı, çekici bir gece makyajına dönüştürmek mümkün! Dumanlı bir göz makyajı için muhteşem iki renk barındıran Smokey Eyeshadow Duo ikili far paletini kullanarak göz alıcı bir göz makyajı yapıyoruz.

İlk olarak paletteki koyu yeşil metalik farı tüm göz kapağımıza uygulayıp geçiş yerlerini iyice karıştırıyoruz. Verdiği holografik etki gerçekten de göz alıcı ve göz kapağına kolay bir şekilde oturup rahatça karışıyor. Göz makyajında en acemi olanların bile altından kolaylıkla kalkabileceği bir yapısı var.

İkinci adımda da Smokey Eyeshadow Duo paletindeki siyah rengi gözlerimizin dış köşelerine uygulayıp hem dumanlı etkiyi artırıyoruz hem de biraz yukarı doğru dağıtarak gözlerimizde kuyruklu far makyajı trendini yakalamış oluyoruz. Siyah farların kontrolü genelde zordur ama hiç gözün korkmasın, bu paletteki siyahı uygulamak ve dağıtmak gerçekten kolay.

Deniyoruz: L’Oréal Paris x Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu_9

Makyajımızı geceye uyarlarken yapmamız gereken son bir adım kaldı o da çekici bir ruj uygulamak! L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonunda, Color Riche Matte Addiction rujların 7 yeni ve özel rengi var. İki harika nude, 3 kırmızı tonu ve 2 de tam sonbaharlık bordo. Biz sana bu makyaj için 3 farklı seçenek sunuyoruz, sence en iyisi hangisi?

Deniyoruz: L’Oréal Paris x Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu_10

İlk olarak gözleri ön plana çıkarmak için serinin en açık nude tonu olan Bastille Whistle’ı uyguladık. İkinci olarak, böyle siyah dumanlı bir göz makyajı ile kırmızı rujun çok çekici görüneceğini düşünerek mükemmel bir kırmızı seçtik: Saint Germain Road. Son olarak da iddiayı iyice artırıp bordo bir ruj uyguladık, Belleville Rodeo. Bize sorarsan hepsi birbirinden güzel. Bu koleksiyondaki ruj tonları kolay rastlanır cinsten değil, koleksiyona mutlaka eklemekte fayda var. Hele bizim gibi L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction rujların bağımlısıysan!

Sen L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonu ile yaptığımız bu iki makyajı nasıl buldun? Bu ay içerisinde sadece Rossman mağazalarında satışta olacak bu özel ve sınırlı koleksiyonu biz çok sevdik ve önceden hızlı davranıp bu harika ürünlere sahip olman için inceledik ve onayladık!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler